Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

taip, dirbti ten reikia intensyviai, reikia labai gerai perprasti sistema. kai kurie taip isigilina, kad nereik nei indikatoriu jokiu, vien i zvakes ziuredami prekiauja ir sekmingai. tam kad isigilint reik maziausia pusmecio - metu. bet pinigu kisti nebutina, gi tam pasimokymui, pasibandymui yra duodamos demo saskaitos. o va kai jau ismoksti, pradedi dirbt su tikrais pinigais, pats idomumas yra tame, kad pats nusistatai, kiek nori uzdirbt per menesi. sumos visiskai neribojamos.

Kadangi daugelis neturi tiek daug laiko ir kantrybes mokymuisi, pradejau dometis Expert Advisor`iais. Ir visdelto paciam susikonfiguravus sau priimtina EA, galima pasiekti geru rezultatu. kolkas turiu keturis stabilius EA, trys is ju mano naujame puslapyje. Nezinau ar leis cia parasyti adresa, bet cia tik informacinio pobudzio nuoroda, jokiu budu ne reklama. www.fxeadvisors.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

taip, dirbti ten reikia intensyviai, reikia labai gerai perprasti sistema. kai kurie taip isigilina, kad nereik nei indikatoriu jokiu, vien i zvakes ziuredami prekiauja ir sekmingai. tam kad isigilint reik maziausia pusmecio - metu. bet pinigu kisti nebutina, gi tam pasimokymui, pasibandymui yra duodamos demo saskaitos. o va kai jau ismoksti, pradedi dirbt su tikrais pinigais, pats idomumas yra tame, kad pats nusistatai, kiek nori uzdirbt per menesi. sumos visiskai neribojamos.

Kadangi daugelis neturi tiek daug laiko ir kantrybes mokymuisi, pradejau dometis Expert Advisor`iais. Ir visdelto paciam susikonfiguravus sau priimtina EA, galima pasiekti geru rezultatu. kolkas turiu keturis stabilius EA, trys is ju mano naujame puslapyje. Nezinau ar leis cia parasyti adresa, bet cia tik informacinio pobudzio nuoroda, jokiu budu ne reklama. http://www.fxeadvisors.com

Va butent demo versijoje su virtualiais pinigais viskas sekmingai darosi man nebuvo nuostolio vien pelnas, o kaip paverciau i grynus pinigus per 3men nebuvo nei 0 nei pelno vien nuostoliai. padejau i ora 200 USD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, demo versijoje lengviau darai statymus, nes pinigai tai virtualus, ir nebijai prarast, ir galiausiai viskas iseina i pliusa. o va jau su savais pinigais, mastymas iskart pasikeicia, pradedi daryt klaidas ir imt nuostoli. del to, kad atsiribot nuo zmogisko faktoriaus, bandysiu naudot EA.

na sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

snd ziaurei susinervinau kalifornu patele susilauze koja laikiau ant sieto siaip nera labai tankus bet sugebejo susilauzyti koja...

Labai gaila. :icon-sad: Tokiu atveju tik į puodą? :icon-sad:[/quote

tai jau teks nes ka gi jei ir sugyja tai buna kliusa koja tikriause. dabar tik guli beveik nejuda. kadangi as negaliu uzmusti savo augintinio nors ir zinau kad kad kencia ji bet man nekyla ranka. tai lauksiu rydiens dedule toks yra kur papjauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas auginate vodkieciu demetuosius ir kokios kainos jaunikliu mazdaug yra 2_ 3 men

Eugenijus augina, pirkau is jo, likau labai patenkinta. 867601772

jo as ir jis jo pirkau patinely pernai tikrai neblogi triusiai. matai man taip idomu mazdaug po kiek zmnes parduoda nesinori uzsisaukti perdaug ir nenoriu per pigei parduoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as ir jis jo pirkau patinely pernai tikrai neblogi triusiai. matai man taip idomu mazdaug po kiek zmnes parduoda nesinori uzsisaukti perdaug ir nenoriu per pigei parduoti :)[/qu

2-3 menesiu kiek sveria? as po kokia 50-60lt. ne maziau. nes jei geras triusis, tai zinai, turiu is vokietuku juoda, jo nieks nepirko, bet jis is visu didziausias buvo, jam du menesiai o sveria 2,700kg. monstras :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as ir jis jo pirkau patinely pernai tikrai neblogi triusiai. matai man taip idomu mazdaug po kiek zmnes parduoda nesinori uzsisaukti perdaug ir nenoriu per pigei parduoti :)[/qu

2-3 menesiu kiek sveria? as po kokia 50-60lt. ne maziau. nes jei geras triusis, tai zinai, turiu is vokietuku juoda, jo nieks nepirko, bet jis is visu didziausias buvo, jam du menesiai o sveria 2,700kg. monstras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as ir jis jo pirkau patinely pernai tikrai neblogi triusiai. matai man taip idomu mazdaug po kiek zmnes parduoda nesinori uzsisaukti perdaug ir nenoriu per pigei parduoti :)[/qu

2-3 menesiu kiek sveria? as po kokia 50-60lt. ne maziau. nes jei geras triusis, tai zinai, turiu is vokietuku juoda, jo nieks nepirko, bet jis is visu didziausias buvo, jam du menesiai o sveria 2,700kg. monstras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...