Jump to content

Claas Dominator 116cs


Žemdirbys

Recommended Posts

Sveiki, ieškausi kombaino. Kūlimo yra apie 100 ha, mintyse plėstis iki 150ha. Kombaino nesu gyvenime turėjęs jokio, o tuo labiau kūlęs, tad šioje srityje visai žalias. Mintys sukosi apie dominator 96, 98, 106. Bet akys užkliuvo už dominator 116cs. Ar labai skiriasi dominator 116cs nuo commandor 116cs? Konedatoj apie šį dominatorių nieko neradau, tik apie commandorą, tad įdomu ar techniniai parametrai panašūs. Kiek skaičiau apie kitos šio tipo claasus, tai vieni giria, kiti peikia, tad kaip iš tikrųjų yra? Ir ar ne per maža pjaunamoji 4,5m tokiam kombainui? Laukų turiu labai kalnuotų, tai galbūt pasiteisintų mažesnė pjaunamoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, kad tie kurie baigiasi 8 yra naujesni, žinau. Aišku 98 man ir pačiam būtų idealiausia, bet kad kombainų pasiūla šiame lygyje vargana, tai ir žiūrinėju įvairius variantus.

Man rodos, mačiau tavo Taduk kažkur skelbimą, bet man kaina didoka. Su PVM norėčiau susisukt iki 70k.

O commandorai ar turi kažkokių tai specifinių dalių, kurių būtų sunku gauti, nes visgi retas kombainas, kad jo kūlimo sistema kitokia nuo kratiklinių - žinau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, kad tie kurie baigiasi 8 yra naujesni, žinau. Aišku 98 man ir pačiam būtų idealiausia, bet kad kombainų pasiūla šiame lygyje vargana, tai ir žiūrinėju įvairius variantus.

Man rodos, mačiau tavo Taduk kažkur skelbimą, bet man kaina didoka. Su PVM norėčiau susisukt iki 70k.

O commandorai ar turi kažkokių tai specifinių dalių, kurių būtų sunku gauti, nes visgi retas kombainas, kad jo kūlimo sistema kitokia nuo kratiklinių - žinau?

4 sezonus kuliau su 114cs tai specifiniu daliu nereikejo o nespecifiniu tai konekesko yra sočiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 sezonus kuliau su 114cs tai specifiniu daliu nereikejo o nespecifiniu tai konekesko yra sočiai.

Kiek skaičiau Viktorai, tavo atsiliepimus kitose temose apie šiuos kombainus, tai buvo geri. Įdomu būtų sužinot kaip jis draugauja su žole javuose? Daug kas sako, kad žolėtų kulti neįmanoma, bet va žiūrėjau viena video tai rodo kaip kulia baisias džiungles, bet gal realybė kitokia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip žoletus, jeigu puse varpučio puse kviečiu tai man neteko tokiu kulti, pas mane daug maž švarus paseliai, vienais metais kulem toki ne visai išnokusi, tiksliau neglifosuota rapsa tai kiek sunkiau ejosi, bet ten ir su kratikliniu tas pat butu.

Del atsiliepimu tai čia kaip papuls, jeigu kombainas gero stovio, nesudrožtas, gerai eina tai ir atsiliepimai geri, bet jeigu genda ir genda kai reik dyrbti tai gali bet koki modeli prakeikt, vienam kolegai šiemet Lexas 560 triju metu praktiškai prastovejo visa javapjute, tai gali isivaizduot kokie jo atsiliepimai gali buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai koks tikslas ant tokio ploto pirkti rotorių, o ne kratiklį? ir dar tokių metų, kai jie būna dažniausiai savo atidirbę. koks vidutinis derlingumas kultūrų?

Del metu tai kai kurie modeliai iki 1994 metu berods buvo gaminami, del tikslo tai manau ne esme ar kratiklis ar rotorius o esme su kuo mažiau išlaidu kuo greičiau nusikulti, šitos serijos kombainai yra truputi pigesni už analogiško našumo kratiklinius klasus, del to, kad savo jau atidyrbe, tai perkant padeveta didelia dalimi lemia pirkejo patirtis ir žinoma sekme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikslo pirkti rotorių nėra, kaip minėjau renkuosi iš esamų šiuo metu pasiūloje, mano nurodytos kainos kategorijoje. O kad atidirbę, tai čia faktas, nesvarbu kalbant ar apie commandorus, ar apie paprastus dominatorius. Visi jie jau laužai, bet kai nėra galimybės geresniam, tai norisi iš tų laužų išsirinkti šiek tiek geresnį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet dar kai neturi patirties (nedirbęs apskritai su kombainu) ir rinktis iš rotorių, na nežinau. Kitas dalykas, būtinai turi būti claas? o alternatyvos nedomina? John deere, new holland? Manau, pasikuitus po internetą, galima rasti ir padorių JD už norimą kainą ir norimo našumo. O dalys, aptarnavimas, tikrai ne ką blogesnis nei claas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet dar kai neturi patirties (nedirbęs apskritai su kombainu) ir rinktis iš rotorių, na nežinau. Kitas dalykas, būtinai turi būti claas? o alternatyvos nedomina? John deere, new holland? Manau, pasikuitus po internetą, galima rasti ir padorių JD už norimą kainą ir norimo našumo. O dalys, aptarnavimas, tikrai ne ką blogesnis nei claas.

Domina ne tik Claas, bet ir visos kitos alternatyvos kaip minėjai :) Mano atveju viršų ima ne gamintojas, o esamuoju momentu kombaino būklė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kombainas gal ir neblogas, bet kad rast uz tokią kainą normaliam stovyje sunku... Vieną tokį buvom nuvykę apziurėti neperseniausiai ukm, tai būklė kritinė... :)

Aš kaip tik dėl to, kur Ukmergėj, ir užvedžiau temą. Reiškias atkrenta variantas, jei jau buvau apžiūrėt :D Bet gal dėl įdomumo nuvažiuosiu pažiūrėt, pats iš Ukmergės esu, tai galima sakyt vietoj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aišku, bendram vaizdui susidaryti gali nulėkti :) bet ten jame daug gedimų yra, pradedant varikliu, baigiant elektronika... Su varikliu ten didelis klaustukas, kad prieš atvažiuojant užpiltas radiatorius verdančiu vandeniu buvo ir tai dar reikėjo pasukti ilgai kad užsikurtų, nors lauke apie +10 buvo... :) Hidraulika labai silpnai kėlė arba kartais visai nekėlė, būgno apsukos nesireguliuoja ( škivas nei išsiplėsdavo, nei susitraukdavo, nors žmonės kūlė 2 metus su juo nereguliuodami apsukų), bėgio pradžioje įjungti nebuvo galima, o šiaip netaip po ilgo maigymo įjungus, kombainas šokdavo į priekį, nors rankena laisvoje padėtyje buvo, dar su greičių dėže kažkas negerai, nes garsas pašalinis buvo, dačikai nei vienas neveikė ir t.t. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aišku, bendram vaizdui susidaryti gali nulėkti :) bet ten jame daug gedimų yra, pradedant varikliu, baigiant elektronika... Su varikliu ten didelis klaustukas, kad prieš atvažiuojant užpiltas radiatorius verdančiu vandeniu buvo ir tai dar reikėjo pasukti ilgai kad užsikurtų, nors lauke apie +10 buvo... :) Hidraulika labai silpnai kėlė arba kartais visai nekėlė, būgno apsukos nesireguliuoja ( škivas nei išsiplėsdavo, nei susitraukdavo, nors žmonės kūlė 2 metus su juo nereguliuodami apsukų), bėgio pradžioje įjungti nebuvo galima, o šiaip netaip po ilgo maigymo įjungus, kombainas šokdavo į priekį, nors rankena laisvoje padėtyje buvo, dar su greičių dėže kažkas negerai, nes garsas pašalinis buvo, dačikai nei vienas neveikė ir t.t. :)

Ačiū už info, sutaupiau pora litrų kuro ir daug brangaus laiko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis žiūrinėju skelbimus ir akis užkliuvo už Massey Ferguson 31xp. Kažkaip anksčiau buvau labai nusiteikęs prieš visus tuos Dronningborgus, bet kuo daugiau žiūriu skelbimus, tuo labiau man atrodo, kad jų būklė bent jau išorinė daug geresnė už visų tų claasų ir pan. Taigi gal kam teko susidurti su šiuo kombainu ir galėtumėt pakomentuoti. Taip pat įdomu kaip jo skiriasi našumas lyginant pvz. su dominator 98?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis žiūrinėju skelbimus ir akis užkliuvo už Massey Ferguson 31xp. Kažkaip anksčiau buvau labai nusiteikęs prieš visus tuos Dronningborgus, bet kuo daugiau žiūriu skelbimus, tuo labiau man atrodo, kad jų būklė bent jau išorinė daug geresnė už visų tų claasų ir pan. Taigi gal kam teko susidurti su šiuo kombainu ir galėtumėt pakomentuoti. Taip pat įdomu kaip jo skiriasi našumas lyginant pvz. su dominator 98?

Kiek hektaru kulsi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis žiūrinėju skelbimus ir akis užkliuvo už Massey Ferguson 31xp. Kažkaip anksčiau buvau labai nusiteikęs prieš visus tuos Dronningborgus, bet kuo daugiau žiūriu skelbimus, tuo labiau man atrodo, kad jų būklė bent jau išorinė daug geresnė už visų tų claasų ir pan. Taigi gal kam teko susidurti su šiuo kombainu ir galėtumėt pakomentuoti. Taip pat įdomu kaip jo skiriasi našumas lyginant pvz. su dominator 98?

kombainai/ka-manot-apie-dronningborg-7000h-t95.html

Siek tiek geriau ir nasiau, bedos panasios.

Ir dar sia paskaites nuomone susidarysi, tik Viliaus pasisakymu abiejose temose apie nasuma nepriimk uz gryna teisybe.

kombainai/dronningborg-8500-t8381.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsizvelgiant i paskutiniu 3 metu kulimo salygas, as asmeniskai ne toks optimistas kaip Vilius, jei prie 100 ha gali ir paveluotai paskutinius plotus nukulti

Cia kaip kulimus pasiskirstysi aisku jei galimybes finansines leidzia tai pirkt kombaina kuo didesnis. Jei dregme 18 grudu ir oru prognozes nelabai kazko gero pranasauja kombaina juda i lauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...