Jump to content

John deere wts serijos kombainai


UK RVL PASVALS

Recommended Posts

Forumas kaip visada, vieni kraštutinumai... jei kažkas kula su 2,2-3 procentais nuostolio(suprask labai skuba) - tai bankrotuos ir liks laisvų žemių. Ir atvirkščiai, jei kulsi ilgiau nei 10 dienų - tai po tų auksinių dienų tik šernams. Išeitu, kad Vilius tiesiog pasirinko greitesni būdą bankrutuot. Tik va šernų gaila, alkani :D . 

Jei rimtai tai kiek jis čia viršija "leistiną greitį"? 1-2 km/h ? Tai kiek čia tų ha/dieną, t/dieną, eu/dieną? O jei po dar vieno lietaus, buksuosi "ant" 2 km/h su tais pačiais 2-3 procentais nuostolio? Kiek ha/sezoną nebenukulsi, kiek sudygusių, kiek fazarium ir t.t. 

Tai Donielaičio "Metai" nedalomi, nemaišomi ir nepajudinami kaip puntukas, o matematika... nežinomieji ne vienas ir ne du, skaičiuoji su 50/50 tikimybe suklyst ir tikiesi geriausio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2017-11-21 at 20:39, Raimisv pranešimas:

Sveiki. Gal kas turit ir galit patirtimi pasidalinti apie 9560iWST. I ka reiketu atkreipti demesi gal turi kokiu silpnu vietu nes suku galva del tokio ar jis vertas 60 stukiciu bugno 1100h

Turi du metus 9560 be į.pirktas su 1000 būgno valandų tai per du sezonus skųstis tikrai negaliu.ganetinai paprastas ir našus kombainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 5,5 metro tai eina kai vejas.nemanau kad su 6,1 metru bus jam problemu.na man pasiseke labiau nes man pavyko rasti su elektriniais sietais ir visokiais dregnomaciais ir derliaus matuokliais O BET TACIAU nepasiseke kad ponas anglas priestai turejas nusprendes kad ant 618 pjaunamosios nereikia kopijavimo :( nu tas tai kartais papjauna bet nieko pasidarai kad visada numestu i ta pacia padeti ir viskas tik kur nelygu tai jau reikia ziuret kad vienas kampas nedroztu.  va keliose vietose matyti. buvo svogeris trumpam gryzes is norvegu tai truputy nufilmavo 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Jaunasis pranešimas:

pas mane 5,5 metro tai eina kai vejas.nemanau kad su 6,1 metru bus jam problemu.na man pasiseke labiau nes man pavyko rasti su elektriniais sietais ir visokiais dregnomaciais ir derliaus matuokliais O BET TACIAU nepasiseke kad ponas anglas priestai turejas nusprendes kad ant 618 pjaunamosios nereikia kopijavimo :( nu tas tai kartais papjauna bet nieko pasidarai kad visada numestu i ta pacia padeti ir viskas tik kur nelygu tai jau reikia ziuret kad vienas kampas nedroztu.  va keliose vietose matyti. buvo svogeris trumpam gryzes is norvegu tai truputy nufilmavo 

 

 

O kaip parametrus reguliuoji ar tinka kaip gamykliskai sureguliuoti ar dar ka koreguoji. Pvz rapsui ar kvieciam. Kiek i diena sugebi nukult su juo? Kiek kuro pavalgo 1ha ar 1 tonai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Raimisv pranešimas:

O kaip parametrus reguliuoji ar tinka kaip gamykliskai sureguliuoti ar dar ka koreguoji. Pvz rapsui ar kvieciam. Kiek i diena sugebi nukult su juo? Kiek kuro pavalgo 1ha ar 1 tonai?

Na pradzia paleidziu gamyklinius o poto vistiek tenka pagal save pasiziuret kas i bunkeri eina ir kas paskui darosi bet pradziai labai neblogai gamykliniai kaip atspirtis nuo ko pradet.kuro perdaug kazkaip ir neziurejau bet tonai i kokius 2.5 - 3 litrus tikrai telpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-21 at 20:39, Raimisv pranešimas:

Sveiki. Gal kas turit ir galit patirtimi pasidalinti apie 9560iWST. I ka reiketu atkreipti demesi gal turi kokiu silpnu vietu nes suku galva del tokio ar jis vertas 60 stukiciu bugno 1100h

atkulem w540 devynis metus nuo naujo, tai tas pats wts nieko blatno. nieko rimto neatsitiko pagrinde dylancias dalis tik keitem, na dar dacikai kopijavimo pastoviai nueidavo.  pardavem siemet uz 65 su 1.5 tukst bugno jei gerai atsimenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...