Jump to content

ŠVEDIJOS ŽALMARGĖS TELYČIOS.KAS NORĖTŲ PIRKT KARTU?


audrute

Recommended Posts

Sveiki,

Gal atisrastų ūkininkų, susidomejusių Grynaveislėmis švedijos žalmargėmis telyčiomis?

Pardavime būtų kovo mėnesį apie 20mėn. amžiaus, veršingos. Švedijos žalmargės labai pieningos: 1os laktacijos metu primelžiama ne mažiau 20 - 30l, trečioj laktacijoj metinis primilžis būna 10 000L.

Aš pati dirbu su Švedijos žalmargėmis, todėl šios karvės mane labai sužavėjo savo primilžiais, noriu

jų parsigabenti sau.

Kad parvežimas kainuotų pigiau, reikėtų surinkti pilną furą telyčaičių, tiksliai nežinau kiek, bet manau apie 15vnt.

Kas rimtai susidomėjote, mielai lauksiu Jūsų žinutės.

Audronė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kokia parvezimo kaina ir veterinarines islaidos, dabar ieksau kas parveztu, todel reiktu daugiau pirkeju, kad parvezimas pigiau butu, nes nemanau kad kas nors apsiims man parvest 2-3 telycaites is lietuvisku firmu.

Siai dienai telyciu kaina 4000lt, si pavasari telycias pardave po 5000lt, kritus pieno kainoms, krenta ir telyciu kainos... Todel iki to laiko, kol suderesim iki galo kaina gali kisti i abi puses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veža ir švedai patys Lietuvon, užsisakiau savo telyčaitėm vietą, tik nežinau kada prisirinks pilnas ekipažas. Tik kainų dar nežinau, telyčių užderėjo šiais metais galima ir mažesnių, tik ne anksčiau kaip nuo 3 veršingumo mėn. siūliau 20mėn. nes pati tokias perku, kiekvienos telyčios kortelės neįdėsiu. Čia vykdomas veisimas pagal veisimo planus, pati jas sėklinu.

Pagal indeksus bus ir galutinė kaina.

Bulių vardai, jei ne tėvai tai seneliai: Gunnarstorp, Facet, Peterslund.., čia tik keli pavyzdžiai...

Kas dėl reklamos, man jos nereikia, nes ne aš jas parduodu ir nieko iš to neuždirbsiu, norisi Į Lietuvą viską ką geriausia galima parsivežt ir kitam pasiūlyt.

Kas rimtai susidomės galima padaryt paprasčiau - atskrist ir pažiūrėt patiems ir išsirinkt. Kai bilieto kaina lėktuvu atseina pigiau nei iš Kauno į Palangą nuvažiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 metų...

o kaina??? stebuklas. tai vežkit kur iš vokietijos.  už 1000 eurų gausit.ir jau karves. o ne telyčias... čia nežmoniškas biznis kažkam...  pats dirbau dešimtmetį su karvėmis pieno ūkį. juodmargės, veislinės ir stebimų ūkių. turėjome topinių, kurios po pirmo veršelio davė 60 litrų per dieną. nuostabūs gyvuliai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...