Jump to content

Skutikas


Recommended Posts

Diskiniai taip pat ypač gerai padaugina varputį.

Kažkurtai buvau radęs, kad vienam noragui reikia nuo 8-12 AG.

Varputi reikia naikinti glifosatais o ne skutikais :D:D

O tiems kurie ekologiskai ukininkauja, tai tik padargais galima naikynt piktzoles :)

Arba tinkama sejomaina :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskiniai taip pat ypač gerai padaugina varputį.

Kažkurtai buvau radęs, kad vienam noragui reikia nuo 8-12 AG.

Varputi reikia naikinti glifosatais o ne skutikais :D:D

O tiems kurie ekologiskai ukininkauja, tai tik padargais galima naikynt piktzoles :)

tai ir naikink. nuskuti, palauki, ir su priesplugiais uzari giliai. viskas i vagos dugna nueina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskiniai taip pat ypač gerai padaugina varputį.

Kažkurtai buvau radęs, kad vienam noragui reikia nuo 8-12 AG.

Varputi reikia naikinti glifosatais o ne skutikais :D:D

O tiems kurie ekologiskai ukininkauja, tai tik padargais galima naikynt piktzoles :)

tai ir naikink. nuskuti, palauki, ir su priesplugiais uzari giliai. viskas i vagos dugna nueina...

vienmetes pikdzoles naikink nenaikines ju visviena buna, o varputi kazin ar taip isnaikinsi :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskinis tarpkitko yra pranasesnis tik is dalies , nes jis dirbdamas suformuoja labai kieta skutimo pada, jei diskini taik su nepriklausomais diskais tipo kaip Simba, nes su fiksuota padetimi tai tikrai baisu, po keliu metu ne kasdi, geriausia kombinuotas streliniai noragai ir diskines akecios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskinis tarpkitko yra pranasesnis tik is dalies , nes jis dirbdamas suformuoja labai kieta skutimo pada, jei diskini taik su nepriklausomais diskais tipo kaip Simba, nes su fiksuota padetimi tai tikrai baisu, po keliu metu ne kasdi, geriausia kombinuotas streliniai noragai ir diskines akecios

Sventa teisybe!!! tik streliniai norageliai greitai dyla. Nors diskinio diskos irgi neamzinos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl strėlinių keitimo į diskinius turiu gerą pavyzduką , vidutinis ūkininkas (500-600 ha) prieš 5 mets įsigijo strėlinį lemken skutiką .Pora metų padirbes nusprendė kad BLOGAS :icon-evil: prastai šiaudus įterpia.Pardavė. Papirko vėl naują diskinį.Du metai (jis negali ilgiau :lol: ) žinai šūdas gaunas ,reikia strėlinio . Praeitą rudenį savo akim netikiu :icon-eek: varo su strėliniu HORSH :D Mintis pamastymui kažkaip prieš tuos 5 metus į Lietuvą buvo ką tik užvešta strėliniai skutikai visi vadybininkai varė čia tai daiktas ,užvežė diskinius visi strėliniai tapo paskutiniu mėšlu . Netruko prabėgti pora metų kai strėlinius sujungė su diskiniais Vėl visi kiti blogi .Ir kada bus gerai :icon-question: Mano nuomone ir tie ir anie turi pliusų turi minusų, reikia atsižvelgti kokia dirva ir kokia kultūra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...