Jump to content

200 ag- iki 300t.


Recommended Posts

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 3 mėnesių...

Siulikit, siulikit NH 7-tos serijos Man jis jau per gerklia baigia islysti vairas kaukia, hidraulo sekcijos kertasi, o dar islindo gamykliskai uzprogramuotas priekinio tilto kardano ir pakabinamo guolio subyrejimas kuris ivyksta nuo 1000 iki 1500moto beveik visiem (kaip pasake lytagros detalistas: skundziasi zmones, skundziasi) maniskis pradirbes 1200mh

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulikit, siulikit NH 7-tos serijos Man jis jau per gerklia baigia islysti vairas kaukia, hidraulo sekcijos kertasi, o dar islindo gamykliskai uzprogramuotas priekinio tilto kardano ir pakabinamo guolio subyrejimas kuris ivyksta nuo 1000 iki 1500moto beveik visiem (kaip pasake lytagros detalistas: skundziasi zmones, skundziasi) maniskis pradirbes 1200mh

Cia tas pats kur vezant vos nepamete?

Del pakabinamo subyrejimo buvau girdejes kad subyra pradirbus ~2000 valandu. Ar pas tave tepimo taskas yra pakabinamam? Kaip suprasti hidraulo sekcijos kertasi? Apkrautam iš 12 į 13 negrazei jungia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulikit, siulikit NH 7-tos serijos Man jis jau per gerklia baigia islysti vairas kaukia, hidraulo sekcijos kertasi, o dar islindo gamykliskai uzprogramuotas priekinio tilto kardano ir pakabinamo guolio subyrejimas kuris ivyksta nuo 1000 iki 1500moto beveik visiem (kaip pasake lytagros detalistas: skundziasi zmones, skundziasi) maniskis pradirbes 1200mh

Tempti reikia, ir niekas nebirs. !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulikit, siulikit NH 7-tos serijos Man jis jau per gerklia baigia islysti vairas kaukia, hidraulo sekcijos kertasi, o dar islindo gamykliskai uzprogramuotas priekinio tilto kardano ir pakabinamo guolio subyrejimas kuris ivyksta nuo 1000 iki 1500moto beveik visiem (kaip pasake lytagros detalistas: skundziasi zmones, skundziasi) maniskis pradirbes 1200mh

Tempti reikia, ir niekas nebirs. !

Kuriose vietose tepti kad nebutu raodonai pazymetu problemu?

Pakabinam guoliui senesniuose modeliuose tepimo tasko irgi nebuvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as manau reiketu pirmiausia sesti persiskambinti vadybininkams ir tie tegul siuncia komercinius traktoriu apie 200 ag kurie tilptu i 300k.o tada jau renkiesi kas geriausia vaziuoji pavazineji paziurineji pasideri.ieskai zmoniu kas turi kalbiesi su tais ir t.t. :) cia manau kitas nenuspres geriau uz pati:) mes irgi emem apie 120 ag ir visada sakiau jau john deere tai nepirksiu nes dideles kuro sanaudos. taip isejo kad butent ji ir uzsakem. visi jie su savais pliusais ir savais minusais ir nuomone manau paties turetu buti svarbiausia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutepk kardana ir pakabinamo guolius as tau deze Smirnoff pastatysiu

Gi kardano guolis tepamas yra, ar as klystu ? kad krizme tai tikrai. Daukkam buna kad kryzmes subyra ale nepamato tepimo tasko.

Nerijau, kalbejau tik apie guolius.

Tai kurioj vietoj ir kas tepasi? I kas byra ar kryzme ar pakabinamas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...