Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

Viskas būtų paprasčiau jei iš eilės viską aprašytum, kur ką kaip pajungęs, kokiom šlangom.

Keitei siurblį - rezultatas nesikeitė?

Keitei dozatorių - beveik irgi?

Cilindriukas, kaip suprantu, naujas ir geras, tai kas lieka? Šlangos, tepalai. Užmaitintas iš kur?

Važiuojant lengvas - kaip lengvas? Vėluoja sukimas?

Tiltą žiūrėjai - viskas, nieko daugiau nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas būtų paprasčiau jei iš eilės viską aprašytum, kur ką kaip pajungęs, kokiom šlangom.

Keitei siurblį - rezultatas nesikeitė?

Keitei dozatorių - beveik irgi?

Cilindriukas, kaip suprantu, naujas ir geras, tai kas lieka? Šlangos, tepalai. Užmaitintas iš kur?

Važiuojant lengvas - kaip lengvas? Vėluoja sukimas?

Tiltą žiūrėjai - viskas, nieko daugiau nėra.

uzmaitintas is hidraulio bako, sukimas neveluoja, jei staigiai pasuki vaziuojant jauciasi sunkumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas būtų paprasčiau jei iš eilės viską aprašytum, kur ką kaip pajungęs, kokiom šlangom.

Keitei siurblį - rezultatas nesikeitė?

Keitei dozatorių - beveik irgi?

Cilindriukas, kaip suprantu, naujas ir geras, tai kas lieka? Šlangos, tepalai. Užmaitintas iš kur?

Važiuojant lengvas - kaip lengvas? Vėluoja sukimas?

Tiltą žiūrėjai - viskas, nieko daugiau nėra.

uzmaitintas is hidraulio bako, sukimas neveluoja, jei staigiai pasuki vaziuojant jauciasi sunkumas

pas man yra irgi toks sunkumas, bet demesio i tai dar nekreipiu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas būtų paprasčiau jei iš eilės viską aprašytum, kur ką kaip pajungęs, kokiom šlangom.

Keitei siurblį - rezultatas nesikeitė?

Keitei dozatorių - beveik irgi?

Cilindriukas, kaip suprantu, naujas ir geras, tai kas lieka? Šlangos, tepalai. Užmaitintas iš kur?

Važiuojant lengvas - kaip lengvas? Vėluoja sukimas?

Tiltą žiūrėjai - viskas, nieko daugiau nėra.

uzmaitintas is hidraulio bako, sukimas neveluoja, jei staigiai pasuki vaziuojant jauciasi sunkumas

pas man yra irgi toks sunkumas, bet demesio i tai dar nekreipiu .

bet man neina pasukti kai stovi vietoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsižiūrėjau, pasirodo, kad priekinių tiltų yra du tipai: vienas su ištisine rankove (toks kaip pas mane), o kitas (naujesnės laidos ) su abiem rankovėm prisukamom iš šonų. Kaip tvirtinasi kronšteinas cilindrui ant naujesnės laidos tilto viskas aišku:

12-vi.jpg

Kaip tvirtinasi ant senesnės laidos tilto irgi kaip ir aišku (pasirodo pats kronšteinas eina kitoks):

mtz82uk127391706-vi.jpg

BET... kaip jį pritvirtinti ant tokio va seno tilto, jeigu nėra nuotraukoje apibrėžtos atlajos ??? Aš galvoju bandyti pirkti kronšteiną kaip pirmoj foto ir jį trirtinti toje pačioje tilto vietoje (kaip 1 foto). Visų prašinėju nofotografuoti, gal kas yra taip pasidarę. Primenu, noriu padaryti tvarkingai, kad praeitų tech. apžiūrą ir būtų saugu ant kelio. Pvz va šitas, nu suvirintas iš gabaliukų ir privirintas tiesiai prie tilto... Nežinau, ar tai patikima. Jeigu važiuojant keliu nutruks, tai padėk dieve...

nuotrauka-0317.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BET... kaip jį pritvirtinti ant tokio va seno tilto, jeigu nėra nuotraukoje apibrėžtos atlajos ??? Aš galvoju bandyti pirkti kronšteiną kaip pirmoj foto ir jį trirtinti toje pačioje tilto vietoje (kaip 1 foto). Visų prašinėju nofotografuoti, gal kas yra taip pasidarę. Primenu, noriu padaryti tvarkingai, kad praeitų tech. apžiūrą ir būtų saugu ant kelio. Pvz va šitas, nu suvirintas iš gabaliukų ir privirintas tiesiai prie tilto... Nežinau, ar tai patikima. Jeigu važiuojant keliu nutruks, tai padėk dieve...

nuotrauka-0317.jpg

matyta konstrukcija :lol: , jei nutruks tai jo padek dieve... Bet as susiduriau ir su kitokiom tokios originalios konstrukcijos bedom kai laukuose kaimynui truko vairo cilindro verzle kur stumoklis prie stoko prisisuka ir vairas dingo akimirksniu! Tai gerai kad laukuose. dar gali slanga trukti bet kuriuo atveju... Bet siuo atveju metalas virinasi normaliai, siules prasivirino ir is vidaus ir is lauko,metalas nera plonas, aisku ir suvirintojas turi virinti kazkiek suprantantis ka virina. Dar jei teko natyti t40 vientilcio priekini tilta ten pagrindinis tilto balkis is dvieju daliu kurios paprasciausiai suvirintos ir laiko. Nu bet jei nutruks tai gal tikiuosi laukuose su rulonu ant krautuvo kur zymiai diesnes apkrovos nei ant asfalto. Nu bet cia as taip sumasciau ir sulipdziau ir visai kol kas patenkintas rezultatu :handgestures-thumbup:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matyta konstrukcija :lol: , nei ant asfalto. Nu bet cia as taip sumasciau ir sulipdziau ir visai kol kas patenkintas rezultatu

Tai tu ruskelius forume mokinai, kaip reikia :lol: U vas v Litve kak vsegda - vsio genialno i prosto :D Kaip tau buvo reikalai su tech. apžiūra ? Nes jeigu dėl to tektų pirkti originalų tilto korpuso gabalą su atlaja, tai : a.) ar dar jų galima kur gauti, b.) kainuos kokia 800 Lt...
stai kaip mano draugas privirines pada nuo triju daliu tylto,ant dvieju daliu tylto,ka manot apie tai?
Manau, kad nelabai gerai atrodo. Bet va, matau, kad trijų dalių tilto kronšteinas nei iš tolo netinka į dviejų dalių tiltą :eusa-think: Prasme dėl atrodymo ir laikymo gal viskas ok, bet vėl ta technikinė...
tai as ir bandysiu daryt kaip ir tu sakai,triju daliu tilto pada tvirtint ant dvieju daliu tilto,bet esme kad dvieju daliu tylto viduris siauresnis,ir puse jo nera kur prisukt

Aš kažkaip įsivaizduoju pasigaminti plokštę, tokį kaip padą, jį virinti visu perimetru prie tilto, o prie jo sukti kronšteiną. O kiek tau kainavo vairo laikiklis su vieta danfoss'ui ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as ir bandysiu daryt kaip ir tu sakai,triju daliu tilto pada tvirtint ant dvieju daliu tilto,bet esme kad dvieju daliu tylto viduris siauresnis,ir puse jo nera kur prisukt

Aš kažkaip įsivaizduoju pasigaminti plokštę, tokį kaip padą, jį virinti visu perimetru prie tilto, o prie jo sukti kronšteiną. O kiek tau kainavo vairo laikiklis su vieta danfoss'ui ?

domejausi lytagroj tylto su atlaja,tai db dvieju daliu tyltu nera,reiktu pirkt triju daliu tylto viduri,ir viena pusia,kurie kainauoja 900lt ir dar tipo sake kaska reik nutekint nes nevisi velenukai tinka.

cia toj foto ir privirintas aplink tas padukas,is abieju pusiu.tikslei nepamenu kiek tas laikiklis,kaskas apie 80lt,plius dviguba kryzme apie 70lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...