Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

va va tik kalbos bet ar patys ka darot kad nebutu tik kalbos visi kalba nieko nebus nieks nesigaus ir taip toliau as pasakiau kad eisiu vadinas eisiu ir jus pasakykit kad eisit tada ir organizuojames platinkim savo kolegom kad bus streikas skelbkit visur kur eina sukelsim sarsala  gal uzsives ir like kad reikia tada lekiam ir streikuojam nebukit pesimistai o pradekim daryt cia forume nieko kito tik kaip blogai kainos blogos o nors vienas raginot streikuot abejingi visi  jei pradedam tai pradedam uzteks cia visiems mus trypti mokam mokescius valdzia privalo atsakyti nes jie is musu kisenes gyvena taip pat ir perdirbejai ir prekybcentriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kitus kritikuot ir stebet is salies ,daug mokslo nereikia. Teisingai Minde sako ,kol patys nepajudinsim tol savaime niekas ir nejudes.

 Susienaut reikia,as ir beveik pats vienas sukuos,tai db streikuot be sansu ,o po sienavimo tai tikrai eisiu irraginsiu visus. Kritikam siulyciau pagalvoti ,kaip je galetu prisidet prie bendro tikslo o ne saipytis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš čia pirmas streiko kritikas... Bet iš tų, kas dabar žadate pasišienavę eiti streikuoti, pasakykite, ar kada nors tai jau darėte...? Dar man visai neaišku motyvas ,tiksliau reikalavimai, kam ir kokie...? Kad kainos mažos, tai čia faktas, bet kas ir kaip jas gali įtakoti...? Bet juk pas mus laisvos rinkos ekonomika, juk niekas neverčia užsiimti tuo kuo užsiimame. Tiesa visai pamiršau, nevisi galime imti ir atsisakyti pienininkystės, esame paėmę E paramas, o jos įpareigoja... Va čia ir išlenda yla, kas kam ir kodėl duoda paramas. Mano nuomonė tokia, kad reikia konstruktyviai kažką spręsti, kažką daryti patiems ir mažiau reikalauti. Nesupraskit manęs neteisingai, ir mane toli gražu nedžiugina dabartinės pien osupirkimo kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va papasakosiu ka zinau norvegas pas manes atvyksta papasakojo kaip yra norgej eina produktas pieno parduotuvej jo kaina ir viskas procentine dalis isdalinta prekybininkui perdirbejui ir ukininkui lenkijoje pirmos svarbos pieno produktai antkainis nedaugiau 10 procentu plius nulinis pvm tarifas ir is togaunas lenkas uz piena gauna gerai o parduotuvej pigiau taip pat panasios schemos naudojamos visame pasaulyje ir visur laisva rinka yra bet ji kontroliuojama pas mus yra beda kad musu valdzia neatlieka tiesioginiu savo pareigu sureguliuoti santykius priimti tinkamus istatymus zinoma is valdzios maza tiketis bet kol musu nebijosnieko ir nebus jei tylesim taip ir toliau tyciosis is musu kas tik nores dabr turbut nerasciau nei vieno ukininko nenukentejusio del idiotisku valdzios sprendimu pvz zalinimas gamtosauga veterinarija dauk apsurdisku reikalavimu ko europoje nera prisidenge europos komisija daro vejus is visu pusiu privalom ismokti pastoveti uz save jei nesugaba valdzia atlikti savo darbo tai tegul valina is valdizku darbo vietu  be to esu dalyvaves visuose streikuose kurie vyko kai pradejau ukininkaut :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vienu ūkininku kalbu, sako va aš gaunu tik 17ct, kaimynas neša kitai pieninei tokį pat kiekį gauna 19ct, tai sakau o kas tau neleidžia irgi tiek gaut, juk 2ct tai didelis pinigas per 1t/d. Tai sako nu kur aš dab lakstysiu į kitas pienines. Kad pašarus, žaliavas pirkti visi ziuri kas tik pigiau siulo, dėl centų derasi, su grūdų pardavimu irgi taip elgiasi, o kodėl su savo produkcija nieks taip nedarot??? būkit aktyvesni rinkos dalyviai. Ne paslaptis jog be ūkininkavimo dirbu ir vienoj pašarus gaminančia ir prekiaujančia įmonėj, tai turiu daug klientų, pasisiūliau keletai atlikt derybinį vaidmenį kalbant su pienine dėl kainų, bet neatsirado norinčių gauti šiek tiek daugiau, vis ta baimė, nežinomybė kaip bus kitoj įmonėj ir pan... Neblogai, ane skambėtų: "Pieno gamintojų derybininkas" :) Pats šiandien gaunu 20,5ct 700kg/d, ne aukso kalnai, bet rinkoje tai būtų viršūnė už tokį kiekį. Taip kad neverkšlenkit, o daugiau judėkit, migruokit, derėkitės, taip kaip darot pirkdami prekes, elkitės taip pat ir parduodami. Sėkmės visiems!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Streikaves dar nesu,nespejau dar :icon-wink: . Mano nuomone kad pavieniui problemos tikrai neisspresim,o streikas tai normalus subrendusios ,demokratines visuomenes  reiskinys. Uzuot vieni kitus kritikave  turetume vieningai susitelkti ir problema butu labai greit isspresta. Deja bet akivaizdu jog mes dar toli grazu nesubrende vienybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Streikaves dar nesu,nespejau dar :icon-wink: . Mano nuomone kad pavieniui problemos tikrai neisspresim,o streikas tai normalus subrendusios ,demokratines visuomenes  reiskinys. Uzuot vieni kitus kritikave  turetume vieningai susitelkti ir problema butu labai greit isspresta. Deja bet akivaizdu jog mes dar toli grazu nesubrende vienybei.

Šioje vietoje tikrai sutinku, jog mes nesame subrendę vienybei. Deja jau spėjau ir streikuoti ir alternatyvų ieškoti, ir tikrai žinau, kad mes jau ir nebesubręsime tai vienybei... Keista ir ganėtinai unikali išimtis yra Pienas LT šiuo klausimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vienu ūkininku kalbu, sako va aš gaunu tik 17ct, kaimynas neša kitai pieninei tokį pat kiekį gauna 19ct, tai sakau o kas tau neleidžia irgi tiek gaut, juk 2ct tai didelis pinigas per 1t/d. Tai sako nu kur aš dab lakstysiu į kitas pienines. Kad pašarus, žaliavas pirkti visi ziuri kas tik pigiau siulo, dėl centų derasi, su grūdų pardavimu irgi taip elgiasi, o kodėl su savo produkcija nieks taip nedarot??? būkit aktyvesni rinkos dalyviai. Ne paslaptis jog be ūkininkavimo dirbu ir vienoj pašarus gaminančia ir prekiaujančia įmonėj, tai turiu daug klientų, pasisiūliau keletai atlikt derybinį vaidmenį kalbant su pienine dėl kainų, bet neatsirado norinčių gauti šiek tiek daugiau, vis ta baimė, nežinomybė kaip bus kitoj įmonėj ir pan... Neblogai, ane skambėtų: "Pieno gamintojų derybininkas" :) Pats šiandien gaunu 20,5ct 700kg/d, ne aukso kalnai, bet rinkoje tai būtų viršūnė už tokį kiekį. Taip kad neverkšlenkit, o daugiau judėkit, migruokit, derėkitės, taip kaip darot pirkdami prekes, elkitės taip pat ir parduodami. Sėkmės visiems!!!

O kuria tiek prispaudei moket?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...

Parduodamo bazinio pieno kiekis per dieną kilogramais

Kaina eurais už toną bazinio pieno (be PVM)

Kaina litais už toną bazinio pieno (be PVM)

iki 499 kg per dieną

153.700 

530.70

Nuo 500 iki 999

159.500

550.72

Nuo 1000 iki 1999

165.300

570.75

Nuo 2000 iki 4999

171.100

590.77

Nuo 5000 iki 9999

176.900

610.80

Nuo 10000 iki 14999

182.700

630.83

Nuo 15000 iki 20000

188.500

650.85

Virš 20000

194.300

670.88

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks uz piena daugiau nemokes,nes nera vienybes smulkus stambus ukiai priesai,ner suskalbejimo,lietuviai nesit piena uz dyka ir dar mokesit jus kad priima,jus ne apie paramas,kokia technika pirkt o apie kainas diskutuokit,kol savo kailiu drebesit tol nieko nebus.

Iš ko sprendi, kas verčia manyti, kad smulkūs ūkiai su stambiais yra priešai...? Kas verčia taip manyti...? Niekada nelaikau smulkesnio ūkio priešu. Kažkodėl turiu nuojauta, kad didelė dalis smulkiųjų ūkiu, laiko priešais stambiuosius. Pamenu tuos senus laikus, kai dar tikėjome, kas streikais ir pieninių bei kelių blokavimu, galėsime išsireikalauti padoresnių kainų, būtent smulkieji ūkiai ne tik, kad neprisidėjo, o mus kažkuo kaltino, neva mes ir taip gauname didesnę kainą, o čia dabar su savo blokavimais atimame galimybe jiems gauti paskutinius centus. Kol mes kiekvienas priskiriame save ar tai smulkiems, ar tai stambiems, tol ir yra susiskaldymas. Ir pagrindas yra to, kad nemaža dalis keliame isterija, -kodėl neva jie gauna daugiau nei mes....? Nesiplėsiu ta tema, bet visa to šaknys yra mūsų mylimieji perdirbėjai. Jau daug metų jie sėkmingai taiko, ir nukreipia prieš mus pačius tą susipriešinimą, ir pavydą. Tad kartojuosi, nustokime verkti, nustokime patys tarp savęs statyti barikadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galiu buti vienoj pusej su stambiaisias jei su jais turiu kovot,vienodai isvazineja pievas,sukas mano pievoj,nuare du metrus mano zemes,turiu ziuret kad nesisuktu mano zemej o turetu but susipratimas jo nepaprasysi kombainu nukult mieziu vienodai as dirbu arba posakis isnuomuok man zeme as tau grudu duosiu tai va kokie musu europiniai su nauja vakaru technika ukininkai,nu ne visi vienas kitas normalus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galiu buti vienoj pusej su stambiaisias jei su jais turiu kovot,vienodai isvazineja pievas,sukas mano pievoj,nuare du metrus mano zemes,turiu ziuret kad nesisuktu mano zemej o turetu but susipratimas jo nepaprasysi kombainu nukult mieziu vienodai as dirbu arba posakis isnuomuok man zeme as tau grudu duosiu tai va kokie musu europiniai su nauja vakaru technika ukininkai,nu ne visi vienas kitas normalus

Nu tik nereikia čia varyti... Jau keli metai siutina mažažemiai keli, ju rėžialiai siauri ir atsiremia į mano lauką, tai visa laiką, mano laukas jiems kaip apsisukimo tiek su plugais tieksu kitom nesamonėm vieta, net ardami plugu įaria į mano pievą, kad jam gražugaliu nereikėtu užarinėti, šiemet pats presavau, tas su purkštuvu po savo kviečius laksto, ir tiesiai man prieš nosi lipa man per pradalgius varvindamas kažkokš brudą... užsiutau, per mėtra į jo lauką, per visą galą sustačiau rulonų tvorą... privažiavo, pažiųrėjo, tikėjausi išlips ir ateis koliotis, tai ne, apsisuko ir nudūmė atgal... dabar apsisukinėja vidury savo lauko... Aš ne prieš mažesnius, až ne už dydžiuosius, aš tik noriu pasakyti, kad ir tarp čigonų pasitaiko vagių... Bet mes čia jau nuplaukėm į lankas...  O pavydo didesniam ir turingesniam, pas daugumą mus su kaupu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tik nereikia čia varyti... Jau keli metai siutina mažažemiai keli, ju rėžialiai siauri ir atsiremia į mano lauką, tai visa laiką, mano laukas jiems kaip apsisukimo tiek su plugais tieksu kitom nesamonėm vieta, net ardami plugu įaria į mano pievą, kad jam gražugaliu nereikėtu užarinėti, šiemet pats presavau, tas su purkštuvu po savo kviečius laksto, ir tiesiai man prieš nosi lipa man per pradalgius varvindamas kažkokš brudą... užsiutau, per mėtra į jo lauką, per visą galą sustačiau rulonų tvorą... privažiavo, pažiųrėjo, tikėjausi išlips ir ateis koliotis, tai ne, apsisuko ir nudūmė atgal... dabar apsisukinėja vidury savo lauko... Aš ne prieš mažesnius, až ne už dydžiuosius, aš tik noriu pasakyti, kad ir tarp čigonų pasitaiko vagių... Bet mes čia jau nuplaukėm į lankas...  O pavydo didesniam ir turingesniam, pas daugumą mus su kaupu.

Visiska tiesa. Visko buna ir tarp rykliu ir tarp zuveliu, Ir keliukus suaria (vazuoji per javus paskiau) ir pradalge pavoge... :icon-mrgreen:  nu tegul, tokiais niekais uzsiimti, nervus gadintis ir koliotis neverta, tik atrodo jog tie keli kasniai kaip isganymas, aukso kalnus atnes :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...