Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Turiu keletą kaimyniu kurios pavasarį sake,kad parduos karves ir žemes isnomuos, bet dabar jau planai pasikeitė, pasarai žiemai paruosti:-) jau keli metai kalbat ta pati, o kaip Melžiat taip Melžiat karvikes.

P.s po ilgu svarstymu ir silpnumo akimirku nusprendziau didinti karvių banda, jei kas turesit geru karvių parduoti brukstelkit I pm :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik iš savaitinės kelionės po Lenkiją. Vidutinė statistinė kaina šiek tiek krito, bet bendrai išlieka gana stabili. Supirkimo kainos skirtingos ir regionuose. Teko bendrauti su keliolika ūkininkų, pasak kurių, jų gaunamos kainos vidurkis yra apie 0,21EUR. Todėl nenuostabu, kad lenkai kelis šimtus tonų įsiveža iš Lietuvos, kur gali nupirkti keliais centais pigiau. Bent vakar, grįžtant į Lietuvą, sutikau 6 ar 7 pienvežius. Žolės Lenkijoje tikrai mažai, kai kur bandyta pjauti atolą, bet labai jau skystos pradalgės. Tačiau kukurūzai šiais metais tai tikrai geresni nei pernai. Jeigu orai smarkiai nepasikeis, ir toliau mūsų ūkininkai galės sėkmingai pardavinėti pašarus kaimynams. O jų jiems reikia ištisus metus, nes labai mažai karvių laukuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi sako,kad parduos karves,tik kažkodėl šienauja ir tas kalbas girdžiu jau keli metai,aš irgi kai paima pyktis taip pasakau,bet kai nusiraminu dirbu toliau kaip dirbęs,nes investavęs į ūkį šimtus tūkstančių neturiu kur trauktis.Tie kurie turi po kelias karves aišku,kad ūkininkauja jau paskutines dienas,jie neturi ko prarast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi sako,kad parduos karves,tik kažkodėl šienauja ir tas kalbas girdžiu jau keli metai,aš irgi kai paima pyktis taip pasakau,bet kai nusiraminu dirbu toliau kaip dirbęs,nes investavęs į ūkį šimtus tūkstančių neturiu kur trauktis.Tie kurie turi po kelias karves aišku,kad ūkininkauja jau paskutines dienas,jie neturi ko prarast.

Nu tai visiems sunku priimti toki radikalu sprendima,bet kad karviu mazeja tai faktas;2015 birzeli-316822 ; 2016 birzeli-300457 , 16 tukstanciu ne taip ir mazai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ce ne silpnumo akimirka o paskaiciuota verslo logika,kam dirbti ir investuot pinigus kurie nezinia kada atsipirks,o dirbti reikia labai daug. Lengviau gal tiem kas turi samdomu darbuotoju ir taip gali pasilengvint sau nasta.

 Kaip galima planuostis pajamas ir islaidas,kai visiskai nera jokio aiskumo ir jokios strategijos valstybiniu lygiu.

 Nesakau ,kad viska isparduosiu,auginsiu mesinius ir darbo maziau ir kaina pats gali pakoreguot ,o pieno sektoriuje liks tik tam pasisvente zmones. Tam pasisvest nebematau jokios prasmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi sako,kad parduos karves,tik kažkodėl šienauja ir tas kalbas girdžiu jau keli metai,aš irgi kai paima pyktis taip pasakau,bet kai nusiraminu dirbu toliau kaip dirbęs,nes investavęs į ūkį šimtus tūkstančių neturiu kur trauktis.Tie kurie turi po kelias karves aišku,kad ūkininkauja jau paskutines dienas,jie neturi ko prarast.

Niekas tu karviu neparduos ir nesiruosia parduot nei stambus nei smulkus,nebevarykim demagogijos kad smulkiem paskutines dienos,kai paziuri daug laiko po 2-5 karves nebent tu nori kad nebelaikytu smulkus,tau atiduotu zeme,kiekvieno savi interesai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką čia paistai,nieko aš nenoriu,žemės man užtenka,bet smulkiems dienos suskaičiuotos nes jie dar nepaskaičiuoja ar jiems beapsimoka dirbt,jie tai dirba iš inercijos,kai paskaičiavę pamatys,kad pajamos nedengia išlaidų nutrauks nuostolingą darbą.žp vadybininkas pasakojo nesuprantu kaip jie dar ūkininkauja,kai pažiūri į pieno apmokėjimo popierius,tai juokingos 50-100e sumos per mėnesį.Sėklintojas sako,kad ūkininkai juodai įsiskolinę už paslaugas,matyt smulkiesiems ūkininkavimas yra hobi.Aš jei būčiau buvęs smulkus jau seniai būčiau pabaigęs tą absurdo teatrą,nes kam nuostolingai dirbt,jei yra normalių darbų.Kažkada buvau smulkus ir aš,sėdėjom vienoj valty su dabartiniais smulkiaisiais,bet aš prieš kelioliką metų jau supratau,kad smulkus ūkis neturi perspektyvų ir nutariau arba didinuos arba pasitraukiu,o kiti nieko nedarė,plaukė pasroviui ir dabar man sako bepigu tau,lyg tai man viską aitvarai sunešė.Pamatytumėt kokioje lūšnoje aš gyvenu,viską kišu į ūkį,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai juokingai ,kai jus stambus prasiskolinot ir dabar viska atiduodat bankam,Karve daugiau dirbk ir gyvensi ne lusnoj o name,kas kaltas kad kisi visja i uki,nemoki skaiciuot,kaip tu gyveni ,ka valgai?Sakyk dabar madinga bedot man uztenka o ka tie popieriniai vadybnikai tauskia man neidomu patys tegul ziuri uz mininima dirba daugiau jie nieko nesugeba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius vėjus čia pezi,nieko aš neprasiskolinau,o dėl skaičiavimo manęs nemokink,jei būčiau nemokėjęs tai dabar sėdėčiau su keliomis karvėmis ir neturėčiau už ką susimokėt už rulonavimą kelių šimtų eurų.Ne vienas toks yra man skolingas,prašė palaukt kol gaus išmokas.Gerą namą seniai galėjau pasistatyt,bet man pirmoj eilėj buvo ūkio sustiprinimas,paskui ateis eilė ir namui.Šį pavasarį buvo atvažiavęs vienas ūkininkas pažiūrėt mano fermos,nes ruošiasi statyt,iki šiol karves laikė pašiūrėse,bet namą pasistatė prieš kelis metus šiuolaikinį,tai dabar atsipeikėjo,kad vargsta po pašiūres ir reikia fermos,tik nelaiku atsipeikėjo,dabar bus sunku pastatyt,o juk vietoj namo būtų pasistatęs fermą,nes namas klasiškai įrengtas,brangiai kainavo,o tuo labiau,kad turėjo seną namą kaip ir aš,po egle nereikėjo gyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausymas kyla paskaicius :- Mes dirbame del karviu ar karves del musu ?

P.S. palaikau ukininka kuris pasistate sau nama...

gyvename juk viena karta...

Musu laikais gali baigti karvininko karjera ir vien del to , kad veterinariniu paslaugu nera kam suteikti.Vakar krito karve del to,kad per dvi paras neatsirado kam traumuotos venos uzsiuti. Veterinarines tarnybos sukurtos tik lengvam pinigui daryti: skiepams, krajo meginiams paimti ir ivairiu pazeidimu ieskojimui ivairiose srityse , o po to bausti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausymas kyla paskaicius :- Mes dirbame del karviu ar karves del musu ?

P.S. palaikau ukininka kuris pasistate sau nama...

gyvename juk viena karta...

Musu laikais gali baigti karvininko karjera ir vien del to , kad veterinariniu paslaugu nera kam suteikti.Vakar krito karve del to,kad per dvi paras neatsirado kam traumuotos venos uzsiuti. Veterinarines tarnybos sukurtos tik lengvam pinigui daryti: skiepams, krajo meginiams paimti ir ivairiu pazeidimu ieskojimui ivairiose srityse , o po to bausti...

labai teisingai, mūsų krašte, kolkas dar yra kas gydo, bet po 10metų, bus sunki padėtis, ir kad ir kokios kainos bebus, gali tekti baigt su gyvuliais arba stot mokytis pačiam.

O kalabnt apie tai kas į ką investavo, tai čia kiekvieno pasirinkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sritis ir mano neta, bet gal verta bandyt kol dar laikas? Nes perspektyvų šitoj vietoj mažai, kiek vet gydytojų, tai visi >55 arba nebetoli to. O nauji eina tik šuniukų ir kačių už gerus € gydyt.

pieno produktų kainos parduotuvėse tikrai irgi pakritę, nereik "plėšyt maikės" kad nepakritę, bet netiek kardinaliai kaip supirkimo kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vetrinaru nera ir pas mus,gydit negydo tik numerius sega,kraujo tyrimai,jei karve susirgo prasideda kalbos brokuot,neapsimoka ir eilines pasakos siaubas kiek tau kainuos.Kiek laikyt karviu kiekvienas sprendzian kiek kam apsimoka,kur investuot,ka dirbt,svarbu kad zmones dirba,pasalpu nepraso,perspektyvos visu vienodos.Daug pasaku seke pries stojima i europos sajunga kas cia bus kad karves miegos baltam patale,sudas bus kitoks bet to nebuvo ,viska reikia islaukt galvot sava galva,maziau tu visokiu patareju jie dirbt nepades.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100 procentu palaikau kolega KARVE, pirmiausiai reikia pakelti uki, o paskui tik pradet statyt prabangius namus, is savo kuklaus bendro isprusimo zinau kad investicija i nama ar automobili grazos neduoda, o investavus i gamybines patalpas jos gryzta, ir nesvarbu ar tai butu pieno ferma, ar mesiniu ferma ar koks sandelys, neturedamas kur laikyti gyvuliu ar grudu tikrai neuzdirbsi naujam namui, nu nebent palikima gauni :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat ir tame yra esmė,kad mano kolega pasistatė šiuolaikinį namą su parketais,nors turėjo paprastą kaimišką trobą,tokią kurioje normaliai galima gyvent,bet kadangi žmona lenktyniauja su savo seserim kuri kiečiau gyvena,prireikė geresnio namo už sesers,nors su karvėm kurios yra pragyvenimo šaltinis vargsta pašiūrėse.Beveik visi čia pasisakėt,kad namas svarbiau,nes vieną kartą gyveni,su tuo sutinku jei tavo darbo iš kurio gyveni priemonės yra geros,o pats gyveni šuns būdoj,bet jei turi pakenčiamą namą,bet neturi normalių darbo priemonių,kam iš vis tada ūkininkauti.Čia lygiai tas pats kaip ir pradedantis verslininkas plečia verslą,o ne stato prabangų namą,jei būtų atvirkščiai toks verslininkas pasmerktas žlugti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...