Jump to content

Arunasmix

Nariai
 • Pranešimai

  110
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Arunasmix paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 9 2016

Arunasmix paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Arunasmix

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

1.678 profilio peržiūros
 1. Šis skelbimas negaliojantis!

  • Siūlau
  • Naujas

  Registruokis ir laimėk pašarų maišytuvą - dalytuvą BvL visai žiemai Praėję vasaros sezono darbai ir vėstantis oras, vis primena, kad jau laikas susimąstyti apie artėjančius žiemos darbus ir gyvulių šėrimo technologijas ūkyje. Mes, suprasdami pašaro kokybės svarbą ir norėdami bent šiek tiek prisidėti prie gyvulininkystės bei pieninkystės ūkių efektyvumo Lietuvoje, kartu su gamintoju BvL - skelbiame konkursą. Norite DALYVAUTI? Jums tereikia užsiregistruoti mūsų vizitui/demonstracijai Jūsų ūkyje ir Jūs jau KONKURSO DALYVIS. Pagrindinis nugalėtojo prizas - nemokama galimybė naudotis nauju BvL maišytuvu - dalytuvu nuo Šv. Kalėdų iki pat Šv. Velykų! Dalyvių registracija iki 2019.10.01, vieną laimingąjį ūkį išrinksime ir paskelbsime - 2019.10.15 Daugiau informacijos apie registraciją konkursui telefonu: 8 634 77 921 Norėdami dalyvauti konkurse, registruokitės el. paštu info@svtechnika.lt tiksliai nurodydami šiuos duomenis: 1. Vardas, Pavardė 2. Adresas 3. Tel. Nr. 4. El. pašto adresas 5. Ūkio veiklos pobūdis (pieno ūkis, mėsiniai galvijai, avininkystė, kt.) 6. Turimų gyvulių skaičius, vnt. 7. Gyvulių skaičius didžiausioje grupėje, vnt. 8. Minimalus tvarto aukštis, mm 9. Minimalus šėrimo tako plotis, mm

  Kaina sutartinė

  - LT

 2. Arunasmix

  Šėrimo būdai

  Optimalus pašarų maišytuvo-dalytuvo dydis priklauso nuo: - Didžiausios gyvulių grupės - Pašarų sandėliavimo būdo / rulonai, tranšėjos, kaupai/ - Raciono / vienoks mėsiniams, kitoks - melžiamoms/ -Tvarto išmatavimų - Ir be abejo traktoriaus galimybių. Bet kuriuo atveju, jeigu traktorius įvažiuoja į tvartą ir turi darbinį veleną, įmanoma pritaikyti pašarų dalytuvą be problemų. Fotografijose tiek MTZ tiek ir JUMZ dirba su dviejų sraigtų 13,8m3 talpos maišytuvais. Rekomenduočiau išbandyti maišytuvą savo ūkyje ir nuspręsti koks tiktų geriausiai. Galiu užsukti pas jus ir aptarti galimus variantus. Rašykit ar skambinkit...
 3. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Turėjau omenyje 5-7 minutes iki pilno susmulkinimo
 4. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Atsiprašau už netikslų išsireiškimą. Jūsų patirtis šiek tiek didesnė nei mano. Tiesiog 4 ūkiuose teko pakeisti Keenan maišytuvus vertikaliaisiais, ir visi klientai skundėsi dėl to paties - rulonus smulkina labai ilgai. Vertikaliame maišytuve, ęsant tiksliam peilių nustatymui, tai trunka 5-7 minutes.
 5. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Jeigu pirkote naują, tuomet nesuprantu, kodėl pirma nepabandėte. Šiaip jau reikia nemažai laiko ir įdėti daug darbo, kol parenkamas optimaliausias maišytuvo variantas. Deja, praktika rodo, kad minėtas maišytuvas negali smulkinti rulonų. Belieka arba keisti maišytuvą arba pjaustyti rulonus.
 6. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Normalaus maišytuvo neįmanoma "užkimšti" vienu rulonu. Klausimas yra - ar pagal racioną jums reikia viso rulono kukurūzo??? Bet kurį ruloną geriausia perpjauti vertikaliai. Ir pelėsiukas pasimato, jeigu jis yra, ir ruloną galima stabilizuoti prispaudus prie ko nors. O pjauti geriausiai kokiais nors "agregatais" su judančiais peiliais.
 7. Šis skelbimas negaliojantis!

  • Siūlau
  • Kita paskirtis

  Visus, norinčius susipažinti su rimta šėrimo technika, kviečiame apsilankyti BvL stende parodoje EUROTIER 2018, kuri vyks Hanoveryje lapkričio 13-16 dienomis. 27 Paviljonas, stendas G10

  Kaina sutartinė

 8. Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Naujas

  Sutaupykite dirbdami su BvL V-MIX FILL Vienas žmogus, vienas traktorius ir jokių papildomų krautuvų Paimti, pakrauti, maišyti ir šerti Visus darbus galima atlikti su vienintele V-Mix FILL mašina. Sutaupote laiką, kurą bei pašarus. •Nuo 8 iki 25m³ talpos. Lankstus pritaikymas pagal turimus tvartus, traktorius, pašarus. •Pritaikytas šienainio, kukurūzų siloso, įvairių rulonų bei birių pašarų užkrovimui bei šiaudų kreikimui. •BvL automatinė siloso pjovimo sistema. Iki 3.5m³ atpjaunama per 50s. •Nupjautas paviršius lygus, taigi siloso tankis išlieka nepakitęs, pjūvio paviršius lieka sandarus ir deguonis nepatenka į silosą. Taip iki minimumo sumažinami pašarų nuostoliai dėl siloso sienelės ir pačio siloso kaitimo. Norite įsitikinti? Kreipkitės ir susitarsime dėl bandymų Jūsų ūkyje. Importuotojas Lietuvoje: UAB SV Technika Sausines g. 2, Sausines k., LT-54312 Kauno r., Lithuania Tel. + 370 616 78 189 Faks. + 370 37 33 77 79 El. paštas: info@svtechnika.lt Gamintojo atstovas Baltijos šalims ir Lenkijai Arūnas Šimkūnas Mob.t.+370 675 72733 El. paštas: arunas.simkunas@bvl-group.de

  100.00 EUR

  - LT

 9. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Tuomet atsiųskit man pasiūlymo, pagal kurį buvo išrašyta sąskaita, kopiją. Manau, mano kontaktus turit. Neišspręndžiamų klausimų nebūna. Reikia tik noro.
 10. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Jeigu teisingai suprantu, po demonstracinio mašytuvo bandymo Jums buvo pasiūlyta mašina, kuri tuo metu buvo sandėlyje. Ji tikriausiai skyrėsi savo komplektacija. Bet Jūs ją priėmėt ir nusipirkot. Jeigu norėjote gauti trūkstamą Jūsų nuomone papildomą įrangą, tai nebuvo sunku padaryti. Tereikėjo pareikalauti iš pardavėjo trūkstamos įrangos, jeigu ji buvo numatyta pasiūlyme ir sutartyje bei įskaičiuota į kainą. Jeigu poreikis šiai įrangai atsirado vėliau, ir tai nėra pilna mašinos rekonstrukcija o tik kažkokie papildomi priedai, tai taip pat nėra problema. Tiesiog užsisakykit tuos priedus ir jie bus pristatyti ir sumontuoti. Jeigu dėl kažkokių priežasčių negalite susitarti su pardavėju, skambinkit arba rašykit man. Sunkiai tikėtina, kad iš tikrųjų buvo tepalo trūkūmas, jeigu jis niekur nevarva. Dažniausiai taip nutinka, kai ilgesniam laikui mašina paliekama ne horizontalioje padėtyje ir tepalas iš tepalo kolbos išteka į reduktorių. Tereikia nakčiai pastatyti į horizontalią padėtį ir manau problema išsispręs.
 11. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Pirmiausia, jau gerai vien tai, kad žinot ko norit ir renkatės pagal atliekamo darbo kokybę. Galėčiau pasiūlyti pabandyti dar vieną rimtą mašiną - BVL. Bet rimtiems bandymams, reikia daugiau informacijos. Jeigu domintų, norėčiau apsilankyti ūkyje arba bent atsiųsti keletą klausimų el.paštu.
 12. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  O pagal kokius kriterijus renkatės?
 13. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Tikrai geras maišytuvas. Bet su smulkinimo tempais ir ilgaamžiškumu(tai neliečia nedidelių ūkių), būna problemų. Keenan filosofija - išsaugoti pašarų struktūrą yra tikrai puiki. Tačiau intensyviai naudojant reikalauja žymiai daugiau investicijų, nei vertikalūs maišytuvai. Na o dėl darbo su rulonais, girdėjau visokiausių istorijų. Tačiau..."kiekvienas turi savo skonį, pasakė fakyras, prarijęs kardą"... Svarbiausia, kad pašarus maišote, duodate gyvuliams tai ko reikia, siekiate rezultato. O kuo tai darote - kiekvieno asmeninis reikalas.
 14. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Geriausiai pirkti originalius. Daugelis gamintojų testuoja peilius gana ilgą laiką, nors dažniausiai patys jų ir negamina. Aš pats Lietuvoje testavau 6 gamintojų peilius beveik metus laiko. Kai kurie deklaruoja labai didelį atsparumą, bet realiai skirtumas testų metu buvo 4-5procentai. Dažniausiai visi galvoja, kad kietesni peiliai yra geriau. Tačiau tuomet iškyla pavojus, kad peilis gali lūžti įkraunant sušalusį ruloną. Taip pat nėra gerai storo metalo peiliai arba apvirinti kietmetaliu. Labai stipriai padidėja pasipriešinimas ir tuomet pinigai išlekia "per kaminą", t.y. suvartojama daugiau kuro. O peilių dantys turėtų būti kuo stambesni. Kokius peilius bepasirinktumėte, nepatingėkit laiku pagaląsti (bukesnis peilis greičiau dyla), keiskit vietomis, raskit optimaliausią pašarų užkrovimo tvarką(sutrumpinsit maišymo laiką). Na o jeigu jau nebėra ką ir begaląsti, tiesiog pirkite naujus.
 15. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  MTZ juostas dažnai papjauna kai kuriuose maišytuvuose esantys viršutiniai vertikalūs peiliai. Kadangi jėgos alkūnė yra maža(atstumas tarp sraigto centro ir peilio galo), smūgis įkrovus ruloną būna žvėriškas. Todėl šitas peilis turi būti labai aštrus. Kol peiliai dar pusėtini, geriausiai galąsti su švitrinio popieriaus disku o ne su flexu. Švelniai, tik pašiaušti. Nepatingėkit kartą per mėnesį sukeisti vietomis viršutinius su apatiniais peiliais. Ilgiau tarnaus. Skaičiuojame, kad jeigu peilis nudilo apie 40-50 procentų, maišymo laikas tam pačiam rezultatui pasiekti pailgėja iki 20-25 proc. Taigi per metus prisideda beveik 30 valandų nepertraukiamo darbo, pilnu traktoriaus apkrovimu (2 užmaišymai per dieną. Standartinis maišymo laikas 20 minučių. 365 dienos). Kiek papildomai sudegs degalų, galit primesti patys. Be to visi kiti kąštai sudėlioja dideles sumas. Pagal vokiškus įkainius tokie dalykėliai kainuoja apie 1800 EUR. Peilių komplektas tikrai pigiau. Bent tris kartus.
×
×
 • Create New...