Jump to content

Arunasmix

Nariai
 • Pranešimai

  103
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Arunasmix paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 9 2016

Arunasmix paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Arunasmix

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

959 profilio peržiūros
 1. Arunasmix

  Eurotier2018

  Galioja: 21 dienos and 23 val.

  • Siūlau
  • Kita paskirtis

  Visus, norinčius susipažinti su rimta šėrimo technika, kviečiame apsilankyti BvL stende parodoje EUROTIER 2018, kuri vyks Hanoveryje lapkričio 13-16 dienomis. 27 Paviljonas, stendas G10

  NO VALUE SPECIFIED

 2. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Tuomet atsiųskit man pasiūlymo, pagal kurį buvo išrašyta sąskaita, kopiją. Manau, mano kontaktus turit. Neišspręndžiamų klausimų nebūna. Reikia tik noro.
 3. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Jeigu teisingai suprantu, po demonstracinio mašytuvo bandymo Jums buvo pasiūlyta mašina, kuri tuo metu buvo sandėlyje. Ji tikriausiai skyrėsi savo komplektacija. Bet Jūs ją priėmėt ir nusipirkot. Jeigu norėjote gauti trūkstamą Jūsų nuomone papildomą įrangą, tai nebuvo sunku padaryti. Tereikėjo pareikalauti iš pardavėjo trūkstamos įrangos, jeigu ji buvo numatyta pasiūlyme ir sutartyje bei įskaičiuota į kainą. Jeigu poreikis šiai įrangai atsirado vėliau, ir tai nėra pilna mašinos rekonstrukcija o tik kažkokie papildomi priedai, tai taip pat nėra problema. Tiesiog užsisakykit tuos priedus ir jie bus pristatyti ir sumontuoti. Jeigu dėl kažkokių priežasčių negalite susitarti su pardavėju, skambinkit arba rašykit man. Sunkiai tikėtina, kad iš tikrųjų buvo tepalo trūkūmas, jeigu jis niekur nevarva. Dažniausiai taip nutinka, kai ilgesniam laikui mašina paliekama ne horizontalioje padėtyje ir tepalas iš tepalo kolbos išteka į reduktorių. Tereikia nakčiai pastatyti į horizontalią padėtį ir manau problema išsispręs.
 4. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Pirmiausia, jau gerai vien tai, kad žinot ko norit ir renkatės pagal atliekamo darbo kokybę. Galėčiau pasiūlyti pabandyti dar vieną rimtą mašiną - BVL. Bet rimtiems bandymams, reikia daugiau informacijos. Jeigu domintų, norėčiau apsilankyti ūkyje arba bent atsiųsti keletą klausimų el.paštu.
 5. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  O pagal kokius kriterijus renkatės?
 6. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Tikrai geras maišytuvas. Bet su smulkinimo tempais ir ilgaamžiškumu(tai neliečia nedidelių ūkių), būna problemų. Keenan filosofija - išsaugoti pašarų struktūrą yra tikrai puiki. Tačiau intensyviai naudojant reikalauja žymiai daugiau investicijų, nei vertikalūs maišytuvai. Na o dėl darbo su rulonais, girdėjau visokiausių istorijų. Tačiau..."kiekvienas turi savo skonį, pasakė fakyras, prarijęs kardą"... Svarbiausia, kad pašarus maišote, duodate gyvuliams tai ko reikia, siekiate rezultato. O kuo tai darote - kiekvieno asmeninis reikalas.
 7. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Geriausiai pirkti originalius. Daugelis gamintojų testuoja peilius gana ilgą laiką, nors dažniausiai patys jų ir negamina. Aš pats Lietuvoje testavau 6 gamintojų peilius beveik metus laiko. Kai kurie deklaruoja labai didelį atsparumą, bet realiai skirtumas testų metu buvo 4-5procentai. Dažniausiai visi galvoja, kad kietesni peiliai yra geriau. Tačiau tuomet iškyla pavojus, kad peilis gali lūžti įkraunant sušalusį ruloną. Taip pat nėra gerai storo metalo peiliai arba apvirinti kietmetaliu. Labai stipriai padidėja pasipriešinimas ir tuomet pinigai išlekia "per kaminą", t.y. suvartojama daugiau kuro. O peilių dantys turėtų būti kuo stambesni. Kokius peilius bepasirinktumėte, nepatingėkit laiku pagaląsti (bukesnis peilis greičiau dyla), keiskit vietomis, raskit optimaliausią pašarų užkrovimo tvarką(sutrumpinsit maišymo laiką). Na o jeigu jau nebėra ką ir begaląsti, tiesiog pirkite naujus.
 8. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  MTZ juostas dažnai papjauna kai kuriuose maišytuvuose esantys viršutiniai vertikalūs peiliai. Kadangi jėgos alkūnė yra maža(atstumas tarp sraigto centro ir peilio galo), smūgis įkrovus ruloną būna žvėriškas. Todėl šitas peilis turi būti labai aštrus. Kol peiliai dar pusėtini, geriausiai galąsti su švitrinio popieriaus disku o ne su flexu. Švelniai, tik pašiaušti. Nepatingėkit kartą per mėnesį sukeisti vietomis viršutinius su apatiniais peiliais. Ilgiau tarnaus. Skaičiuojame, kad jeigu peilis nudilo apie 40-50 procentų, maišymo laikas tam pačiam rezultatui pasiekti pailgėja iki 20-25 proc. Taigi per metus prisideda beveik 30 valandų nepertraukiamo darbo, pilnu traktoriaus apkrovimu (2 užmaišymai per dieną. Standartinis maišymo laikas 20 minučių. 365 dienos). Kiek papildomai sudegs degalų, galit primesti patys. Be to visi kiti kąštai sudėlioja dideles sumas. Pagal vokiškus įkainius tokie dalykėliai kainuoja apie 1800 EUR. Peilių komplektas tikrai pigiau. Bent tris kartus.
 9. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Pirkit tik normalius peilius. Duonos antra peilio puse tikrai neatsipjausit... Presas geras o ir 9-10 peilių turėtų užtekti. Jeigu neauginat žolės iki kaklo... Tereikia suprasti, kad pašarų maišytuvas yra brangiausia SMULKINIMO mašina. Žymiai pigiau šią operaciją atlikti iki rulonavimo. Dirbant su gyvuliais mokymosi procesas niekada nesibaigia. O ruošiant ir maišant pašarus ypač. Kartais užtenka pakeisti pašarų užkrovimo eiliškumą (nekeičiant raciono) ir pokyčiai būna akivaizdūs. Skirtingai nuo mokytojų mokykloje, gyvuliai šeimininką visada vertina teisingai.
 10. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Kaip matau maišytuvas jau padirbėjęs. Strautmann sraigtai neturi Hardox priekinės briaunos. Briaunai ir dugnui padilus, pašaras stringa po briauna ir stabdo labai stipriai. Tai matosi iš "rievių" and dugno. Esu matęs kaip panašus maišytuvas užgesina variklį gana rimtam traktoriui. Visų pirma išsivalykite likučius iš po sraigto ir privirinkite metalinę plokštę, kad sumažintumėte atstumą tarp dugno ir briaunos. Tam kad išmatuoti reikiamą atstumą, būtų gerai tai daryti pilnai užkrovus maišytuvą. Apkrova sraigto vijoms gana nemaža, ir apatinė vija kažkiek išlinksta. Jeigu tarpas tokiu atveju(pilnai užkrovus) yra didesnis nei 0,5cm ir pastoviai nevalant, galios poreikis labai išauga. Priešpeilius naudokite tik tada, kai rulonai jau "ištaršyti". Visada ištraukite juos, prieš kraunant rulonus. Jie reikalingi smulkinant pašarą apatiniame trečdalyje. Taip pat gerai juos ištraukti prieš dalinant. Tuomet tolygiau išsidalina pašaras. Antrą ir trečią rulonus krauti, tik kai prieš tai įkrautas pilnai "ištaršytas" Peilius būtų laikas ir pasikeisti. Ir prižūrėti, kad būtų pastoviai aštrūs. Jeigu jau sudilo ir keisti nenorite ar negalite, tiesiog padarykite flexu užkarpas. Lengviau pjaus - mažiau reikės galios. Šiaip tai aš bent porą peilių visai nuimčiau.. Tačiau tai galima nuspręsti tik pamačius ir pačiupinėjus pašarus, pamačius presą ir tt ir tt. Pilnas maišytuvo suderinimas užtrunka netrumpai. Jeigu kažkas tiks - bandykite. Gal padės.
 11. Arunasmix

  Šėrimo procesas viena mašina

  Galioja: 21 dienos and 30 minutes

  • Parduodu
  • Naujas

  Sutaupykite dirbdami su BvL V-MIX FILL Vienas žmogus, vienas traktorius ir jokių papildomų krautuvų Paimti, pakrauti, maišyti ir šerti Visus darbus galima atlikti su vienintele V-Mix FILL mašina. Sutaupote laiką, kurą bei pašarus. •Nuo 8 iki 25m³ talpos. Lankstus pritaikymas pagal turimus tvartus, traktorius, pašarus. •Pritaikytas šienainio, kukurūzų siloso, įvairių rulonų bei birių pašarų užkrovimui bei šiaudų kreikimui. •BvL automatinė siloso pjovimo sistema. Iki 3.5m³ atpjaunama per 50s. •Nupjautas paviršius lygus, taigi siloso tankis išlieka nepakitęs, pjūvio paviršius lieka sandarus ir deguonis nepatenka į silosą. Taip iki minimumo sumažinami pašarų nuostoliai dėl siloso sienelės ir pačio siloso kaitimo. Norite įsitikinti? Kreipkitės ir susitarsime dėl bandymų Jūsų ūkyje. Importuotojas Lietuvoje: UAB SV Technika Sausines g. 2, Sausines k., LT-54312 Kauno r., Lithuania Tel. + 370 616 78 189 Faks. + 370 37 33 77 79 El. paštas: info@svtechnika.lt Gamintojo atstovas Baltijos šalims ir Lenkijai Arūnas Šimkūnas Mob.t.+370 675 72733 El. paštas: arunas.simkunas@bvl-group.de

  100.00 EUR

  - LT

 12. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Šiek tiek nesupratot. Man reikia jūsų maišytuvo sraigto fotografijos.
 13. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Skirtingų gamintojų skirtingas galios poreikis. Taip pat svarbu darbo procesas. Atsiųskit tuščio maišytuvo foto iš viršaus(kad matytusi sraigtas ir peiliai) bei trumpą darbo proceso aprašymą. Pabandysiu rasti sprendimą jeigu įdomu.
 14. Arunasmix

  Melžiamų karvių šėrimas

  Labai vienodai sumaisytas pasaras (ypac koncentratai)ir daznesnis pristumimas ilgainiui padeda sumazinti hierarchijos problemas. Jeigu melzimas ne robotizuotas, pasara reikia isdalinti melzimo metu. Tai irgi truputi suvienodina karviu galimybes gauti visaverti pasara.
 15. Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Būtent šono įpjovimas duoda rezultatą. Perpjovus apačią rulonas "neatsidaro". O su kuo taip kraunama, kad būtent vertikaliai? Ar taip reikia dėl maišytuvo įpatumų?
×