Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

nedarbinau ir manau kad ir ateityje nepriimsiu į darbą geriančių darbo vietoje arba tokių kurie nesugeba blaivūs atvykti į darbą. Ką gali dirbti girtas- nei karvių melžt, nei šerti su technika ,o tuo labiau laukuose. Visi atvažiuoja su savo mašina, o po darbo važiuoja namo. Nepriimame į darbą tokių kurie neturi kur gyventi ir tokių kurie neturi šeimos, nes tokiems darbuotojams trūksta motyvacijos dirbti ir užsidirbti. Dirba 7darbuotojai .Atlyginimais nesiskundžia. Kartais prie dabartinių pieno kainų pagalvoju, kad man nelieka tokio atlyginimo, bet norisi išlaikyti tokį gerą kolektyvą,gal sulauksime geresnių laikų.

Gerianciu niekada nereikia priimt,nes su jais daugiau bedos.

Kodel nepriimat neturinciu seimos,kodel pas juos nera motyvacijos dirbti,kaip ta seima ar jis vienas gyvena ar kaip ar jis kitoks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus yra ukininkas,kuris turi pilna apgyvendinima ir priima tokius kurie neturi kur gyventi.Pvz melzeja vienisa moteris,serikas vienisas vyras ir jiems tas gyvenimas kartu nebloga motyvacija gaunasi ir kai kurie pakankamai ilgai isdirba.O tie kurie prasimusa arba prasimuso nera ko pavydeti,nes pinigu kazkokie srautai vaiksto pas kiekviena ukininka,tik nevienodai pelningai juos investuoja ir viskas...turtingas ne tas kuris uzdirba,o tas kuris gerai,sekmingai investuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakot,kad 40 karvių nekažką,bet aš viską su šeima apsidirbu vienas pats,nes turiu visą techniką,man samdinių nereikia,neturiu skolų,banke pastoviai yra atliekami keli tūkstančiai eurų.Gal jūs manot,kad geriau turėti 150 karvių,kelis bomžus samdinius ir būti paskendusiam skolose,kaip yra netoliese pas mano kaimyną.O tau mantty galiu pasakyt,kad ant biednesnių aš nieko nevarau,nes pats toks buvau,bet supratęs,kad su tokiu ūkiu nėra perspektyvos,biški pasididinau,ir dar didinsiuos,kai atliks žemių nuo smulkiųjų,nes dabar yra jos trūkumas.0 kad smulkieji išnyks čia ir arkliui aišku,nes pasakykit kokią perspektyvą turi 80m ūkininkas su 5 karvėm,arba 50m su 10 karvių kuris dabar pūdo žolę laukuose,nes nori pasigamint šieno,nors šiemet pagal paramą nusipirko presą su vyniotuvu,bet sako,kad į plėvelę brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakot,kad 40 karvių nekažką,bet aš viską su šeima apsidirbu vienas pats,nes turiu visą techniką,man samdinių nereikia,neturiu skolų,banke pastoviai yra atliekami keli tūkstančiai eurų.Gal jūs manot,kad geriau turėti 150 karvių,kelis bomžus samdinius ir būti paskendusiam skolose,kaip yra netoliese pas mano kaimyną.O tau mantty galiu pasakyt,kad ant biednesnių aš nieko nevarau,nes pats toks buvau,bet supratęs,kad su tokiu ūkiu nėra perspektyvos,biški pasididinau,ir dar didinsiuos,kai atliks žemių nuo smulkiųjų,nes dabar yra jos trūkumas.0 kad smulkieji išnyks čia ir arkliui aišku,nes pasakykit kokią perspektyvą turi 80m ūkininkas su 5 karvėm,arba 50m su 10 karvių kuris dabar pūdo žolę laukuose,nes nori pasigamint šieno,nors šiemet pagal paramą nusipirko presą su vyniotuvu,bet sako,kad į plėvelę brangu.

Normalus seimos ukis, tegul kuris taip sako pabando vienas kokia savaite per sienapjute viska apsidirbt (gyvulius pilnai suziuret, pasarus pasiruost)... kelienius apsisiks po dienos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas isliks tas isliks,kas dirbo darba su karvem tas ir dirbs,nelengva uzsiaugint gyvuli nuo mazumes.as pats uzsiauginau nuo mazu verseliu ,tai dabar turiu 6 pirmaverses.tai  tikrai neparduosiu meson,ka uz jas gausi centus.zodziu smulkiuju ukiu reikia tik dziaugtis kad zmones dirba sunku darba nestovi drebedami prie baro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas isliks tas isliks,kas dirbo darba su karvem tas ir dirbs,nelengva uzsiaugint gyvuli nuo mazumes.as pats uzsiauginau nuo mazu verseliu ,tai dabar turiu 6 pirmaverses.tai tikrai neparduosiu meson,ka uz jas gausi centus.zodziu smulkiuju ukiu reikia tik dziaugtis kad zmones dirba sunku darba nestovi drebedami prie baro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gerai,kad kiti geriau žino už mane,jeigu ką savo žmonai invalidumo neparūpinsiu,nes ji su melžimu neturi kas veikt,nes melžia į liniją iš kart su 4 aparatais,be to padeda dukra,aš taip pat su šienapjūte neįsiveikiu,nes turiu visą našią techniką,padeda sūnus,o tu kestoxai dėl manęs laikyk ir 1000 karvių,man užtenka ir 40, nes karvės produktyvios ir aš normaliai pragyvenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nesuprantu "Karves" komentaru prasmes. Jeigu norejai pasigirti koks turtingas ir apsirupines esi, tai temoje, kurioje zmones guodziasi del mazu pieno supirkimo kainu, supratimo tikrai nesulauksi. Jeigu norejai sumenkinti smulkiuosius (nors pacio su 40 karviu pavadinti stambiu, man irgi nelabai apsivercia liezuvis) - atsimink nuo ko pats pradejai. Juk ne visi kaip tamsta, pradejo pries 20 metu. Yra ir dabar pradedanciu. Ir nauja, moderni technika taip is karto is dangaus nenukrenta. O jeigu norejau pasigirti koks buvai darbstus pries 20 metu, tai tuo metu ne visi ir T-25 bei "dobila" turejo. Buvo ir tokiu, kurie arkliukais sienavo, dirbo dar daugiau ir ilgiau uz pati, o dabar turi daugiau nei 40 karviu, bet tyliai ramiai toliau sau dirba,nesigiria ir jiems smulkesni, "biednesni" neuzkliuna. Na o tavo komentaras apie kurmiarausius tai tik juoka kelia. Ar pas bagota ukininka kurmiai i laukus nosies nekisa? :)) o gal salia savo visu isvardintu puikybiu pamirsai pamineti dar viena: kad esi visai neblogas katinas ir naktimis tuos kurmius is savo lauku isgaudai? :)) Nesupyk, jeigu klystu , bet man atrodo, kad esi buvusio kolukio pirmininko sunelis. Sitiems tai kiek pazistu, puikybes ir gobsumo niekada netruko :) na o jeigu tie kurmiarausiai ir stagarai, smulkiuju ukininku laukuose, tau neleidzia naktimis ramiai miegoti, tai pasakyk, kokio velnio tu i ju laukus vaziuoji? :)) Sekmes darbuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gerai,kad kiti geriau žino už mane,jeigu ką savo žmonai invalidumo neparūpinsiu,nes ji su melžimu neturi kas veikt,nes melžia į liniją iš kart su 4 aparatais,be to padeda dukra,aš taip pat su šienapjūte neįsiveikiu,nes turiu visą našią techniką,padeda sūnus,o tu kestoxai dėl manęs laikyk ir 1000 karvių,man užtenka ir 40, nes karvės produktyvios ir aš normaliai pragyvenu.

Užjaučiu pačio žmona, sunku darbą dirba, ir dar diedas to darbo nevertina, galėtum bent vieną melzeja susiras, kad krūvį nuo žmonos nuimt.Melzejo darbas yra vyriškas ir tikrai sunkus, tuo labiau ir su sušiktom linijom.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be reikalo užjauti,o gerą melžėją surast yra sunkus variantas.Prieš kelis metus buvau suradęs,tai kai pradėjo karves gadint žmona pasakė,kad daugiau neleisiu niekam terlioti karvių.Dabar išmokino dukrą melžt,todėl galim kažkur ir išvažiuot.O jei sakai,kad linija yra sušikta,matyt turi robotus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nesuprantu "Karves" komentaru prasmes. Jeigu norejai pasigirti koks turtingas ir apsirupines esi, tai temoje, kurioje zmones guodziasi del mazu pieno supirkimo kainu, supratimo tikrai nesulauksi. Jeigu norejai sumenkinti smulkiuosius (nors pacio su 40 karviu pavadinti stambiu, man irgi nelabai apsivercia liezuvis) - atsimink nuo ko pats pradejai. Juk ne visi kaip tamsta, pradejo pries 20 metu. Yra ir dabar pradedanciu. Ir nauja, moderni technika taip is karto is dangaus nenukrenta. O jeigu norejau pasigirti koks buvai darbstus pries 20 metu, tai tuo metu ne visi ir T-25 bei "dobila" turejo. Buvo ir tokiu, kurie arkliukais sienavo, dirbo dar daugiau ir ilgiau uz pati, o dabar turi daugiau nei 40 karviu, bet tyliai ramiai toliau sau dirba,nesigiria ir jiems smulkesni, "biednesni" neuzkliuna. Na o tavo komentaras apie kurmiarausius tai tik juoka kelia. Ar pas bagota ukininka kurmiai i laukus nosies nekisa? :)) o gal salia savo visu isvardintu puikybiu pamirsai pamineti dar viena: kad esi visai neblogas katinas ir naktimis tuos kurmius is savo lauku isgaudai? :)) Nesupyk, jeigu klystu , bet man atrodo, kad esi buvusio kolukio pirmininko sunelis. Sitiems tai kiek pazistu, puikybes ir gobsumo niekada netruko :) na o jeigu tie kurmiarausiai ir stagarai, smulkiuju ukininku laukuose, tau neleidzia naktimis ramiai miegoti, tai pasakyk, kokio velnio tu i ju laukus vaziuoji? :)) Sekmes darbuose.

Vat man kažkaip čia .... matyt, jau senas ir bukas esu... Žmogus pasakė, kad patenkintas savo darbščia šeima ūkiu, ir aplinka ... Ir kolegoms tai žiauriai nepatiko.. Jei būtų verkęs, bliovęs, ir guodęsis, kad aplink visi blogi ir vagys ir jis baigia bankrutuoti ir tuoj emigruos į Vakarų rojų, tada būtų buvę normalu ir visi būtų "laikus" dėję???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

joks aš pasipūtėlis,tik konstatuoju faktus,o tai kažkam nepatinka.Jei aš pavasarį su šeima apeinu visas pievas ir su grėbliukais užlyginu kurmiarausius,tai kažkas pradeda fantazuot apie kurmių išgaudymą.Negaliu žiūrėt kaip apsileidėliai turintys kelius ha to nepasidaro.Jei aš būčiau pirmininko sūnelis,tai su t-25 nebučiau pradėjęs ūkininkauti.Doleris sako kokio velnio į smulkiųjų ūkininkų laukus važiuoji.Atsakau-per prievartą nesisiūlau,nes ir taip per šienapjūtę kol savo sušienauju užtektinai prisikratau traktoriuje,bet jie maldauja,kad padėčiau,nes presų apylinkėje trūkumas ir kai yra geri orai visi nori šienaut.Bendrai ką aš čia teisinuosi,vistiek būsiu nesuprastas ir išvadintas pasipūtėliu,gobšuoliu,viską išmanančiu ir kitokiu kietuoliu.Visais laikais nesveikas pavydas egzistavo ir egzistuos,nes ne veltui yra ir posakis apie kaimyno daržinės gaisrą.O chefui galiu pasakyt,kad visų apsimyžėliais nevadinu,o kad iš tokio nupirkau plytas,negi turėjau sakyt atvirkščiai,ir tarp smulkių ūkininkų yra darbščių ir tvarkingų,nereikia čia visko perdėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau pamatyti ta vaizda, kai toks "solidus" ukininkas, pavasari su grebliuku po laukus begioja :) :)  o ir grebliukas turetu buti kazkuom isskirtinis, kad viena karta islyginus, kurmis nebedrista iki kito pavasario nosies iskist :) as vat paseliams zeme ir ariu, ir kultivuoju, o tie nevidovai vistiek vis nosi kaisioja, galbut galetum savo stebuklinga grebliuka paskolint? :)  cia as aisku juoko forma, bet puikybe ir godumas net ir darbsciausio zmogaus nepuosia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi jis panasiai ir issireiske , kad aplink visi tik primyzk.... nepriziurintys pievu ir karviu ir ,kad tik tas turi perspektyvu kuris turi daugiau gyvuliu negu jis. Atsiprasau , taciau bent jau taip viskas nuskambejo :eusa-think:

Zmones visada taip reaguoja i pasiputelius.

Žodis "visada" čia ne vietoj.. Nes būna ir kitokių nuomonių.. Ir ne kiekvienas mano, kad  pasakojimas apie savo ūkį teigiamai yra pasipūtimas..

Įlindau ne į savo sritį čia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šaipykis kiek tinkamas,man nuo to nei šilta nei šalta,bet kuo dėta puikybė ir godumas,kad aš užsilyginu kurmiarausius,žinoma vėliau jų dar kažkiek pridygsta,bet vis mažiau užsiteršia žolė kai juos užlyginu pavasarį.Vienu žodžiu rasi ko prie manęs prikibt,ką aš besakyčiau.

Nenoriu diskutuot su tokiu "kolega", kuris kitus vertina pagal lauku lyguma, zoles zaluma, ar technikos nasuma. O ir tema cia ne tam skirta. Jau ir taip visikas "off topic'as" gavosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodis "visada" čia ne vietoj.. Nes būna ir kitokių nuomonių.. Ir ne kiekvienas mano, kad  pasakojimas apie savo ūkį teigiamai yra pasipūtimas..

Įlindau ne į savo sritį čia..

Pasakojimas apie savo  uki , cia viskas gerai , taciau apie kaimynus ... ne kazka... tuo labiau , kad jis is ju dar gana nemazai papildomai uzsidirba ar papigiai kazko nusiperka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...