Jump to content

INVENTORIUS: Kirpimo mašinėlė, ašmenys


Gintariukas

Recommended Posts

sakykit 10 avių su peiliukais nukripti normalu? nes jau antrą komplektą (Constanta) pirkau ir nukirpau 10 avių. avys LJ ir VJ , vilna nepasakyčiau jog labai užsiteršus. Kaimynystėje vienas veikėjas giriasi jog per 2 sezonus nukirpo 80 avių ir peiliukų dar negalando! tik ko tai nlb man tikisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakykit 10 avių su peiliukais nukripti normalu? nes jau antrą komplektą (Constanta) pirkau ir nukirpau 10 avių. avys LJ ir VJ , vilna nepasakyčiau jog labai užsiteršus. Kaimynystėje vienas veikėjas giriasi jog per 2 sezonus nukirpo 80 avių ir peiliukų dar negalando! tik ko tai nlb man tikisi

Gal ir negalando, tik tada gal ir nenukirpo, o nupešė?

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakykit 10 avių su peiliukais nukripti normalu? nes jau antrą komplektą (Constanta) pirkau ir nukirpau 10 avių. avys LJ ir VJ , vilna nepasakyčiau jog labai užsiteršus. Kaimynystėje vienas veikėjas giriasi jog per 2 sezonus nukirpo 80 avių ir peiliukų dar negalando! tik ko tai nlb man tikisi

Gal ir negalando, tik tada gal ir nenukirpo, o nupešė?

:D

Šiaip jau žąsinus peša, ne avis :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki turiu prašyma gal būtų galima atvažiuot i aplinkinius ūkius ir parodytumėt kaip taisiklingai kirpt avis šiemet kirpau bet as jas stovincias kirpau tai norėčiau išmokt nuo kur reikia pradėt avį kirpt ir panasiai , ir šeip būtū ydomu pamatyt kaip jūs tvarkotės su didelėmis avių bandomis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu prašyma gal būtų galima atvažiuot i aplinkinius ūkius ir parodytumėt kaip taisiklingai kirpt avis šiemet kirpau bet as jas stovincias kirpau tai norėčiau išmokt nuo kur reikia pradėt avį kirpt ir panasiai , ir šeip būtū ydomu pamatyt kaip jūs tvarkotės su didelėmis avių bandomis

Tai gal nuvažiuok į parodą, informacija čia: http://www.aviuaugintojai.lt/

o kaip avis kerpa pirma Youtube, įsivesk paieškoj sheep shearing ir rasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai rudeni kirpsiu.

Noriu paklausti, kodėl kirpsi rudenį?

Aš kerpu kartą metuose - gegužės mėnesį prieš ganiavą. Dabar ir rudeniop net nelabai yra ką kirpti, gal tik pas ėriukus vilnos yra šiek tiek daugiau, bet kad iki žiemos visi bus arba parduoti, arba suvalgyti. :)

Na nebent laikai romanovo, nes tas tai 3 kartus metuose skusti reikia, kad į koltūnus nesusiveltų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...