Jump to content

INVENTORIUS: Kirpimo mašinėlė, ašmenys


Gintariukas

Recommended Posts

Ar yra kas realiai isbandes kinietiska kirpimo masinele ir vadinamas "brand" masineles kurios kaip taisykle buna apie 2-3 kart brangesnes?

Vakar apimtas optimizmo pradejau kirpti savo srekus:

Kuriu vilna tvarkinga (grazi), kerpa kaip ir neblogai, o kai kuriu susivelusi, riebaluota, pleiskanota, tai ant galo susinervinau ir maniske sudetingesnes vietas apkirpo zirklem. Iveikiau 5, pakirto ranka, nugara ir kritau nelygioje kovoje pries vilna. Prakeikiau avis, masinele ir visus tuos kurie pasimaise kelyje. Paskui pagalvojau kiek reiketu sumoketi uz aviu kirpima, nusiraminau ir semsiuos optimizmo toliau. :D

Didziausia problema man buvo tai kad "neslysta" masinele palei oda, susiriebaluoja, susivele kultunas purvo ties peiliuku. Dar ziauriai pakerta ranka. Taip pat nepavyksta nupirkti vilnos taip, jog viskas liktu vienoje vietoje o ziurint videlo atrodo jog visoms avims kerpant pati vilna krenta :)

Gal kirpimo kokybei turi itakos sezoniskumas, tvartas/ganyklos. Pasidalinkite savo patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra kas realiai isbandes kinietiska kirpimo masinele ir vadinamas "brand" masineles kurios kaip taisykle buna apie 2-3 kart brangesnes?

Vakar apimtas optimizmo pradejau kirpti savo srekus:

Kuriu vilna tvarkinga (grazi), kerpa kaip ir neblogai, o kai kuriu susivelusi, riebaluota, pleiskanota, tai ant galo susinervinau ir maniske sudetingesnes vietas apkirpo zirklem. Iveikiau 5, pakirto ranka, nugara ir kritau nelygioje kovoje pries vilna. Prakeikiau avis, masinele ir visus tuos kurie pasimaise kelyje. Paskui pagalvojau kiek reiketu sumoketi uz aviu kirpima, nusiraminau ir semsiuos optimizmo toliau. :D

Didziausia problema man buvo tai kad "neslysta" masinele palei oda, susiriebaluoja, susivele kultunas purvo ties peiliuku. Dar ziauriai pakerta ranka. Taip pat nepavyksta nupirkti vilnos taip, jog viskas liktu vienoje vietoje o ziurint videlo atrodo jog visoms avims kerpant pati vilna krenta :)

Gal kirpimo kokybei turi itakos sezoniskumas, tvartas/ganyklos. Pasidalinkite savo patirtimi.

Atyidziau paziurejus viskas pas mus kinietiska tik uzmaskuota po geru firmos zenklu kuri nusiperka kinieciai arba vakarieciai ..gamina.. ten pas mane ,,benyuan,, 450w daug kas priklauso nuo sureguliavimo peiliuku kad gerai imtu plius ju astrumas ...ir nepamirsti patepti tepalu na ir igudziai :icon-cool: beje pakirpus su mechaninem pyktis greitai nuslugsta :lol: profai maciau turi prisirisima kaip parasiutininko pasirisa kad nereiketu pasilenkus dirbti .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien atidirbom sąžiningai. :) Kirpau ne aš. Aš buvau tas "padavėjas". :) 85 ėriavedės ir 2 avinai žieminius kailinius sumetė į "spintą". :D

Dar kirpėją pareklamuosiu. :) Virgis iš Kupiškio. Važinėja po visą Lietuvą. Kaina - 7 lt/vnt (jei avių daugiau negu 30 vnt, jei mažiau - kaina auga). Darbo turi daug, tad kirpimui reikia registruotis.

Telefono numeris - 863993280.

-jhpuUzOYcM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien atidirbom sąžiningai. :) Kirpau ne aš. Aš buvau tas "padavėjas". :) 85 ėriavedės ir 2 avinai žieminius kailinius sumetė į "spintą". :D

Dar kirpėją pareklamuosiu. :) Virgis iš Kupiškio. Važinėja po visą lietuvą. Kaina - 7 lt/vnt (jei avių daugiau negu 30 vnt, jei mažiau - kaina auga). Darbo turi daug, tad kirpimui reikia registruotis.

Telefono numeris - 863993280.

-jhpuUzOYcM

Sekmadienį (05.04) nuo 07 ryto, dirba pas mane 70 galvų laukia kirpėjo . Bus šiltą. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
neturiu tiek kantrybes ir manau su jomis didesne tikimybe ikirpti aviai

Su tom pigiom masinelem na as is patirties maniau turesiu 10 aviu kirpsiu su ta pigiausia ir bus ok greita mat ir pats apsikirpsiu anaiptol peiliukai greit atsimpa kirpimas letas avi nukerpi per kokia 30 min vos ne ir tai kad dar kazkas ja laikytu reikia nes pabosta jai ir gulet ramiai...Zinoma imanoma bezaidziant su peiliuku astrinimu po kiekvinos avies isvalyti dar po kiekvienos avies be to zet kad nekaistu nes jai silta tai kaista greit.Tai kai seis metais jau 50 aviu nebekirpau su ta savo masinele.Bet 10 aviu tai nusikirbdavau seip ne tap...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu tiek kantrybes ir manau su jomis didesne tikimybe ikirpti aviai

Su tom pigiom masinelem na as is patirties maniau turesiu 10 aviu kirpsiu su ta pigiausia ir bus ok greita mat ir pats apsikirpsiu anaiptol peiliukai greit atsimpa kirpimas letas avi nukerpi per kokia 30 min vos ne ir tai kad dar kazkas ja laikytu reikia nes pabosta jai ir gulet ramiai...Zinoma imanoma bezaidziant su peiliuku astrinimu po kiekvinos avies isvalyti dar po kiekvienos avies be to zet kad nekaistu nes jai silta tai kaista greit.Tai kai seis metais jau 50 aviu nebekirpau su ta savo masinele.Bet 10 aviu tai nusikirbdavau seip ne tap...

Tai gal greitai atsimpa del peliuku prasto firmos. Gal paskui nusipirkus kitos firmos geriau laikytu kaip manai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsipimas nevisai priklauso nuo firmos. daugiau priklauso kokias avis kerpi kaip po kirpimo priziurai asmenukus ir t.t. kaip ten patarle yra blogam sokejui ir batai maiso.

As tik taip sakau domiuosi, nes jis sako kad su pigia greitai peiliukai atsimpa, tai kazkaip keista kad greiciau atsimpa negu brangesnes gi metalas vienas ir taspats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsipimas nevisai priklauso nuo firmos. daugiau priklauso kokias avis kerpi kaip po kirpimo priziurai asmenukus ir t.t. kaip ten patarle yra blogam sokejui ir batai maiso.

As tik taip sakau domiuosi, nes jis sako kad su pigia greitai peiliukai atsimpa, tai kazkaip keista kad greiciau atsimpa negu brangesnes gi metalas vienas ir taspats

Metalo daug rusiu yra ir jo apdirbimo technologiju ,o atsipimas priklauso ir nuo avies vilnos svarumo kaip ir laikymo (nuplauti ir i skysta tepala nes surudyja) kaip ir visur reikia moketi kirpti priprasti.cia kolega paminejo kad daug priklauso nuo kirpejo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kirpau kirptas avis ne jokias purvinas ne sudinas ir tvarkinga vilna svari i metus 2 kartus kerpama.Peiliukai buvo ir po 150lt. ir tie kurie buvo tai gal uz 70lt. ar kiek ten jo skirtumas buvo bet vistiek po kiekvienos avies teko isardyt teko pravalyt teko sutept nes paskiau nekirpimas o pesimas gaunasi su paprastom zirklem po to gali greiciau vos ne nukirpt kas moka...vel kaista tai gan neblogai kad net rankos negali laikyti kirpdamas tai ir avims kada letas juesys tai manau kad gali degint, reguliuot gali vel ta stipruma asmenu na ir kas priversi labiau velniskai kaista atleidi nekerpa.Gal su nauju kompetu kokias 2 nukirpau peiliuku bet po to nulini svitrini pirkau ir po kiekvienos avies astrinau zinoma ne speceli astrinimo stakle gal paastrintum tada geriau gal vel kokias 2 is karto nukirpsi.Romanovus vel gi geriau kirpdavo nes ta vilna lengvesne bet va sufolkus ar lietuvos juodgalves tai sunkiai viskas vyko...Tai kur cia kam kas maiso sokejams... :D Faktas galima imanoma nukirpt bet kad prastos tai tikrai as kalbu apie ta straus austrija.Gal koki barona norint pjautis sau kada ir panaudosiu kad vilna butu trumpesne.Bet realiai tai va stovi ji dar pas mane nenaudojama nes nebeturiu tiek nervu as zaist nes zaisline...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus kolega nesupykit bet niekas su svitriniu negalanda :eusa-doh: -- tam yra stakles - arba nuline plokstuma ir pasta (spizine pyta) avies plauko storis 27 - 30,5 mikronų -suaugusio žmogaus – 70–100 mikronų -Ilgio matavimo vienetas, lygus 1/1000 milimetro ar isivaizduojat kad asmenys turi susiglausti vienas su kitu kad nukirptu tuos 27mikronus -jei jum nekerpa jus suspaudziat ir jos kaista ..esme ju astrume

:icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus kolega nesupykit bet niekas su svitriniu negalanda :eusa-doh: -- tam yra stakles - arba nuline plokstuma ir pasta (spizine pyta) avies plauko storis 27 - 30,5 mikronų -suaugusio žmogaus – 70–100 mikronų -Ilgio matavimo vienetas, lygus 1/1000 milimetro ar isivaizduojat kad asmenys turi susiglausti vienas su kitu kad nukirptu tuos 27mikronus -jei jum nekerpa jus suspaudziat ir jos kaista ..esme ju astrume

:icon-cool:

Tai perki uz 300 masinele ir perki astrinimo stakles ane peiliukam dar turedamas 4 avis kaip cia minejo zmogus tai nekoks biznis sakyciau.Kita vertus nulinis svitrinis ant lygaus stalo pritvirtintas atlieka visai gera vaidmeni astrinime peiliuku tai kad tikrai buna jaustis kai paastrini...Faktas kad ne staklytes bet ne apie tai kalba cia buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai perki uz 300 masinele ir perki astrinimo stakles ane peiliukam dar turedamas 4 avis kaip cia minejo zmogus tai nekoks biznis sakyciau.Kita vertus nulinis svitrinis ant lygaus stalo pritvirtintas atlieka visai gera vaidmeni astrinime peiliuku tai kad tikrai buna jaustis kai paastrini...Faktas kad ne staklytes bet ne apie tai kalba cia buvo...

Gincinsimes iki ryto o rezultaten nul -tokiu atveju reikia nuvezti pas profa kuris pagalstu -ir negalaskit ant stalo :icon-cool: as anksciau aprasiau kad yra dar vienas budas ... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma reikia ir ašmenis gerai susireguliuoti. Neiškišti judančių ašmenų per toli į priekį ar atgal. Reguliuoti peilių prispaudimą ir tepti po kiekvienos avies. Ašmenis galąsti avenoj. 10 litų už peiliukų komplektą ir peiliai kaip nauji. Su vienu komplektu drąsiai 8-10 avių nukerpi. O kaip minėjai, kad per 30 minučių avį nukerpi... Tai aš su paprastom buitinėm žirklėm per 35 min nukirpdavau. :D Ir dar elektros nenaudodavau. :D Taip kad susideda daug faktorių. Dar vieną bajerį mačiau, kai avis kirpo vienas veikėjas. Peilius plaudavo neišardęs ir neišjungęs mašinėlės. Įkišdavo ašmenis (judančius) į kibirą su šiltu vandeniu ir po to iškart tepalo užpildavo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai taip pat pasirodė prasta mintis, bet žmogus taip jau ne pirmus (ir ne penktus) metus kerpa ir jam toks plovimas pasiteisina. Su komplektus nukerpa nuo 10 iki 15 avių drąsiai (bent jau mano ūkyje). Neatšimpa. Teoriškai gal ir užkaisti nespėja, nes iškart tepalo užpila.

Čia kaina + pvm? :) ir dar klausimas: kas moka už parsiuntimą atgal?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Migueli, negaliu as pvm sask rasyti. siuntimo islaidos priklauso nuo peiliuku kiekio,siaip tai nera brangu registruotu laisku siusti, pvz i vilniu siunciau tris komplektus registruotu kainavo 3,5lt berods, i moletus kazkas apie 5lt. jai gaunu ryte tai kita diena ryte pagalastus issiunciu atgal. pas mane galandinimas vyksta 24val per para 7 dienos per savaite 365 dienos per metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...