Jump to content

šinšilai


Arvdas

Recommended Posts

sveiki derinau laika kada vaziuoti I siaulius,gavau atsakyma kad gali geguzes men.pirma reikia surinkti tikslu skaiciu zmoniu ir pervesti avansa,kad galetu uzsakyti sale, jeigu rimtai yra norinciu vaziuoti reikia surinkti pinigus,taipat jau keiciasi kaina nuo 15 iki 20 euru priklausis nuo zmoniu,jeigu rimtai kas zadate ir norite vaziuoti skambikite 869813755 duosiu saskaita pinigu pervedimui,(bet mano nuomone bevalgant apetitas kyla siauliskiams) as pati zadu vaziuoti I atviru duru diena I utena,bet jei bus norinciu vaziuosiu ir I siaulius nes idomu ka papasakos,tai laukiu jusu laisku ir skambuciu jeigu noresit vaziuoti rimtai,aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki derinau laika kada vaziuoti I siaulius,gavau atsakyma kad gali geguzes men.pirma reikia surinkti tikslu skaiciu zmoniu ir pervesti avansa,kad galetu uzsakyti sale, jeigu rimtai yra norinciu vaziuoti reikia surinkti pinigus,taipat jau keiciasi kaina nuo 15 iki 20 euru priklausis nuo zmoniu,jeigu rimtai kas zadate ir norite vaziuoti skambikite 869813755 duosiu saskaita pinigu pervedimui,(bet mano nuomone bevalgant apetitas kyla siauliskiams) as pati zadu vaziuoti I atviru duru diena I utena,bet jei bus norinciu vaziuosiu ir I siaulius nes idomu ka papasakos,tai laukiu jusu laisku ir skambuciu jeigu noresit vaziuoti rimtai,aciu

Gal gali pasakyti kur randasi ar duoti to ukio nr.ar adresa ? Darosi idomu gal ka galesiu pakomentuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siauliu ukis adreso near ideje I skelbima tiktai savo pasta ir

                                                                                               kiek suprantu ukio pavadinima ( sinsiluuke) gal turit kokia informacija  

 

dabar noriu pasakyti kad turiu uzregistravusi vieta viena laisva  I utena 11d. 11val. kaskas norejo vaziuoti is klaipedos galit skambinti 869813755 paimsiu kelione per pus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idedu laiska kuri parase man is siauliuaaaa;

 

 

 

21:27 (prieš 11 valandų)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
skirta man
cleardot.gif

 

 
 
 
 
Sveiki,
 
Pirmiausiai, balandžio mėnesį neturėsime laiko, galima tartis tik gegužės mėnesiui, antra,
reikalingas tikslus dalyvių skaičius, reikia žinoti sėdimų vietų skaičių, kadangi seminaras vyktų
konferencijų salėje, trečia, reikalingas avansas, kadangi reikės susimokėti už salės nuomą.
Kaina priklausys nuo žmonių skaičiaus, nuo 15 iki 20 Eur.Jei šios sąlygos jus tenkina, informuokite
mane.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idedu laiska kuri parase man is siauliuaaaa;

21:27 (prieš 11 valandų)

cleardot.gif

cleardot.gif

cleardot.gif

skirta man

cleardot.gif

Sveiki,

Pirmiausiai, balandžio mėnesį neturėsime laiko, galima tartis tik gegužės mėnesiui, antra,

reikalingas tikslus dalyvių skaičius, reikia žinoti sėdimų vietų skaičių, kadangi seminaras vyktų

konferencijų salėje, trečia, reikalingas avansas, kadangi reikės susimokėti už salės nuomą.

Kaina priklausys nuo žmonių skaičiaus, nuo 15 iki 20 Eur.Jei šios sąlygos jus tenkina, informuokite

mane.

Nesusigundukit burejom normalus augintojai ori pamatyt uki o ne sedimu vietu skaiciu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi labia keista pasidare I uki neileis nors sakiau kad patis nusipirksim vienkartinius halatus ir tapkes,parodys tiktai statoma pastata kaip irengineje,beto mane suglumino zmoniu skaiciaus eitimas ir kainos.na nieko gal surasim su asocijasija rimtus ukininkus kurie nores pasidalinti savo patirtimi,dar suzinojau kad lenkams sie ukininkai parduoda gyvas sinsilas po 27eurus,

 

dar karta rasau gal kas nori is klaipedos vaziuoti turiu laisva vieta,ce kaskas rase kad noretu bet nemoku asmeniskai parasyti jam zinutes gal kas galit tam zmogui perduoti zine tel.869813755

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar karta rasau gavau vel laiska is siauliu idesiu ji paskaityti,beto turiu as asocijacijos duomenis suzinosiu kas jie tokie,kad taip keitineje nuomone ir balamutina zmones.

skirta man

Sveiki, dar kartelį, noriu pranešti, jog susitariau su konferencijų salės nuomotojais, jog avanso

įmokėti nereikės. Taigi, jei bus ne mažiau 10 mokamų vietų (10 asmenų), kaina liks ta pati 15Eur.

Jei žmonių mažiau, gali dasidėti keli eurai.

Siūlomos datos: balandžio 25d., 26d., gegužės 9d., 10d Seminaro trukmė iki 3val., su kavos

pertraukėle. Dalyviams bus paruoštos trumpos atmintinės, apie šinšilų auginimo pagrindus ir kt.

Iki malonaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Romualda, gaila, kad nesuprantate žmonių geranoriškumo, kurie stengiasi dėl jūsų, ieško patalpų,

kurios talpintų kuo daugiau žmonių, nori supažindinti su teorijos ir praktikos skirtumais, ruošia

rimtą vaizdinę ir rašytinę medžiagą, bet kadangi aš juos gerai pažįstu, tai patarsiu jums seminaro

neorganizuoti, nes jūs elgiatės tikrai nekorektiškai, jums tikrai pakaks TAGAVOS informacijos (dykai) :)

Jūs net telefonu nesugebėjote jiems paskambinti ir visko aptarti. Gaila, kad forume nusileidžiama iki

tokio žemo lygio.

P.S. tik pradėję auginti patys suprasite, kodėl negalima bet kam ir bet kada įeiti į ūkio patalpas,

šiuo metu jūs labai mažai apie tai informuoti, ir kaip suprantu, jūsų tai net nedomina.

O gaila, nes daugumai augintojų, kurie nekreipia dėmesio į saugos priemones, po to tenka skaudžiai

gailėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvome ir mes Utenoje. Labai patiko. Buvo du ūkininkai , augintantys šinšilas. Tai galėjai išgirsti info iš jų abiejų.

Pradžia būtų sunki, bet įdomi... Ypač sudėtinga, jei neturi patalpų. Tada investicijos nemažos. Be to ir greito pelno nereikia tikėtis (po 2-2,5 metų). Nebent turite labai didelį pradinį kapitalą, galite įsigyti daug (300-400) šinšilų šeimų. Mane kol kas stabdo tik VISIŠKAS atsidavimas (bent 2-3 metus) šiam verslui, t.y. jokių atostogų, išeiginių, ar kitokių išvažaivimų. Bandėme tartis kokią savaitę padirbėti pas juos. Lyg ir per daug neprieštaravo. Todėl pirma padirbėsime pas juos ūkyje, o tada jau ir sprendimus priimsime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susidomejis sinsilomis didziulis po 70 zmoniu skiru laiku, bet gavus pilna informacija , manau kokie 10% gal ir bandys pradeti.Investicijos dideles .Priziureti ir rupintis tikrai reikia.Kasdien skirti laiko be svenciuo ir iseiginiu:)

gal visus agitavo stoti i asociacija,gal jau uzpildete anketas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvome ir mes Utenoje. Labai patiko. Buvo du ūkininkai , augintantys šinšilas. Tai galėjai išgirsti info iš jų abiejų.

Pradžia būtų sunki, bet įdomi... Ypač sudėtinga, jei neturi patalpų. Tada investicijos nemažos. Be to ir greito pelno nereikia tikėtis (po 2-2,5 metų). Nebent turite labai didelį pradinį kapitalą, galite įsigyti daug (300-400) šinšilų šeimų. Mane kol kas stabdo tik VISIŠKAS atsidavimas (bent 2-3 metus) šiam verslui, t.y. jokių atostogų, išeiginių, ar kitokių išvažaivimų. Bandėme tartis kokią savaitę padirbėti pas juos. Lyg ir per daug neprieštaravo. Todėl pirma padirbėsime pas juos ūkyje, o tada jau ir sprendimus priimsime.

Na skelet "labai sunku jei neturit patalpu"
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įspūdžiai iš atvirų durų dienos geri, tiek vaizdinė medžiaga padalinta, tiek individualiai klausimai atsakyti. Nešykštėta informacijos, kas tikrai džiugino. Į asociaciją stoti niekas neagitavo, tai laisvas kiekvieno apsisprendimas :). Manau, kad tiek tokių renginių, tiek mokamų seminarų, tiek grupinių išvykų į įvairias parodas tikrai reiktų kartas nuo karto. Ar net kooperuotis perkant ir vežantis didesnius kiekius priežiūros reikmių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvome ir mes Utenoje. Labai patiko. Buvo du ūkininkai , augintantys šinšilas. Tai galėjai išgirsti info iš jų abiejų.

Pradžia būtų sunki, bet įdomi... Ypač sudėtinga, jei neturi patalpų. Tada investicijos nemažos. Be to ir greito pelno nereikia tikėtis (po 2-2,5 metų). Nebent turite labai didelį pradinį kapitalą, galite įsigyti daug (300-400) šinšilų šeimų. Mane kol kas stabdo tik VISIŠKAS atsidavimas (bent 2-3 metus) šiam verslui, t.y. jokių atostogų, išeiginių, ar kitokių išvažaivimų. Bandėme tartis kokią savaitę padirbėti pas juos. Lyg ir per daug neprieštaravo. Todėl pirma padirbėsime pas juos ūkyje, o tada jau ir sprendimus priimsime.

bet koks verslas reikalauja atsidavimo ir ne 2-3 metus.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ačiū tiems kas pasidalino įspūdžiais, bet gal dar galėtų kas nors plačiau pakomentuoti: kokio dydžio ūkis, kiek darbo jėgos reikalauja, kaip ilgai užsiima, kiek planuoja plėstis, kokio ploto pastatų reikia ir išvis ar pamačius realybėje dar kas nors ryšis užsiimti šiuo verslu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...