Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Pas mano tevuka irgi darosi kraupus vaizdelis visos virsunes geltonos 2 - 3 cm, arcktika veisle. tam paciam lauke famulus. su lygiai tokiu pat tresimu  jokiu geltonumu nera. nuo ligu nepurksta tik herbicidu

sita.jpg

 

Pas mane ir arktika, gal dar ir daugiau nugelte. O kaip si veisle ? Pirma kart seju arktika, sedavau Ada

 

 

pas mane ta pati situacija su ta nauja ale atsparia salnoms agrokoncerno veisle, o famulus atrodo puikiai nors taikyti purskimai tresimai identiski. 

pardaveju reakcija  mane shokiravo, atsakymo sulaukiau tik po 3 dienu is didelio agronomo: " kodel sejat kviecius i netinkama zeme" cia vadinasi solidaus patyrusio agronomo atsakymas... lapai pirsto plocio, tankus veslus sodriai zalios spalvos paselis staiga pamate kad auga nederlingoje zemeje ir  per savaite velniop nuejo. tuo tarpu kaimyno kvieciai melyni. esu piktas kaip velnias. siuskit tas nuotraukas agrokoncernui lai krutinasi! padaviau papildomai azoto per lapus dar paberiau normaliai, ziuresim kas bus, bet jau dabar aisku, kad kirto derliaus kiekybei ir kokybei. o su agrokoncernu dar nebaigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ta pati situacija su ta nauja ale atsparia salnoms agrokoncerno veisle, o famulus atrodo puikiai nors taikyti purskimai tresimai identiski. 

pardaveju reakcija  mane shokiravo, atsakymo sulaukiau tik po 3 dienu is didelio agronomo: " kodel sejat kviecius i netinkama zeme" cia vadinasi solidaus patyrusio agronomo atsakymas... lapai pirsto plocio, tankus veslus sodriai zalios spalvos paselis staiga pamate kad auga nederlingoje zemeje ir  per savaite velniop nuejo. tuo tarpu kaimyno kvieciai melyni. esu piktas kaip velnias. siuskit tas nuotraukas agrokoncernui lai krutinasi! padaviau papildomai azoto per lapus dar paberiau normaliai, ziuresim kas bus, bet jau dabar aisku, kad kirto derliaus kiekybei ir kokybei. o su agrokoncernu dar nebaigiau.

Na pas mane arktika taisosi, po tokiu pat ,netgi baisesniu bajeriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ta pati situacija su ta nauja ale atsparia salnoms agrokoncerno veisle, o famulus atrodo puikiai nors taikyti purskimai tresimai identiski. 

pardaveju reakcija  mane shokiravo, atsakymo sulaukiau tik po 3 dienu is didelio agronomo: " kodel sejat kviecius i netinkama zeme" cia vadinasi solidaus patyrusio agronomo atsakymas... lapai pirsto plocio, tankus veslus sodriai zalios spalvos paselis staiga pamate kad auga nederlingoje zemeje ir  per savaite velniop nuejo. tuo tarpu kaimyno kvieciai melyni. esu piktas kaip velnias. siuskit tas nuotraukas agrokoncernui lai krutinasi! padaviau papildomai azoto per lapus dar paberiau normaliai, ziuresim kas bus, bet jau dabar aisku, kad kirto derliaus kiekybei ir kokybei. o su agrokoncernu dar nebaigiau.

Dar nieko blogo nematau truputėli pageltusios viršunės ir tiek beje tas pats skagen irgi nelabai toleruoja panašu ora.O štai fredis kuris jau už savaites parodys  savo varpas  visai nieko taip kaip ž.kvietrugiai eina iš proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia koncentracija karbamido galima purkst paskutinio lapo tarpsniu? arba kiek kg/ha naudojant 200l vandens?

Galima kiek nori, tik pasekmės neaiškios. :icon-mrgreen:  Sunku tiksliai pasakyti, nes tai lygtis su daug nežinomųjų. Daug priklauso nuo visokių faktorių. Vanduo iš artezinio, prūdo ar šildytas (nieko juokingo, nes pas mus iš smulkesnių yra kas šildo vandenį karbamido purškimams). Oras saulėtas ar apsiniaukęs. Purškimo laikas: 4 ryto, 11 vakaro ar vidurdienis. Rasa, be rasos. Pasėlis vešlus ar retas. Ar dar kas nors purškiama kartu. Purkštukai. Kas dar bus naudojama kelių parų bėgyje ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip manot kolegos apie toki mixa- karbamido15kg magnio sulfato 5kg ir mcpa1l, ar nepakenksiu savo grazuoliukam :icon-mrgreen: ateina sviesesni, siltesni orai tai turetu skaniai suvalgyti azota su magniu

su grazuoliukais reikia but atsargim kartais is tos dideles meiles gaunasi dideli nuostoliai, jei geres paselis manau nereikia rizikuoti ekperimentais, geria atiduoti keliais vaziavimais, o ir plotai nemanau kad labai dideli, kad nebutu galima pakartot per kelis sykius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...