Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

skarda yra mziausia beda, gali migas but 250A ar 500A, jokio skirtumo ner, migas perkamas del metalo storio. Sis aparatas 340A dirba 30%, jau nera is silpnuju. Man tik ydomu ar jis bus su displejum, bet netikiu. Pats su 400A migu skarbonkes suvirinu :lol:

nu matai gali but taip kad jei kempas galingas tai jo galingumas reguliuojasi nuo tam tikru A iki tam tikru ir jei jis nesusimazina iki kokiu 30A tai vargu ar normaliai galima bus virinti skarda iki 1- 1,5mm storio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ukio uzteks, bet jei noresi suvirint koki 1.5- 2cm, ir jis neikeps. Nepatinka man ju reguliavimas, arba as nemoku jo sureguliout. Kiek dar kainuoja sis aparatas?

Su geru virinimo skydeliu 6300 lt., be skydelio 5950lt., jei gerai pamenu. Na, konsultantas sake iki 14mm storio plokste virina be problemu. Sake, su situo (keliais tokiais) virino Druskininku slidinejimo parka (http://www.snowarena.lt/lt/home), jei teko girdet apie toki. :) Na, bet kiek tiesos jo zodziuose - isitikinsiu ryt nakti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ukio uzteks, bet jei noresi suvirint koki 1.5- 2cm, ir jis neikeps. Nepatinka man ju reguliavimas, arba as nemoku jo sureguliout. Kiek dar kainuoja sis aparatas?

Su geru virinimo skydeliu 6,5k lt., jei gerai pamenu. Na, konsultantas sake iki 14mm storio plokste virina be problemu. Sake, su situo (keliais tokiais) virino Druskininku slidinejimo parka (http://www.snowarena.lt/lt/home), jei teko girdet apie toki. :) Na, bet kiek tiesos jo zodziuose - isitikinsiu ryt nakti.

Nu, tai kiek kainuoja sis kempas? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ESAB Origo™ Mig C340 PRO. Ka manot? Ryt atveza. :icon-wink:

geras variantas, ESAB ir pats turiu pries kelis metus mokejau 4500lt 170A ir man jo pilnai pakanka, nes ne viska su juo virinu. Pvz kokius plugus niekada nevirinciau su kempu, nebent su milteline viela, bet jos kaina didoka tai labiau apsimoka su svarke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ESAB Origo™ Mig C340 PRO. Ka manot? Ryt atveza. :icon-wink:

idomu kazin kaip su skarda sitas zveriukas elgsis o siaip esab yra esab ne koks garaze iskeptas

Chebryt, tai kaip, suvirinsiu skardas ar ne? :o Nemiegosiu sianakt... :/

tai isbandysi ir zinosiu ir praeis galvos skausmas o gal ir ne :lol: ziurint iki kiek susimazina jei susimazina iki 30A tai manau liesi skardas kaip didelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man idomiausia,ka jis tiek virins sukises tiek babkiu :D ,kazin rite vielos suvirys per metus :icon-exclaim::lol:

P.s.kempas gerai,bet reikia prie ukio ir svarkes. :eusa-snooty:

Aš jam tą mėginau paaiškinti, bet jeigu jau užsidegė kad reikia - reiškia mirtinai reikia :lol: Prie ūkio suvirinimo elektrodais aparatas būtinas. Vienas dalykas, kad ne visur kempą nusitempsi, elektrodų daugiau metalo sudėčių yra - konkrečiam atvejui gali nupirkti konkretų, galima lauke be problemų virinti.

P.S. " ... kainavo tai kainavo, bet nors daiktą turiu... " :icon-cool: Čia panašiai, kaip kažkur skaičiau, kad ūkininkas ant 10 ha kūlimo norėjo per paramą Lexion'ą pasiimti :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man idomiausia,ka jis tiek virins sukises tiek babkiu :D ,kazin rite vielos suvirys per metus :icon-exclaim::lol:

P.s.kempas gerai,bet reikia prie ukio ir svarkes. :eusa-snooty:

Supranti as virinsiu, bet ne tiek, kad kazdi dien. As pirkau daikta, kad galimybiu ir galios tureciau rezerve, nes ateityje poreikia gali keistis, o kai pasikeis, tai ta suda reiks ismest arba galvot kur parduot, o tada pirkt toki kuris atitiktu naujus poreikius.

Kas liecia svarke, tai man tikrai nereikalingas, nei as ten moku ir turiu noro mokytis kaip ten bacnot nei ka... O su kepmu ir lauke eina virint!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka jus darbe virinat? nes kiek jau dirbu tai 90 proc darbe svarke naudoju, kempa retai kada.

Viską kas sutrūksta - pradedant skardomis , baigiant rėmais ir netgi teleskopinio strėlę . Praėjusiais metais virinta grūdų sandėlio priėmimo duobė ir kitos metalinės konstrukcijos . Dirbtuvėse jau dauk tuščių ričių nuo vielos mėtosi .....Antgalių irgi visa dėžė apdegusių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau uztektu ir su mazaiau A , siulau paciam viska pasverti , apmastyti ir tada nuspresti. Patarimai zinoma gerai bet... visi pataria is savu varpiniu ir gali taip subalamutinti , kad atrodis jog uz "svarke " geriau nieko ner... ;) . Taigi imk ta esab ir nesuk sau galvos , siaip ir pirmas apsisprendimas buvo geras :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka jus darbe virinat? nes kiek jau dirbu tai 90 proc darbe svarke naudoju, kempa retai kada.

Viską kas sutrūksta - pradedant skardomis , baigiant rėmais ir netgi teleskopinio strėlę . Praėjusiais metais virinta grūdų sandėlio priėmimo duobė ir kitos metalinės konstrukcijos . Dirbtuvėse jau dauk tuščių ričių nuo vielos mėtosi .....Antgalių irgi visa dėžė apdegusių.

na jo tokiem virinimam tai tikrai nereik svarkes. Mes tai dazniausiai virinam auksto slegio vamzdynus ir indus tai be svarkes ne zingsnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarkė prie ūkio būtina, o jei pvz reikia suvirinti ką nors kokiam 4m aukštyje ar aukščiau ar labai nedaug? kempą kelti, nešti/tempti?

mano galva ūkyje tūri būti normalus kempas bent 200A ir lengva nešiojama svarkė nors 150A

ps. bent jau pas mus tai kempas SP-250 Vilniaus darbo geltonas toks :) jau gal kokie 4-5metai jokiu bėdų tik gaila, kad angliarūgštė ne laiku pasibaigia :)

ir kiniška svarkė 190A pirkta iš Serpantino, 1,5metu dirba be bėdų. Tik nešiojimo diržas nutrūko virinant arkini sandėli ir nusikočiojo nuo 8metru aukščio :) bet vis dar veikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...