Jump to content

Ėriukų penėjimas avių šėrimas


Loreta

Recommended Posts

Biofabriko mineralai pigesni-- ju paparasius pagal asmeninius pageidavimus gali sudeti.

kazin kokia kaina?reik atkreipt demesi visada netik i tai kokio kiekio pakuote ir ji kainuoja,bet ir ivedimo % tada galima tiksliai apsiskaiciuot kas pigiau.

Ar gerai supratau jie padarytu pagal mano poreikius premiksa?

Nea. Jie padarytų premiksus pagal jūsų avių poreikius... Tik, juos reikia žinoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biofabriko mineralai pigesni-- ju paparasius pagal asmeninius pageidavimus gali sudeti.

Tad prašau Pienmėgio pagalbos dėl premikso sudarymo.

Poreikiai ėriukams, kurie pradeda patys jau ėsti ir bus duodama su koncentratais kol pasieks 3 mėn amžių.

Suaugusioms melžiamoms avims ( manau tiks ir maitinančioms paprastoms) kurioms bus duodama po ėriukų atsivedimo iki kol užtrūks.

Planuoju bandyt kalbėt su biofabriku, kad pagamintų pagal Jūsų pasiūlytą receptūra ( jei ją sutiksite padėti sudaryti) Taip pat užklausiu juos dėl koncentratų pagaminimo,pagal aukščiau Jūsų duotas receptūras. Nes kaip bežiūrėsi, kiek apskambinau saulėgrąžų rupinių pirk toną, grūdus traiškyk, maišyk granuliuok. Tai mažam ūkiui gausis nesutaupymas, o tik išlaidos. Jei sudarymas remiasi į finansus, galim aptarti tai jau per PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

-----Kooperuojates su draugu ar kaimynu ir nusiperkat tona ar pora- as ir taip darau nors ir turiu visa transporta- man laikyti neapsimoka, nes vasara pradeda gesti -atsiranda erkute ir t.t. beje pirma isbandykit truputeli man vienais metais nuo sojos viduriuoti pradejo kai kurios avys nustojau maisyti soja ir nustojo(stovejo kampe ) taip kad cia daug plonybiu.. sutraiskau po maisa visko ir kai seriu kibire maisau viska po truputi idedamas (granuliavimas siek tiek taupo vieta ir prailgina laika sandeliavimo, bet tai papildomos islaidos) ...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki va sitam komplektavime vitaminu ir viskokiu misiniu daryme tai pripaziniu aukstoji matematika man kol kas nezinau turbut pas jus kas gaminat labai jau grazios avys ar kazkokios stambios ir zimoma turbut kiekiai ne 50 net idomu butu pamatyt kaip atrodo taip maitinamos avys koks skirtumas butu nuo maniskiu kurios gauna sienaini,siena kartais mieziu su avizom ir dar ziema suleidziu multivitamino na ir nuo kirminu pavasari ir rudeni bet cia jau ne vitaminai bet realiai na nezinau atrodo neblogai sveikos lyg ir nekudos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki va sitam komplektavime vitaminu ir viskokiu misiniu daryme tai pripaziniu aukstoji matematika man kol kas nezinau turbut pas jus kas gaminat labai jau grazios avys ar kazkokios stambios ------------ :) pas kolega buvo problema panasi ... parasykit i pm nes kai kuriem ..mano darzas ..ir nepatinka kai problemiskas problemas viesinam be ju .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Permasčiau dėl premiksų,kadangi LT niekas nenori specializuotis avimis, kaip galvijais, tai bus sunku. Klausimas tada toks, jei duodu anksčiau aptartą bazę pašarų ir premiksus gamintojo laižalų pavidale.

Pridedu specializuotą avims laižalų sudėtį. Svoris 20 kg.

post-3573-141521833514_thumb.jpg

O čia biofabriko sudėtis:

Svoris 12kg.

Kalcis 8,6 %

Fosforas 2,1 %

Natris 9,9 %

Magnis 9,6 %

Melasa

Kalkakmenis

Vit A(retinolis) 135800 TV/kg

Varis 7,4 mg/kg

Vit E (a-tokoferolio acetatas) 477,5 mg/kg

Vit D (choleka ciferolis) 21200 TV/kg

Selenas 21,3 mg/kg

Naudojau abudu, kainos panašios. Tik biofabriko ryja labiau, nes yra melasa sudėtyje, o tai neefektyvu.

to Pienmėgys, katras geresnis, ir kaip mano sumanymas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Permasčiau dėl premiksų,kadangi LT niekas nenori specializuotis avimis, kaip galvijais, tai bus sunku. Klausimas tada toks, jei duodu anksčiau aptartą bazę pašarų ir premiksus laižalų pavidale.

Pridedu specializuotą avims laižalų sudėtį. Svoris 20 kg.

[attachment=0]sweetlick.jpg[/attachment]

O čia biofabriko sudėtis:

Svoris 12kg.

Kalcis 8,6 %

Fosforas 2,1 %

Natris 9,9 %

Magnis 9,6 %

Melasa

Kalkakmenis

Vit A(retinolis) 135800 TV/kg

Varis 7,4 mg/kg

Vit E (a-tokoferolio acetatas) 477,5 mg/kg

Vit D (choleka ciferolis) 21200 TV/kg

Selenas 21,3 mg/kg

Naudojau abudu, kainos panašios. Tik biofabriko ryja labiau, nes yra melasa sudėtyje, o tai neefektyvu.

to Pienmėgys, katras geresnis, ir kaip mano sumanymas ?

Is kur visus vitaminus imsit ir kaip tiksliai sumaisysit ? Beje taip placiai mestelejot LT niekas nenori maisyti (mazas kiekis ) derybu klausimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot, pas jus visa mikro ir makro elementų bazė, tai jau pilnas premiksas... o prieš tai vertintame buvo tik vitaminai ir selenas.... Bet, jei vertinti tik vitaminų bazę (kur gamintojai labiausiai taupo, visada stengiasi druską ir kreidą parduoti už premikso kainą) prieš tai vertintasis yra nepalyginamai geresnis.. palyginkit vit E kiekius (dl -alfa- tokoferilacetatas yra brangiausias komponentas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gall,jei turi patirties pasidalink,

Pas mane siai dienai 120 melziamu mamu,bedu neturiu antra sezona,jei turim daugiau patirties

ji LABAI svarbi

Sveiki kolega,matau jus gasdina nebutais dalykais,baikit juokus kas jum suges cia jums nekarve nemaisykite,avies fiziologija visai kitokia nei karviu,ji gamina piena tiek kiek jos mazyliams reik,aisku jai pradesite melzt automatiskai pienas kils ir negalesite nutraukt.Jai viena eriuka atvede nesijaudinkite tik bus sveikiasnis ir didesnis,netgi is tokios vados rekomenduociau veislei pasilikt,tai sveikas palikuonis jis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolega,matau jus gasdina nebutais dalykais,baikit juokus kas jum suges cia jums nekarve nemaisykite,avies fiziologija visai kitokia nei karviu,ji gamina piena tiek kiek jos mazyliams reik,aisku jai pradesite melzt automatiskai pienas kils ir negalesite nutraukt.Jai viena eriuka atvede nesijaudinkite tik bus sveikiasnis ir didesnis,netgi is tokios vados rekomenduociau veislei pasilikt,tai sveikas palikuonis jis

Vat ir neteisus kolega esat,turiu labai karčios patirties nepamelžk tik pieningesnės avies ir tešmuo užges.Pradžia avininkystės buvo 3 ostfryzų avys,poto mišrinimas su mėsiniais.Mišrūnai auga gerai pieno daug bet be priežiūros nėišvietos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...