Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

klausimas;ar dar yra kas negave isvis uz 2014metus jokiu ismoku ir gal yra kas jau gave uz razienas per ziema,nes  as tai nieko dar negavau ir galvoju kad jau butu pats laikas pasidomet kame cia problema :eusa-think:

Nei lito negavęs ir aš, paraiškoje viskas vertinama, jokių paskaičiavimų, nors ir skambinau, ir prašiau, kaip sako -  svetimo skausmo nebūna :handgestures-thumbdown:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien per tv3 žinias bėgančioje eilutėje užmačiau užrašą maždaug tokį: ŽŪM keičia tiesioginių išmokų deklaravimo taisyklės nemokės tiesioginių išmokų ūkininkams kurie ūkininko statusą naudoja namų statyboms taip pat žemę nomuojantiems ukininkams.

Ką tai reiškia? Man neaišku su ta nuoma juk yra ūkių kurie apsikeitė tarpusavi sklypais tai kaip čia bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tas irgi suneramino, tai aš pragooglinau...čia skirta ne paprastam ūkininkui, kuris nuomojasi iš jono ar petro, būtent joniui ir petrui ,kuris leidžia nusišienauti biednam ūkininkui užtai dar iš jo nuplėšia pinigų, t.y. pats deklaruoja...kitaip tariant dar vienas apribojimas sofkininkams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomiau kaip visa tai išaiškins ir ar nepalies ūkininko turinčio pvz 60 Ha pats dirba 50ha ir deklaruoja o 10 duoda kitam ūkininkui dirbt ar nuomuoja.

tu 10 gal ir neras ,bet jei sugeba apdirbt 50 apdirbs ir 60 tures įrodyt kad ukininkauja pardavimai,pinigai,mokesciai bei visa kita

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galva- atkapstys tik tuos kurie nuomoja apiformindami notariškai. O visa kita - kaip ir iki šiol- blefas. Nieko jie ten nemato, bent jau taip buvo iki šio laiko. Nebent sukels iš registrų centro duomenis su valdos savininkų  duomenimis.Tada gal ir išlys yla  iš maišo. Bet tada reiks NMA mokėt registų centruj, o pinigai nemaži. Manau kaip visada - norėjo kaip geriau o gavosi kaip visada.O tiems kurie apsikeičia dėl patogumo - reiktų pasinaudoti ūkio konsolidacijos parama ir sklypus perprojektuos už valstybės lėšas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Maciau forume, kad daugeliui deklaracijose už 13 metus paskaiciavo skola, tai yra permoka atgaline data, taip pat ir man yra tokia skola, bet jokio pranesimo kaip juos grazint ar patys atsiskaiciuos nepranesa, gal zinot kas kaip ten gaunasi. ismpkas dar ne visas pervede, gal pabaigoje ir atskaitys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantate:

 

Paramą už ganyklas ir pievas gali gauti pareiškėjai, kurių 2014m. (arba einamaisiais metais naujiems laikytojams), laikytų ūkinių gyvūnų skaičiaus vidurkis sudarė nemažiau kaip 0,3SG/ha

 

2014m. SG pievas dengė su kaupu, šiems metams gavau nemažai naujų pievų, todėl nei 2014, nei 2015 m. SG jų nepadengs... Taip išeina jog gausiu išmokas tik už SG (2014 m. ar 2015 m. ???) padengtas pievas, ar iš viso negausiu išmokų už pievas? Ar nebuvo kalbama, jog reikalavimas laikyti gyvulius deklaruojantiems pievas pažeidžia lygiateisiškumo principus ar kažką pan. todėl 2015 m. nereikės SG? Nieko nepesuprantu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Maciau forume, kad daugeliui deklaracijose už 13 metus paskaiciavo skola, tai yra permoka atgaline data, taip pat ir man yra tokia skola, bet jokio pranesimo kaip juos grazint ar patys atsiskaiciuos nepranesa, gal zinot kas kaip ten gaunasi. ismpkas dar ne visas pervede, gal pabaigoje ir atskaitys

Jeigu skola yra mažiau nei 100 € neatskaitys. Taip paaiškino kai paskambinau į agentūrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Andriusfeat- pūdymas ir azotą fiksuojantis augalai - dvi skirtingos operos. Jei paliksi juodąjį pūdymą - tai ir laikysi kaip pūdymą ,per vasarą pakultivuosi, tik rudenį reikės apsėt. Jei laikysi sideralinį pūdymą (užsėtą azotą fiksuojančiais augalais- pvz. dobilais ar ten lubinais)- tai reiks iki rugsėjo 15 d. suart. Jei auginsi azotą fiksuojančius augalus pvz, dobilus pašarui - šienausi pašarui. Čia aktualu augalininkams. Jei yra pievų - žalinimas bus automatiškai.Yra pateiktos lentelės su koficijentais - azotas rods 0,7. Dabar nepamenu. T.y. - užsėji 1 ha. azotinių- užskaito 0,7 ha. žalinimo.

gerasukis- jei nedengs- išmokų negausi.Gausi tik kiek dengs. Ieškok draugo kam galėsi parduot. Pardavimas šiemet apmokant per banką. Taigi turėk pasitaupęs grynųjų.Paduodi pinigus drauguj, tas įneša į banką ir perveda tau į sąskaitą :icon-mrgreen: . Rūpinasi valdžia kad bankai nenubiednėtų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...