Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Pas mane tai hobis. Jieskau geru triusiu per parodos europoj (lenkija, cekija), pats dalyvauju parodose.

As tai duodu pailset patelem visa rudeni. Kergti pradedu lapkricio pabaigoj, gruodzio men. Rudeni sunku kergesi. O kada per salcius triusiukai isgyvena, tai tures labai gera imuniteta.

I gimdykla, kada didelis saltis, ant grindu dedu sildoma kabeli.

Del narvu dezinfekcijos, tai po narvu valymo purskiu probiotiko 1:10 santykiu.Taip pat visada duodu probiotiko i girdykla. Viena karta per 2 men. dezinfikuoju su Ekocid.

Kokius probiotikus naudoji, turi koki nors pavadinima.

Gal gali placiau apie dalyvavima parodose, kokius reikia tureti popierius, kokie reikalavimai norint dalyvauti?Kokie dalyvio mokesciai?

Probiotikas ir yra probiotikas. Kad dalyvauti parodoj, reikia turet iregistruota veislyna, kad triusiams israsynet kilmes dokumentus i t.t. Lietuvoj yra draugija, bet ten reikia laukti 2 metus, kad turet veislyno statusa, t.y pilnas bredas.

Del mokescius, tai jau nustato parodos organizatoriai. Kad dalyvauti parodoj, reikia gauti kvetima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pavasarį noriu pradėti auginti triušius,ir noriu pasiteirauti kaip jūs juos šeriat,esu skaitęs ten kuo šeria ką mėgsta ,bet nežinau kiek maisto naudojat kaip ką,kas šeriat natūraliais produktais ,na geriausiai būtų šėrimo dienotvarkę pvz:

Ryte 7-9h tas ir tas kiek ir ko.

Po piet 2h tas ir tas kiek ir ko

Vakare 6-8h tas ir tas. kiek ir ko

Ir šėrimo rezultatai kokie?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pavasarį noriu pradėti auginti triušius,ir noriu pasiteirauti kaip jūs juos šeriat,esu skaitęs ten kuo šeria ką mėgsta ,bet nežinau kiek maisto naudojat kaip ką,kas šeriat natūraliais produktais ,na geriausiai būtų šėrimo dienotvarkę pvz:

Ryte 7-9h tas ir tas kiek ir ko.

Po piet 2h tas ir tas kiek ir ko

Vakare 6-8h tas ir tas. kiek ir ko

Ir šėrimo rezultatai kokie?:)

nelabai tu ten ka ir domejaisi jeigu iskyla toki klausimasi. taigi iki pavasario labai daug skaityk foruma yra knygute kaina jos apie 20 lt tikslai nzn kainos nes dovanu pernai per kaledas gavau. ir tikrai viska rasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pavasarį noriu pradėti auginti triušius,ir noriu pasiteirauti kaip jūs juos šeriat,esu skaitęs ten kuo šeria ką mėgsta ,bet nežinau kiek maisto naudojat kaip ką,kas šeriat natūraliais produktais ,na geriausiai būtų šėrimo dienotvarkę pvz:

Ryte 7-9h tas ir tas kiek ir ko.

Po piet 2h tas ir tas kiek ir ko

Vakare 6-8h tas ir tas. kiek ir ko

Ir šėrimo rezultatai kokie?:)

Cia nuo daug ko priklauso nuo seimininko, nuo zuikio, kam augini zuikius, veislei, mesai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pavasarį noriu pradėti auginti triušius,ir noriu pasiteirauti kaip jūs juos šeriat,esu skaitęs ten kuo šeria ką mėgsta ,bet nežinau kiek maisto naudojat kaip ką,kas šeriat natūraliais produktais ,na geriausiai būtų šėrimo dienotvarkę pvz:

Ryte 7-9h tas ir tas kiek ir ko.

Po piet 2h tas ir tas kiek ir ko

Vakare 6-8h tas ir tas. kiek ir ko

Ir šėrimo rezultatai kokie?:)

Cia nuo daug ko priklauso nuo seimininko, nuo zuikio, kam augini zuikius, veislei, mesai ir t.t.

Aš tai mėsai ruošiuosi augint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek supratau pats priklausai ne Lietuvos "kailiniu" draugijai, ar klystu?Ziurejau ta draugija, tai ten gal 7 veislynai.Cia lapkricio 16 bus paroda, tai jie ten septyniesia viens kita vertinsis? :lol:

Taip, ne lietovos. O apie paroda 16 d., kaip zinau, vertins komisija is latvijos. Paciam keista. :icon-rolleyes:

O tu gali dalyvauti lietuvos organizuojamose parodose?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasiteirauti kaip elgtis tokioj situacijoj. triuse lapkricio 4 atsivede triusiukus, o po poros dienu pastebejau, kad lizdai jau 2. vienam pripesta puku ir sienu uzklotas, o kitas tik truputi puku ir du triusiukai. ka tai galetu reiksti? Kaip man elgtis, ar palikt likimo valiai, ar padeti tuos du i bendra lizda? Bijau kad gali susalti. Laukiu patarimo kuo skubiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasiteirauti kaip elgtis tokioj situacijoj. triuse lapkricio 4 atsivede triusiukus, o po poros dienu pastebejau, kad lizdai jau 2. vienam pripesta puku ir sienu uzklotas, o kitas tik truputi puku ir du triusiukai. ka tai galetu reiksti? Kaip man elgtis, ar palikt likimo valiai, ar padeti tuos du i bendra lizda? Bijau kad gali susalti. Laukiu patarimo kuo skubiau...[/quot

Visi triusiukai turi buti vienam lizde kur pukai ir ziureti vis ryta,vakara kad vel neistampytu nes ji paskiau zindyt gali tik vienus o kitus netyciom uzmirst gali...Tai sudekit ibedra lizda padaryt reikia toki kad neisriedetu jie is,As isimu visus suskaiciuoju tada ten paziuriu lizde ar nera negyvu r seip kkiu nesvarumu tada padedu siaudu jai ten ju nebuna ant siaudu puku ir padarai tokia truputi gilesne sudedi triusiukus ir apdedi pukais o jau ten ji pati susitvarko paskiau kip nori ar uzsidangsto daugiau ar kaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek supratau pats priklausai ne Lietuvos "kailiniu" draugijai, ar klystu?Ziurejau ta draugija, tai ten gal 7 veislynai.Cia lapkricio 16 bus paroda, tai jie ten septyniesia viens kita vertinsis? :lol:

Taip, ne lietovos. O apie paroda 16 d., kaip zinau, vertins komisija is latvijos. Paciam keista. :icon-rolleyes:

O tu gali dalyvauti lietuvos organizuojamose parodose?

Lietuvos draugija neleidzia. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar triuse tuo metu reikia isimti kad nematytu ir kaip daryt kad ji poto kvapo neuzuostu svetimo, gali gal mest triusiukus maitint?

Is patirties, jeigu padaro 2 lizdus, reiskia taip ir turi buti. As irgi bandziau visus sudet i viena lizda, bet kita diena vel keli lizdai. Reiskia pateliai taip geriau ir tikrai visus ismaitins. Tik galima i kita lizda puku daugiau idet ir viskas bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal viskas bus gerai, ji ir antra lizda siltai apklojo sienu. Gal neliesiu, tegu bus kaip bus. Aciu uz patarimus. Ir dar klausimas, ar tokiu metu laiku kasnors parduoda triusiukus apie 3 men ar geriau jau pavasario laukti?

Pagal mane, tai nera skirtumo kada pirkt.

aha as ir galiu nors ir snd pasiulyt ir 1 men ir 3 men ir t.t :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane patirtis 20 metu niekada nepalieku atskirai triusiuku 2 lizduose nes visada kazkuriuos paskiau palieka na turbut pas mane durnos visada tebunie pameginsit vienaip kita karta bus aisku cia gyveni ir mokaisi :) o triusiai atsirade rudeni ju augimas yra letesnis negu pavasariniu as rudeni is viso darau pertraukas ir kai perku ziuriu nerudeniniu... Jai kas nuolat maitina juos tik sienu ir kombinuoti pasarai gal ir nesijaucia skirtumo o kada serma vasara zole man ju augimas labiau patinka negu sienu aisku plius visa kita.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos draugija neleidzia. :D

Ir kaip jie sita draudima argumentuoja?

Pats svarbiausias argumentas - esu narys ne ju draugijos.

Man tai problemu ne kila. Pas juos paroda, tai 100 triusiu. As dalyvauju parodose, kur triusiu buna nuo 300. Sausio men jau pakvestas i paroda Weliun (lenkija), kur bus apie 1000 veisliniu triusiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos draugija neleidzia. :D

Ir kaip jie sita draudima argumentuoja?

Pats svarbiausias argumentas - esu narys ne ju draugijos.

Man tai problemu ne kila. Pas juos paroda, tai 100 triusiu. As dalyvauju parodose, kur triusiu buna nuo 300. Sausio men jau pakvestas i paroda Weliun (lenkija), kur bus apie 1000 veisliniu triusiu.

galima gal kokia nuoroda apie ta paroda? kokios triusiu kainos buna per paroda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...