Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

gal kas yra kastrave ,gali pasidalinti patarimais?

Nezinau kam maza triusi kastruoti ir kaip ten ji kastruoja jai is viso imanoma mazas kastruoti o suaugusi tai nezinau del ko ir reiktu kastruoti vieni i maistuj kiti veisliai o kam dar?Esu girdejas tokiu istoriju apie kastravimus bet realiai neissivaizduoju net kazkaip ar tai pasiteisintu ir kokio amziaus jau apsimoketu na gal kas su patirtim tokia bus tai gal pasidalins igudziais ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

delto kad jau triju men. bando apvaisiti savo seses ir puseseres. :( auginu fermoja palaidus ,truksta vietos iseitis kastravimas nes dar gausiai padauges.kiek girdejau kastruoja triju men.aisku motinines kletkuose ir veislinei patinai.tokia ir beda

3 MENESIU IR JAU PESASI BEI LAIPIOJA? Na nezinau ankstokai kazkaip atskiriu patinus ir pateles is karto atskirdamas nuo motinu as tai buna na pusantro menesio ar 2 ir kokius 4 menesius be problemu isbuna net nesipesdami tik privengiu det paskiau nauju ar kazkaip juos maisyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau bando uzlipe ant patelku.

Labai abejoju ar 3 mėnesių patinai su tokio pat amžiaus patelėmis gali kažką realaus pribandyti. Didesnė problema turbūt būtų kovos tarp pačių patinų, kurių metu gali pakankamai rimtai susižaloti. Maniškiai iki keturių mėnesių dar aktyviai nekariauja, o tokio amžiaus ir valgomi jau yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi ,

Man cia siandien toks klausimas iskilo del triusienos kainos. Kodel jos tokios skirtingos? Labai jau iskreipta rinka triusienos. Auginu ir mesines vistas, bet tokio iskrypimo cia nesimato, kaip su triusiais. Kainos nuo 18 lt/uz kg :eusa-doh: AS auginu naturaliai, tai man reikia 4-5 menesiu,kad butu 2 kg skerdienos. Kiek grudu suseri vien. O jei kas kombikorma seria, tai is viso uz tokia kaina turbut neapsimoka? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi ,

Man cia siandien toks klausimas iskilo del triusienos kainos. Kodel jos tokios skirtingos? Labai jau iskreipta rinka triusienos. Auginu ir mesines vistas, bet tokio iskrypimo cia nesimato, kaip su triusiais. Kainos nuo 18 lt/uz kg :eusa-doh: AS auginu naturaliai, tai man reikia 4-5 menesiu,kad butu 2 kg skerdienos. Kiek grudu suseri vien. O jei kas kombikorma seria, tai is viso uz tokia kaina turbut neapsimoka? :eusa-think:

Nezinau kaip kokios rinkos kainos net nesidomiu kitaip neparduodu negu 25 uz kg.skambino cia kazkada vienas supirkejas ar kas sako supirkineju tai po kiek gi pasmalsavau nu tai 8lt uz gyvo svorio kg. ir tai tik iki 2 kg kad triusiukas butu :D IR KAIP KAS NE KEISTA NUMANAU KAD YRA KAS JIEMS TOKIUS PARDUODA PO TIEK

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi ,

Man cia siandien toks klausimas iskilo del triusienos kainos. Kodel jos tokios skirtingos? Labai jau iskreipta rinka triusienos. Auginu ir mesines vistas, bet tokio iskrypimo cia nesimato, kaip su triusiais. Kainos nuo 18 lt/uz kg :eusa-doh: AS auginu naturaliai, tai man reikia 4-5 menesiu,kad butu 2 kg skerdienos. Kiek grudu suseri vien. O jei kas kombikorma seria, tai is viso uz tokia kaina turbut neapsimoka? :eusa-think:

Nezinau kaip kokios rinkos kainos net nesidomiu kitaip neparduodu negu 25 uz kg.skambino cia kazkada vienas supirkejas ar kas sako supirkineju tai po kiek gi pasmalsavau nu tai 8lt uz gyvo svorio kg. ir tai tik iki 2 kg kad triusiukas butu :D IR KAIP KAS NE KEISTA NUMANAU KAD YRA KAS JIEMS TOKIUS PARDUODA PO TIEK

Labai keista, kad zmones taip nuvertina mesos kokybe, ideta darba ir isleista vien kiek tam triusiui buna. Na as savo klientu ratui, ne po 25 pardavineju, keliais litais pigiau, bet ir tai buna kartais nuostaba,kad va ten tai po 20 pardavineja arba po 18 :icon-rolleyes: Tai ir svarstai zmogus paskui tokiais klausimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Velgi kas kaip nori tas taip bizniauja visokiu buvo isokiu bus kaip kam tinka sake ir po tuo 8 kazkada buvo diskusija gyvo svorio po 8 kas skaito jai prduodi kokia 3000 triusiu kad svarbu ima... Bet manau svarbu susirast kam parduoti uz normalia kaina o daryt kazkam pela as asmeniskai na nelabai linkes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Velgi kas kaip nori tas taip bizniauja visokiu buvo isokiu bus kaip kam tinka sake ir po tuo 8 kazkada buvo diskusija gyvo svorio po 8 kas skaito jai prduodi kokia 3000 triusiu kad svarbu ima... Bet manau svarbu susirast kam parduoti uz normalia kaina o daryt kazkam pela as asmeniskai na nelabai linkes.

Na nzn jei augini 10 triusiu tai gal tada 8lt maza kaina atrodo, bet jei triusideje 1000 triusiu tai ir tokia kaina apsimoka. viskas priklauso nuo savikainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Velgi kas kaip nori tas taip bizniauja visokiu buvo isokiu bus kaip kam tinka sake ir po tuo 8 kazkada buvo diskusija gyvo svorio po 8 kas skaito jai prduodi kokia 3000 triusiu kad svarbu ima... Bet manau svarbu susirast kam parduoti uz normalia kaina o daryt kazkam pela as asmeniskai na nelabai linkes.

Na nzn jei augini 10 triusiu tai gal tada 8lt maza kaina atrodo, bet jei triusideje 1000 triusiu tai ir tokia kaina apsimoka. viskas priklauso nuo savikainos

pas mane buna pardavimuj apie 300 kas metai tai seip man 8lt yra labai mazai ir nesutinku as su tokia kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau kaip ten kas augina bet vieno triusio savikaina kombinuotu pasaru ( jei perkat 40kg ir kaina apie 55-57lt) iseina 8-9kg (apie 14-16lt) iki 3 menesiu, 3 men skerdienos buna 1.3-1.5kg ir viska parduodi po 20lt/kg tai uzdarbis kiek gaunas????? cia bent jau man taip gaunas, nezinau cia kitiem daug ar mazai.

P.S beje ar kam yra gavesis balti triusiukai su juodom akim :D

post-7196-141521838725_thumb.jpg

post-7196-141521838729_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai dabar pvz tokia situacija, kad kovo gale atvesti triusiukai, bet matau,kad be rugpjucio galo ju nepjausiu. Kombinuotu neduodu. Grudai, zole, sakeles dabar. Auginu,kad papjovus, bent 2 kg skerdienos butu. Kas ten su pusantriniu :icon-rolleyes: Bet grudu kiek sueda, o juos perku, tai pigiai atiduoti neapsimoka. Dar kai augini vos ne puse metu. Tada jau su mesinem vistom geriau uzsiimti ir ramu. :eusa-think: Bet cia kiekvienam savo. As dideliu kiekiu neauginu. Pardavimui siemet gal 50 ir bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...