Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Apie NZ nieko negaliu pasakyti, nes neauginu.O kodel tu nori misrunu?Imk patele ir patina kalifornus ir taip pat su zelandais daryk, o paskui bus tik tavo fantazijos reikalas ka su kuo leisti :)

Na aš noriu mišrūnų nes jie įvairesnių spalvų savo reikmėms gražesni bei girdėjau kad NZ sukergus su Kalifornu gaunasi geras mėsinis mišrūnas :) o kaip dėl vislumo rūpinasi NZ patelės geriau ar Kalifornijos patelė? :) Beje kiek NZ ir Kalifornų vieslės 1 vnt kainuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie NZ nieko negaliu pasakyti, nes neauginu.O kodel tu nori misrunu?Imk patele ir patina kalifornus ir taip pat su zelandais daryk, o paskui bus tik tavo fantazijos reikalas ka su kuo leisti :)

Na man asmeniskai tai NZ patinai vangoki. geriausias rezultas gaunasi kai Zelandes sukergiu su Kalifornais

Pas mane ukyje yra vienas misrunas - kalifornas su kazkuo kergtas, tai ka galiu pasakyti, jog jisai visus likusius kalifornus lenkia ant svorio.Manau kad tas maisymas nera blogas dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie NZ nieko negaliu pasakyti, nes neauginu.O kodel tu nori misrunu?Imk patele ir patina kalifornus ir taip pat su zelandais daryk, o paskui bus tik tavo fantazijos reikalas ka su kuo leisti :)

Na man asmeniskai tai NZ patinai vangoki. geriausias rezultas gaunasi kai Zelandes sukergiu su Kalifornais

Supratau ,ačiū už info, nes aš irgi kažkaip NZ ir būčiau ėmes į pateles,nes skaičiau vislios rūpinasi gerai triušiukais.O dėl kainos kaip? Kiek NZ 1vnt ir Kalifornų 1vnt veislės kainuoja? Nes teiravausi pas rimtą triušininką tai sakė apie 100lt, gal kur pigiau parduoda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau jusu kolegos paklausti ar kergiate triusius ziemos periodu, jeigu taip, kokias priemones naudojate, kad nesusaltu triusiukai?

Šių metų sausį mano mišrūnė atsivedė triušiukų prie -21. Visi užaugo. Kiek daugiau narve šieno buvo įdėta, pūkų daug pripešus. Gimdyklos nebuvo. Tik neuždara dėžė su 10cm kraštais. Narvai lauke stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu nors ir silta tvarta ir ne laukia o ukinem pastate gardai bet ziema darau poilsi triusems...Pradedu nuo vasario menesio ar kovo kad paskutine vada gautusi bent jau paskutini vasaros menesi.Nes ziema nori nenori tada reikia duoti gan nemazai kombikormo jai nori kad augtu...Tik va buvo problemu sitais metais pavasari del prileidimo nes nesusikergdavo pirmos vados gavosi vos ne geguzes menesi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu nors ir silta tvarta ir ne laukia o ukinem pastate gardai bet ziema darau poilsi triusems...Pradedu nuo vasario menesio ar kovo kad paskutine vada gautusi bent jau paskutini vasaros menesi.Nes ziema nori nenori tada reikia duoti gan nemazai kombikormo jai nori kad augtu...Tik va buvo problemu sitais metais pavasari del prileidimo nes nesusikergdavo pirmos vados gavosi vos ne geguzes menesi...

tai taip nes patelems uzauga riebalu sluoksnis ir jos sunkiai kergiasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip tik norėjau padiskutuoti šia tema ,bet nei vienas nepanorėjo pasidalinti savo auginimo niuansais,lyg tai butu super slapta tema.tačiau užsispyres augintojas klausimas po klausimo gauna atsakymus ,tai kalbėkim atvirai.Kas supranta apie veisimą,tam neidomu,kas to nesupranta,arba negali skaityti rusiškai ,tam atsakykim tiesiogiai ,arba tegul skaito forumo medžiagą,ten visi atsakymai.Nenorėkim pasinaudoti kitų laiku ir gauti tiesioginį atsakymą į pateiktą klausimą.Supraskinm vieni kitus .Bet kur prieinama informacija negali užgožti specifinės.Tai turim suprasti visi forumo dalyviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu nors ir silta tvarta ir ne laukia o ukinem pastate gardai bet ziema darau poilsi triusems...Pradedu nuo vasario menesio ar kovo kad paskutine vada gautusi bent jau paskutini vasaros menesi.Nes ziema nori nenori tada reikia duoti gan nemazai kombikormo jai nori kad augtu...Tik va buvo problemu sitais metais pavasari del prileidimo nes nesusikergdavo pirmos vados gavosi vos ne geguzes menesi...

tai taip nes patelems uzauga riebalu sluoksnis ir jos sunkiai kergiasi

Nemanau kad jos buvo nutukusos nes per 20 metu pirma karta taip buvo seis metais o triuses buvo tokios kaip visada as netukinu veisliniu patinu ar pateliu,kiek su kuo kalbejau ir sitam forume kitoj temoj pavasari buvo daugybe rasanciu kad nesusikergia pavasari igai kaip kas pirko vaistus kad rujotu triuses ar dar kazka megino bet taip ir neaisku ar pasiteisino nes pas kiau pas visus jos susikerge...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai hobis. Jieskau geru triusiu per parodos europoj (lenkija, cekija), pats dalyvauju parodose.

As tai duodu pailset patelem visa rudeni. Kergti pradedu lapkricio pabaigoj, gruodzio men. Rudeni sunku kergesi. O kada per salcius triusiukai isgyvena, tai tures labai gera imuniteta.

I gimdykla, kada didelis saltis, ant grindu dedu sildoma kabeli.

Del narvu dezinfekcijos, tai po narvu valymo purskiu probiotiko 1:10 santykiu.Taip pat visada duodu probiotiko i girdykla. Viena karta per 2 men. dezinfikuoju su Ekocid.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai hobis. Jieskau geru triusiu per parodos europoj (lenkija, cekija), pats dalyvauju parodose.

As tai duodu pailset patelem visa rudeni. Kergti pradedu lapkricio pabaigoj, gruodzio men. Rudeni sunku kergesi. O kada per salcius triusiukai isgyvena, tai tures labai gera imuniteta.

I gimdykla, kada didelis saltis, ant grindu dedu sildoma kabeli.

Del narvu dezinfekcijos, tai po narvu valymo purskiu probiotiko 1:10 santykiu.Taip pat visada duodu probiotiko i girdykla. Viena karta per 2 men. dezinfikuoju su Ekocid.

As tai naudoju lietlempe dezinfekcijai. visada pasiteisino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai hobis. Jieskau geru triusiu per parodos europoj (lenkija, cekija), pats dalyvauju parodose.

As tai duodu pailset patelem visa rudeni. Kergti pradedu lapkricio pabaigoj, gruodzio men. Rudeni sunku kergesi. O kada per salcius triusiukai isgyvena, tai tures labai gera imuniteta.

I gimdykla, kada didelis saltis, ant grindu dedu sildoma kabeli.

Del narvu dezinfekcijos, tai po narvu valymo purskiu probiotiko 1:10 santykiu.Taip pat visada duodu probiotiko i girdykla. Viena karta per 2 men. dezinfikuoju su Ekocid.

Kokius probiotikus naudoji, turi koki nors pavadinima.

Gal gali placiau apie dalyvavima parodose, kokius reikia tureti popierius, kokie reikalavimai norint dalyvauti?Kokie dalyvio mokesciai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...