Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, gal kas kartais žinot kokių adresų ar nuorodų kur lenkuos galimėtų pasižiurėt triušiams nipelių ir pan.

Ačiū.

kai surasi, ko nori - kreipkis, padarysim tokia pat ar net geresne kaina cia Lietuvoj :D

O kodel nenori dabar padaryti "mazesne kaina "???

Kodel dabar nori apiplesti ir parduoti brangiai ... ???

kodel apiplesti? :eusa-naughty:

parodyk, kur tokia pati preke uzsenyje ar Lietuvoje kainuoja zymiai pigiau, paskaiciuok tarptautinio pavedimo islaidas, valiutu keitimo kursus, transporto kaina ir palygink su mano kainomis. tada ir galime kalbetis.

vos ne pamirsau - deja nesu labdaringa organizacija, ieskau tiekeju, vezu prekes savo rizika (kai ko turiu, ko negaliu zemiau savikainos parduot), investuoju lesas, sandeliuoju, galu gale tampau dezes, pakuoju pakuotes, moku uz domaina, serveri, ir kitas paslaugas.

siame poste as parasiau, kad kai surasi lenkuose, paziurek ir mano kainas, padaryti galiu pigiau nei ten kainuoja.

buvo cia tokiu, kurie aiskino, kad gali gauti pigiau. o po to patyliukais uzsisake mano parduotuveje.

taigi pasiakrtosiu - jei surasite tokai pat preke kitur (lenkuose ar pan.) pigiau - parodykit man, jei galesiu - padarysiu zemesne kaina :D

siuo metu turiu olandisku nerud. plieno nipeliu triusiams su gerais laikikliais (ir be ju) - perkant idomesni kieki padarysiu labai gera kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[

PATIKEK JAU TIKRAI UZ....AI SU SAVO "SVEIKU MAISTU"

NERA JOKIO "SVEIKO , EKO AR KASKOKIO KITOKIO MAISTO"

:D

Labas, matau kad nesupranti vis dar esmes.

man (ir daugeliui kitu) dzin, ka tu seri savo triusiams, ir ka tu ir tavo seima valgo.

As auginu mesa ir darzoves SAU be chemijos, kad valgyciau namini sveika maista, i kuri nera specialiai dedama cheminiu priedu. Ta pati siulau ir kitiems.

ir skystose mineralinese trasose Olandijoje uzauginto hydroponinio pomidoro, 15 kartu chemija purskto nuo lygu ir kenkeju nelygink su savo siltnamyje uzaugintu ant organikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel apiplesti? :eusa-naughty:

parodyk, kur tokia pati preke uzsenyje ar Lietuvoje kainuoja zymiai pigiau, paskaiciuok tarptautinio pavedimo islaidas, valiutu keitimo kursus, transporto kaina ir palygink su mano kainomis. tada ir galime kalbetis.

vos ne pamirsau - deja nesu labdaringa organizacija, ieskau tiekeju, vezu prekes savo rizika (kai ko turiu, ko negaliu zemiau savikainos parduot), investuoju lesas, sandeliuoju, galu gale tampau dezes, pakuoju pakuotes, moku uz domaina, serveri, ir kitas paslaugas.

siame poste as parasiau, kad kai surasi lenkuose, paziurek ir mano kainas, padaryti galiu pigiau nei ten kainuoja.

buvo cia tokiu, kurie aiskino, kad gali gauti pigiau. o po to patyliukais uzsisake mano parduotuveje.

taigi pasiakrtosiu - jei surasite tokai pat preke kitur (lenkuose ar pan.) pigiau - parodykit man, jei galesiu - padarysiu zemesne kaina :D

siuo metu turiu olandisku nerud. plieno nipeliu triusiams su gerais laikikliais (ir be ju) - perkant idomesni kieki padarysiu labai gera kaina.

DMITRIJAU kodel tu aiskini ALVYDUI11 vistiek nesupranta. kadangi tu baiges aukstaja gal ir daugiau, turetum atsimint destytoju pasakyma, kad YRA ZMONIU GRUPE KURI YRA VISADA TEISI, IR VISADA NORI BUTI PIRMI BET KOKIOM SALYGOM, todel as manau kad butent kai kurie (vienas-du) ir yra cia pas mus.

Kadangi buvo kalbeta ne viena syki reikia ijunkt IGNORA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PATIKEK JAU TIKRAI UZ....AI SU SAVO "SVEIKU MAISTU"

Visad kultura ir tolerancija propaguoji..... tik va beda, pabandykit tik apie pasarus ka nors leptelt :lol: iskart visa kultura islenda visam grazume :lol:

Tiesa, dar norejau paklaust: o kokius mesos tyrimus zadi daryt, kad palyginti galesi?

Tai va kad tame ir esme kad jokie tirimai negali iroditi kuri gera o kuri bloga mesa :(

Tik kaskodel visi varo .....ekologiska , sveika .... ji LYGIAI TOKIA PATI ... JOKIO SKIRTUMO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.....

PEZETI galime visi ...irodik ,kad tavo ekologiska ,sveika ar ten kaskokia tai triusiena yra geresne uz maniske kuri uzaugo ant VISAVERCIO PASARO :eusa-whistle::eusa-whistle::eusa-whistle:

O pats nenorėtum pabandyti įrodyti, kad tavo užaugusi ant VISAVERČIO PAŠARO geresnė? :icon-rolleyes:

Noreciau ir siulau kad galetume palyginti su kaskuo :) tik niekas nesutinka lygintis ... tai reiskia arba visi seriat nelabai ekologiskai ... ir bijot ...arba nesat tikri kad JUSU geresne :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel nenori dabar padaryti "mazesne kaina "???

Kodel dabar nori apiplesti ir parduoti brangiai ... ???

O ko pats iskarto nepardavineji savo geriausiu pasaru su 10% nuolaida? o taikai tiktais? tai skelpk is karto su nuolaida.

Siulai kazkam kazka daryt kitaip o pats nesivadovauji?

Pasitikrink kainas ... pas mane 50Lt uz 40kg .... pasiskambink i Kauno grudu firmine parduotuve ir pasiklausk kainos .... geriausia butu kad pasidometum Panevezio , Siauliu , Rokiskio rajonuose (pas triusininkus kurie perka is turgaus ) ....po kiek jie gauna ir po kiek as siulau ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme ne garantavime, o esme kad alvydas11 siulo DIMULIAI taikit nuolaidas is karto, o jis pasarus tik garantuoja 10% nuolaida.

kam siulyti nei nesivadovauji pats, tegu alvydas ir raso su nuolaida is karto 40kg- ??lt, o ne 40kg-54lt ir da nuolaida garantuosiu 10% jeigu pirksit 3furas :D:D:D:D:D:D (as perdejau cia bet esme kas protingi tas supras)

Kas keisciausia nesiulau pirkti 3 FURAS :)

Siulau net ir viena maisa 40kg- 50Lt ... net su pristatimu iki Panevezio , Siauliu , Radviliskio net susiderinus iki Rokiskio ... :)

Dar karta sakau PASITIKRINKITE KIEK KAINUOJA KAUNO GRUDU FIRMINEI PARDUOTUVEI .

As po tiek parduodu netgi visiems be isimties ....ar jis rado pigiau ar ne ... jei jis randa pigiau tai tegul perka jei tinka mano kaina vadinasi tinka ... jei nori gali pirkti is FIRMINES parduotuves ... po kelis maisus is karto ir gauti 5% nuolaida :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PATIKEK JAU TIKRAI UZ....AI SU SAVO "SVEIKU MAISTU"

Visad kultura ir tolerancija propaguoji..... tik va beda, pabandykit tik apie pasarus ka nors leptelt :lol: iskart visa kultura islenda visam grazume :lol:

Tiesa, dar norejau paklaust: o kokius mesos tyrimus zadi daryt, kad palyginti galesi?

Tai va kad tame ir esme kad jokie tirimai negali iroditi kuri gera o kuri bloga mesa :(

Tik kaskodel visi varo .....ekologiska , sveika .... ji LYGIAI TOKIA PATI ... JOKIO SKIRTUMO

Tyrimai irodyt gali, tik kaina ju kosmine.... O siaip isnarstyt laboratorijoj tikrai galima triusi iki cheminiu elementu, kokcidiostatiku likuciu, vaistu likuciu, jei buvo naudoti ir tt. Tad nereikia gincytis del to ko niekada nedarysi, ir irodynet, kad tokia pati mesa, kai negali irodyt, kad tokia pati...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va kad tame ir esme kad jokie tirimai negali iroditi kuri gera o kuri bloga mesa :(

Tik kaskodel visi varo .....ekologiska , sveika .... ji LYGIAI TOKIA PATI ... JOKIO SKIRTUMO

Tyrimai irodyt gali, tik kaina ju kosmine.... O siaip isnarstyt laboratorijoj tikrai galima triusi iki cheminiu elementu, kokcidiostatiku likuciu, vaistu likuciu, jei buvo naudoti ir tt. Tad nereikia gincytis del to ko niekada nedarysi, ir irodynet, kad tokia pati mesa, kai negali irodyt, kad tokia pati...

Kas ir idomiausia ...as esu pasiruoses uz savo triusio mesos tirimus sumoketi ...PATS :) tad darom tirimus ir aiskinames kas gerai ir kas blogai ....

Nemanau kad ten tirimai kainuoja 10 000 ( desimtym tukstanciais Lt) ... jei i koki 1000 -2000 galime tilpti tai VALIO .... DAROM ....

Tik kaskodel is sveiko maisto propaguotoju .... nera jokiu pasiulimu ... gaila kaskokio 1000 Lt kad gauti dokumenta kuri GALESIT BETKADA , BETKAM PAKISTI IR YRODITI KAD JUSU MESA YRA GERA , EKOLOGISKA , SVEIKA .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikrink kainas ... pas mane 50Lt uz 40kg .... pasiskambink i Kauno grudu firmine parduotuve ir pasiklausk kainos .... geriausia butu kad pasidometum Panevezio , Siauliu , Rokiskio rajonuose (pas triusininkus kurie perka is turgaus ) ....po kiek jie gauna ir po kiek as siulau ....

Tai valio 50lt- 10% = 45lt maisas 40kg sakyciau neprasta kaina kaip uz chemija. netgi pritarciau kad labai gera kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apšalęs... Nekalbant apie tai, kad auginant daugiau nei 100-200 triušių, neturėtų būti laisvo laiko tokiem beprasmiam ginčam, triušininkas, kuriam 1000Lt. - 2000Lt. yra nereikšminga suma arba skiedžia arba jo triušiai kakoja auksinėm granulėm??? Kažkur šitam "maiše" didelė skylė :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, susikuriam temą "RINGAS" ir ten baramės, keikiamės, mušamės, drabstomės purvais ir t.t.

O man reiktu Jūsų nuomonės. Nusipirkau naują gyventoją, atsivežiau ir po kelių dienų pastebėjau, kad jai sloga. Ta sloga tęsiasi jau pora savaičių. Prisegu foto. Gal galit patart kaip elgtis?

post-9919-141521813766_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apšalęs... Nekalbant apie tai, kad auginant daugiau nei 100-200 triušių, neturėtų būti laisvo laiko tokiem beprasmiam ginčam, triušininkas, kuriam 1000Lt. - 2000Lt. yra nereikšminga suma arba skiedžia arba jo triušiai kakoja auksinėm granulėm??? Kažkur šitam "maiše" didelė skylė :).

Gal as kavailas, bet nesupratau kas buvo norima parasyti? cia man akmenukai i darza ar kazkam kitam? as pavarges esu per 48 val 3val temiegojes, tad nelabai esme supratau

Sori kad kvailas esu ir nesupratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, susikuriam temą "RINGAS" ir ten baramės, keikiamės, mušamės, drabstomės purvais ir t.t.

O man reiktu Jūsų nuomonės. Nusipirkau naują gyventoją, atsivežiau ir po kelių dienų pastebėjau, kad jai sloga. Ta sloga tęsiasi jau pora savaičių. Prisegu foto. Gal galit patart kaip elgtis?

Bėda ta sloga. Viska išbandžiau ka tik radau ar kas patarė, jei padėjo - tai tik keliom dienom, paskui vėl tas pats. geriausias vaistas kurį išbandžiau tai pagaliukas. nes greitai paskui plinta ta sloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apšalęs... Nekalbant apie tai, kad auginant daugiau nei 100-200 triušių, neturėtų būti laisvo laiko tokiem beprasmiam ginčam, triušininkas, kuriam 1000Lt. - 2000Lt. yra nereikšminga suma arba skiedžia arba jo triušiai kakoja auksinėm granulėm??? Kažkur šitam "maiše" didelė skylė :).

Gal as kavailas, bet nesupratau kas buvo norima parasyti? cia man akmenukai i darza ar kazkam kitam? as pavarges esu per 48 val 3val temiegojes, tad nelabai esme supratau

Sori kad kvailas esu ir nesupratau.

Ekopašarai, kai išsimiegosi, paskaitysi forumą , suprasi, kam čia pas mus 1000Lt.-2000Lt. niekis už triušienos tyrimus :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Triuse persidreske ausy.kraujo dauk visa narva iskruvino ausis taip pat labai kruvina bet ji turi triusiuotis po savaites tai nezinau ar plaut man ta ausy bijau kad nesustresuotu. Patarkit ka daryt

Odos purškalas Alamycin. Šio purškalo, turėtų būti pas kiekvieną, tvarto vaistinėlėj :). Supurkšk žaizdą juo, nereikia nieko plauti. Ausį žaizda turėtų būti ne gili, tai užteks ir vieno karto. Šie vaistai ir dezinfekuoja ir labai greitai gydo. Jei žaizda gili ir jau pūliuoja, purškiu ryte- vakare, tol kol nustoja šlapiuoti ir užsideda šašas. Sėkmės gydant :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekopašarai, kai išsimiegosi, paskaitysi forumą , suprasi, kam čia pas mus 1000Lt.-2000Lt. niekis už triušienos tyrimus :).

Aciu uz paaiskinima, supratau viskas tvarkoj, jau pailsejes vel i darbus ruosiuos. kaip kam dideli kaip kam kapeika, viskas priklauso nuo zmogaus uzdarbio. o antras dalykas ar apsimest kad tai kapeika ar istikruju turet tuos laisvai laidomus pinigus.

asmeniskai as tokiom nesamonem neleisciau tokiu sumu niekam, as geriau likciau durnio vietoj negu kazkam irodynet kad tai taip ar anaip.

siais laikais pinigai yra sunkiai uzdirbami tad nesileisciau i tokias avantiuras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, susikuriam temą "RINGAS" ir ten baramės, keikiamės, mušamės, drabstomės purvais ir t.t.

O man reiktu Jūsų nuomonės. Nusipirkau naują gyventoją, atsivežiau ir po kelių dienų pastebėjau, kad jai sloga. Ta sloga tęsiasi jau pora savaičių. Prisegu foto. Gal galit patart kaip elgtis?

ooo cia matau ir pagurklis slapias... ar karkia is plauciu pavyzdziui glostant? jei taip tai bent man nebepavyko tokiu isgelbet. Jei ne tai man padejo zilionkes skiedalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienas, kitas triušis taip pat pasloguoja. Bandžiau gydyti - neverta, nes efektas trumpalaikis. Beje, ta sloga išnyksta esant sausam orui, atsiradus daugiau drėgmės vėl gryžta. Dauguma slogavusių iki puodo užaugo be didesniu problemų, todėl dabar jei koks pasloguoja - negydau, tik porai triušių per metus sloga komplikavosi (kaip spėju) plaučiu uždegimu su nelinksmom pasekmėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienas, kitas triušis taip pat pasloguoja. Bandžiau gydyti - neverta, nes efektas trumpalaikis. Beje, ta sloga išnyksta esant sausam orui, atsiradus daugiau drėgmės vėl gryžta. Dauguma slogavusių iki puodo užaugo be didesniu problemų, todėl dabar jei koks pasloguoja - negydau, tik porai triušių per metus sloga komplikavosi (kaip spėju) plaučiu uždegimu su nelinksmom pasekmėm.

Ir pas mane tas pats buna, nebegydau, bandziau ir antibiotikus, bet padeda tik kokiam menesiui. Viena jau metai laiko kaip tai sloguoja, tai praeina, kol gerai atrodo, nieko ir nedarau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ateinu su klausimu :) viena triuse atsivede triusiuku, is viso 12, vienas nugaiso, buvo pats maziausias nzn gal pieno neuzteko, bet.. vakar tiems 11 sukako 2 savaites jau lenda is lizdo, sumasciau apziureti ir radau kad ant kojyciu, pazastyse yra tokie gumbeliai pulingi, kitiems jau saseliai. svelniai spustelejus is baltu gumbeliu isbega tasus baltas skystis, toks klampus. Kas cia galetu buti? tevai nesergantys pas juos tokiu gumbeliu neradau, gal kas yra susidures su tuo? is anksto dekui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...