Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, ka reiskia tokie balti spuoguciai ant triušio ausies, bijau, kad nesirgtu, dar jokiam taip nebuvo...

Gal gali kokibiskesne nuotrauka ideti ?

Cia nuplike ar tokie kaip patinimai , guzai ?

Gali buti kad cia kaip ir maksimatozes pozimis ... bet kaip ir nelaikas dar butu ...

nors tiksliai nezinau ... bet kaskaip man panasu i tai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei triusiai nusikaso iki sasu kas tada ?

abejoju ar nusikaso iki sasu .... galbut ausis is vidaus nusasta iki kraujo ... va tada jieskok labai labai mazu padareliu ... erkutes vadinasi ir tada pirk rudas ampuolikes su pavadinimu NEOSTOMOSAN ir tepk ausis tada ... ir ziurek po keliu dienu ... stebuklas ausis kaip naujos .

bet tada dar pulk ir narvus dezenfekuoti ...

bet cia nuotraukoi ne nusikasimas kogero .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei triusiai nusikaso iki sasu kas tada ?

abejoju ar nusikaso iki sasu .... galbut ausis is vidaus nusasta iki kraujo ... va tada jieskok labai labai mazu padareliu ... erkutes vadinasi ir tada pirk rudas ampuolikes su pavadinimu NEOSTOMOSAN ir tepk ausis tada ... ir ziurek po keliu dienu ... stebuklas ausis kaip naujos .

bet tada dar pulk ir narvus dezenfekuoti ...

bet cia nuotraukoi ne nusikasimas kogero .

NEOSTOMOSAN negali naudoti gyvunam kuriuos valgai. biokill naudoit reike ar netaip? o seip as triusius tai pirmiau gydau su aliejum po 1 kubika y ausy jog uzgytu sasai, poto biokill papurskiu jog isnaikinciau tas erkes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

(SILPNU NERVU SKAITYTOJEI PRASAU SIO STRAIPSNIUKO NESKAITYTI) sveiki,noriu pasidalinti savo isgyvenimu,savo viena triuse prileidau prie patino,bet nemaciau ar kas buvo,nes neturejau laiko stoveti ir stebeti,praejus kiek laiko nezinau vis nesimate triusiuku,nutariau kad ju nebus,jau 3 karta.man reikejo papjauti viena triusi tai nusprendziau ja pjauti bet dar abijojau del vaiku,kai je pakeliau isigandau jos krutine visa supuliavusi papai isversti guzais,tai pamaciusi nusprendziau je pjauti nelaukti nieko,kai papjoviau viduje radau 6 mazylius gyvus bet dar nelabai suauge,nezinau ar gerai padariau isemiau is motinos nutraukiau babeles ir sudejau i kita lizda pas kita patele,norit tikekit norit ne is 6 vaiku dar gyvena 4 jau 5 paros ir liktai auga,na nezinau kiek isgyvens bet nekilo ranka juos ismesti nes perdau grazus buvo,na dabar galit mane vadinti kaip norit,zinau kad tokiu atsiras,bet siuo ivikiu norejau papaakoti,atsiprasau jei kam pasirode negumaniska,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

(SILPNU NERVU SKAITYTOJEI PRASAU SIO STRAIPSNIUKO NESKAITYTI) sveiki,noriu pasidalinti savo isgyvenimu,savo viena triuse prileidau prie patino,bet nemaciau ar kas buvo,nes neturejau laiko stoveti ir stebeti,praejus kiek laiko nezinau vis nesimate triusiuku,nutariau kad ju nebus,jau 3 karta.man reikejo papjauti viena triusi tai nusprendziau ja pjauti bet dar abijojau del vaiku,kai je pakeliau isigandau jos krutine visa supuliavusi papai isversti guzais,tai pamaciusi nusprendziau je pjauti nelaukti nieko,kai papjoviau viduje radau 6 mazylius gyvus bet dar nelabai suauge,nezinau ar gerai padariau isemiau is motinos nutraukiau babeles ir sudejau i kita lizda pas kita patele,norit tikekit norit ne is 6 vaiku dar gyvena 4 jau 5 paros ir liktai auga,na nezinau kiek isgyvens bet nekilo ranka juos ismesti nes perdau grazus buvo,na dabar galit mane vadinti kaip norit,zinau kad tokiu atsiras,bet siuo ivikiu norejau papaakoti,atsiprasau jei kam pasirode negumaniska,

Jei gyvena, tai puiku. Pas pirmaja patele nebutu isgyvene.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...