Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

O aš jau 3 savaites kankinuosi su viena patele, niekaip nesusikergia, vis kilnoju pas patiną, ir patiną pas ją bandžiau, ir kelias dienas gyveno kartu. Tas patinas jau turi vadą vaikų, o patelei irgi antras kartas, bet nuo kito patino. Sukergtas pateles (bent taip buvo prieš tai) įmetus pas patiną, jos leidžia tokius keistus garsus ir visiškai neprisileidžia patino. O dabar kažkaip kitaip. Patinas greit pavargsta ar ką, nes truputi pašokinėja ir po to nebenori, tik tupi ją apsikabinęs :( .Gal ruduo ir tie triušiai visiškai nenori kergtis? Kokia dar gali būti priežastis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu ta pacia problema su prancuzu avine.beveik menesi taip zaidziu ir nieko.Patinas tiek vargsta,dirba..Susiriecia ponia i kamuoliuka kaip ezys,arba atsigula ir viskas..ko tik nedariau ir patinus keiciau..nerujoja ir viskas.. :(

Uz tai ziema ir truksta triusiu:)

Va butent!Cia jus visiskai teisus! :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu ta pacia problema su prancuzu avine.beveik menesi taip zaidziu ir nieko.Patinas tiek vargsta,dirba..Susiriecia ponia i kamuoliuka kaip ezys,arba atsigula ir viskas..ko tik nedariau ir patinus keiciau..nerujoja ir viskas.. :(

Uz tai ziema ir truksta triusiu:)

Va butent!Cia jus visiskai teisus! :icon-rolleyes:

Skaičiau, kad palaikius šviesą keletą parų triušidėje, patelės surujoja. Neparašėte, ar jos pas jus pakankamai, jei nepataikiau, atsiprašau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu ta pacia problema su prancuzu avine.beveik menesi taip zaidziu ir nieko.Patinas tiek vargsta,dirba..Susiriecia ponia i kamuoliuka kaip ezys,arba atsigula ir viskas..ko tik nedariau ir patinus keiciau..nerujoja ir viskas.. :(

Uz tai ziema ir truksta triusiu:)

Sveiki, tikiuosi, kad pas mane ziema ju bus :eusa-drool: Organizuojuosi apsvietima ir apsildyma :) Pavyk ar ne, bus matyt...

As visa liepa ir rugpjuti nekergiau, nes buvo uzslinkus miksomatoze. Dabar imuos veiklos... Ziuresim, kaip cia kas gausis... :eusa-doh: Kol kas sunkokai gaunas, bet antra diena sviesa jungiu, gal pageres rezultatai. Man kazkaip keista: pateles rujoja, bet nieko nevyksta... Ta prasme, patinas laksto, lipa, bet... Nu kazkaip ne taip...

Jei sviesa nepades, imsimes vaistuku :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano patinas kai baigia ta "lytini akta" :) verciasi ne ant sono, o ant nugaros, padarydamas puse salto. ar cia normalu? aisku taip ne kiekviena karta, bet verciasi tada kai jam tikriasiausiai pasiseka uzkergt. is pradziu maniau, kad cia patele su galinem kojom ji nuspiria, bet paskui nuodugniai nuziurejau, berods cia pats patinas triukus daro :). taip jums nera?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano patinas kai baigia ta "lytini akta" :) verciasi ne ant sono, o ant nugaros, padarydamas puse salto. ar cia normalu? aisku taip ne kiekviena karta, bet verciasi tada kai jam tikriasiausiai pasiseka uzkergt. is pradziu maniau, kad cia patele su galinem kojom ji nuspiria, bet paskui nuodugniai nuziurejau, berods cia pats patinas triukus daro :). taip jums nera?

Buna ir taip :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problemu. Kai atnesu patele pas patina, jis tik sokineja aplink jos, uosto bet nieko daugiau. Patelej 7,5 men, o patinui 7 men. bus rugsejo 15 d. (biski jaunesnis). Bet manau, kad cia ne priezastis. Bandau suleisti su kita patele (6 men.) tai viskas tas pats.Jau 5 kartus bandziau ir neko ne iseina. Veisle vienos melynos. Kas cia gali but? patarkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problemu. Kai atnesu patele pas patina, jis tik sokineja aplink jos, uosto bet nieko daugiau. Patelej 7,5 men, o patinui 7 men. bus rugsejo 15 d. (biski jaunesnis). Bet manau, kad cia ne priezastis. Bandau suleisti su kita patele (6 men.) tai viskas tas pats.Jau 5 kartus bandziau ir neko ne iseina. Veisle vienos melynos. Kas cia gali but? patarkit.

na pabandykite ideti ta patina i kito patino narva,tegu pasijodo.Suzinos tada ka reikia daryti su patele. :lol: juokas,juokais,bet man taip buvo,kai zmogus atnese vietoj pateles kergti patina.. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu pasidalinti savo ispudziais,pries 5 m pradejau auginti triusius,kalifornus ir filandrus nepatikesit labai gerai gavosi neturiu problemu su patelem atsiveda filiandrai po 12, 14 o jei kas nutinka tai perdedu i kita lizda nesvarbu kiek jiems amziaus ir augina,taipat su kalifornais,rytoi vaziuoju i paroda isygyti vokieciu demetuju jie labai grazus ir dideli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problemu. Kai atnesu patele pas patina, jis tik sokineja aplink jos, uosto bet nieko daugiau. Patelej 7,5 men, o patinui 7 men. bus rugsejo 15 d. (biski jaunesnis). Bet manau, kad cia ne priezastis. Bandau suleisti su kita patele (6 men.) tai viskas tas pats.Jau 5 kartus bandziau ir neko ne iseina. Veisle vienos melynos. Kas cia gali but? patarkit.

na pabandykite ideti ta patina i kito patino narva,tegu pasijodo.Suzinos tada ka reikia daryti su patele. :lol: juokas,juokais,bet man taip buvo,kai zmogus atnese vietoj pateles kergti patina.. :lol:

Siandien vel bandziau suleist triusius, bet vel tas pats, patinas sokineja aplink patele, uosto ja, mizt pradeda po visa narva, bet ne daugiau. paziurejau - tikrai patinas. Kame reikalas. Siandien jam sukako 7 men.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problemu. Kai atnesu patele pas patina, jis tik sokineja aplink jos, uosto bet nieko daugiau. Patelej 7,5 men, o patinui 7 men. bus rugsejo 15 d. (biski jaunesnis). Bet manau, kad cia ne priezastis. Bandau suleisti su kita patele (6 men.) tai viskas tas pats.Jau 5 kartus bandziau ir neko ne iseina. Veisle vienos melynos. Kas cia gali but? patarkit.

na pabandykite ideti ta patina i kito patino narva,tegu pasijodo.Suzinos tada ka reikia daryti su patele. :lol: juokas,juokais,bet man taip buvo,kai zmogus atnese vietoj pateles kergti patina.. :lol:

Siandien vel bandziau suleist triusius, bet vel tas pats, patinas sokineja aplink patele, uosto ja, mizt pradeda po visa narva, bet ne daugiau. paziurejau - tikrai patinas. Kame reikalas. Siandien jam sukako 7 men.

Palik keliom dienom,kad apsiprastu.Ir reikia patele pas patina ileisti,o ne atvirksciai.Mes vienakart atsivezem patina pasisveciuoti,tai nei viena patele neatsivede :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano triušiui susuktas sprandas ( geriausiai tinkantis apibūdinimas, kas jam nutiko ), ar verta gydyti, ar jau nebe :(

Gali buti, kad ne sprandas susuktas o ausyte skauda. Mano vienai patelei taip buvo, tai lasinau i ausis vaistus kuriuos nusipirkau normalioj vaistinej... Padejo :)

Pas mane irgi buvo keliems susuktas. Jeigu rimtai susuka, triusis po kiek laiko (1-3 val.) pradeda griuvinet ir arba puodas, arba konteineris. Vargu ar jau ten kas pades, geriau jau nekankint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano triušiui susuktas sprandas ( geriausiai tinkantis apibūdinimas, kas jam nutiko ), ar verta gydyti, ar jau nebe :(

Gali buti, kad ne sprandas susuktas o ausyte skauda. Mano vienai patelei taip buvo, tai lasinau i ausis vaistus kuriuos nusipirkau normalioj vaistinej... Padejo :)

Pas mane irgi buvo keliems susuktas. Jeigu rimtai susuka, triusis po kiek laiko (1-3 val.) pradeda griuvinet ir arba puodas, arba konteineris. Vargu ar jau ten kas pades, geriau jau nekankint.

kas tas konteineris :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi klausima jei mano patele sukergta pirma kart ir praejo jau kokios 27d. Bet lizdo nera, bet bandziau paziureti tai pilvas yra ir perbraukus kaili nukrenta pukai tai tureciau tiketis triusiuku ar pakartotinai leisti su patinu?

dek lizdadeze, ir palik ja ramybej. Jei 27d, tai gali to lizdo nedaryt dar kokias tris dienas, o ateisi viena ryta rasi ir lizda, ir jauniklius jame. Visokiu pateliu buna. Buna, kad atveda jauniklius ir tik po to pukus raunasi. Tad nereikia ten landziot ir ju gazdint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...