Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

15kg

At a whopping 16kg, and measuring over a metre-long, two-year-old Roberto could be the biggest bunny ever.

His owner, Annette Edwards, said: "He can't fit into a normal size hutch, and even has to sleep on a dog's bed."

A Guinness World Records spokesman said Roberto was the biggest bunny they'd heard of, but they no longer awarded records to big animals.

As gana patiklus, bet kai pas mane buvo apie 10Kg flandras, atrode kad jis tikras monstras. Gal tavo svarstykles klysta >? O jei tikrai 15 butu idomu pamatyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

noreciau pasiteirauti, ka manote apie sitokia triusiu auginimo technologija, kuria siulo tinklalapyje http://www.ekotriusis.lt

Idedu santrauka:

"Sparčiosios triušininkystės technologija E-MIAKRO – tai nauja moderni technologija, kurią taikant sukuriamos patogios ir palankios sąlygos triušiams gyventi ir daugintis, Jums nebereikia kasdien jų prižiūrėti, be to, neįdedant didelių investicijų, Jums atsiranda galimybių gauti maksimalų pelną. Mini fermos išdėstomos atvirame ore, kiekvienoje fermoje gali gyventi nuo 1 iki 30 triušių. Šaltuoju metų laiku, esant minusinei temperatūrai, numatyta galimybė pašildyti vandenį ir apšildyti guolius triušių patelėms ir jų vadoms, dėl to triušių patelės gali apsivaikauti ne vieną, bet 4-5 kartus per metus, kaskart atvesdamos po 8-14 triušiukų.Tyras oras stiprina gyvūnų imunitetą, todėl triušiai neserga, jų nereikia skiepyti, jie greičiau auga, o kailis tampa tankesnis ir puresnis. Jei nutarsite pradėti veisti grynaveislius triušius ir įsigysite dešimt 4-5 mėnesių amžiaus grynaveislių triušių patelių bei vieną patinėlį, už visa tai sumokėdami apie 1 500 litų, jau po 28-32 dienų turėsite nuo 80 iki 140 grynaveislių triušiukų. Išauginę juos iki 4-5 mėnesių amžiaus, už juos galėsite gauti vidutiniškai 15 000 litų."

Buciau dekinga, jei pasidalintumete savo nuomone tie, kurie jau turite triusininkystes patirties. Ar kas jau bandete E-Miakro technologija? Kas joje tokio ypatingo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

noreciau pasiteirauti, ka manote apie sitokia triusiu auginimo technologija, kuria siulo tinklalapyje http://www.ekotriusis.lt

Idedu santrauka:

"Sparčiosios triušininkystės technologija E-MIAKRO – tai nauja moderni technologija, kurią taikant sukuriamos patogios ir palankios sąlygos triušiams gyventi ir daugintis, Jums nebereikia kasdien jų prižiūrėti, be to, neįdedant didelių investicijų, Jums atsiranda galimybių gauti maksimalų pelną. Mini fermos išdėstomos atvirame ore, kiekvienoje fermoje gali gyventi nuo 1 iki 30 triušių. Šaltuoju metų laiku, esant minusinei temperatūrai, numatyta galimybė pašildyti vandenį ir apšildyti guolius triušių patelėms ir jų vadoms, dėl to triušių patelės gali apsivaikauti ne vieną, bet 4-5 kartus per metus, kaskart atvesdamos po 8-14 triušiukų.Tyras oras stiprina gyvūnų imunitetą, todėl triušiai neserga, jų nereikia skiepyti, jie greičiau auga, o kailis tampa tankesnis ir puresnis. Jei nutarsite pradėti veisti grynaveislius triušius ir įsigysite dešimt 4-5 mėnesių amžiaus grynaveislių triušių patelių bei vieną patinėlį, už visa tai sumokėdami apie 1 500 litų, jau po 28-32 dienų turėsite nuo 80 iki 140 grynaveislių triušiukų. Išauginę juos iki 4-5 mėnesių amžiaus, už juos galėsite gauti vidutiniškai 15 000 litų."

Buciau dekinga, jei pasidalintumete savo nuomone tie, kurie jau turite triusininkystes patirties. Ar kas jau bandete E-Miakro technologija? Kas joje tokio ypatingo?

jau buvo siame forume kalbeta apie tai ir nelabai seniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit avinu patina parduot? Arciau suvalkijos.

Besansu is forumeciu jie cia nieko neparduoda tik biski suduka mala as irgi buvau imetes tipo skelbimuka tai jie man pasiule pirkti pas turtinga dede tai turbut tas dede delto ir turtingas nes turi ka pasiuliti .Irnereike zmogui pavideti kad jis turtingas valio.o cia galima pagalvoti kad visi oskas augina.

O tu personalias žinutes skaitai? Kažkodėl nesikreipiai nors dabar rašai kad niekas nieko nesiūlė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko lauket siulau registruotis pas mane y emeila kad neapkrauti forumo sudarysiu sarasa ir zinosim kas is kur ir kiek bendraminciu pavyzdys [ngerve zelandai =flandrai viso 150 vnt vilnius 828209085 taip zinosim kas is kokio krasto ir kur geriausia vieta susitikti juk visi kovo men dar busim laisvesni ir susitikus per val gali gauti tiek info kad per visus 124 pus neparasysi yra norinciu ir ne is forumo rimtu augintoju galim ir juos priimti o kur kitu ukiu nuotr ?

O kodel pacio nuotrauku nera?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki auginu triusius, aisku ju turiu nedaug auginu tik del grozio. Pasiskaiciau internete kad juos perka ir galima siek tiek uzsidirbt tai galvoju ju uzsiveist daugiau ir parduot esu nepilnametis tai prisideciau pinigu iki teisiu kursu ir kitoms reikmesm. bet kad va nezinau kur juos perka tik radau kainas bet irgi tiksliu neradau. jei kas galit padekit lauksiu atsakymo i email [email protected] dekui is anksto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visiems.. Esu naujoke. Skaiciau skaiciau jusu tema, kol akys varvet nepradejo :D Ir taip galutinai geriausios nuomones nesusikuriau. Pradesiu nuo to kad triusius auginti tik rosiuosi. Kaime seneliai isskirtu man "licna" tvartelioka, kuri zadu isdezinfekcint ir statyt narvus. Triusius augint zadu tik del saves, tik i savo bliuda det, o ne pardavynet ar dar kitaip uzdarbiaut.. Zadu pradet pacioj pradzioj nuo 1patino ir kokiu 3 pateliu (tikiuos uzteks).. Tad ukelis nebus didelis.. Tai mane domintu veislinukai.. tad kalusimas butu toks- kuri triusiu veisle auga didele mesinga ir auga greitai.. nes kiek suzinojau belgai auga dideli, bet juos reikia ir auginti ilgiau.. Tai kokia kita rusis auga greit ir daaaaug? :D tikiuos supratot ko klausiu.. aisku ir lepumas ju butu idomus, nes nenoriu labai lepios rusies, jei taip butu galima pavadint..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...