Jump to content

John deere 5100r


Recommended Posts

tai kad su juo ne ka ir patampysi mano nuomone, o surinkimas jo mane asmeniskai nuvyle, ciut ne kaip pas bielki surinkimas .viskas ant snargliu :icon-confused:

Na 100 arkliu tai normaliai man atrodo patemtu. As turiu zetor8441 tai pas ji gal tik 85ag tai dirbu su 4 korpusu plugu overum nevartomu,germinatorius 3,6. Tai man ir nereikia 120 ag sociai 100ag nu gal dar 110, bet jau irgi bus tie padargai jam per lengvi,beje man reikia su frontaliniu, kad butu patogu dirbti. Kiek teko skaitineti tai , kad tie john deere visai gerai surinkti,ir tu problemu tai daug nebuna, na gal su mazesniais traktoriais kitaip..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

musiskis 6330 puikiai surinktas, o R serija irgi grynai vokietijoj rinkta. Siaip geras traktorius tik mazas

sunku lyginti 5R su 6330.. O kad rinkta ne Vokietijoj, tai man vos ne visi konkurentai aiskino, kai pats ieskojaus 100ag traktoriaus. Kaip alternatyva tavo pasirinkimui siulyciau MF 5435. Kaina tikrai buvo mazesne, komplektacija geresne. Visai ir claas man patiko.. Tik kainos ju nezinau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai john deere 5100r traktoriukas patrauktu 4 korpusu vartoma? Arba 4 korpusu nevratoma bet visa isplatinta,na zinot kaip ten buna , kad galima isplatinti. Man sio traktoriaus pagrinde reiktu arti,germinuoti,seti,na zodziu viska. Turim dar zetora 8441 nauja,na jau 4 metai jam, bet pas ji nera krautuvo tai ir iskyla bedos,nei trasu pasikraut nei nieko.. Baigsis kita rudeni zetoro issimokejimas tai galvoju pirkti gera traktoriu, kad paskui nesigaileti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai john deere 5100r traktoriukas patrauktu 4 korpusu vartoma? Arba 4 korpusu nevratoma bet visa isplatinta,na zinot kaip ten buna , kad galima isplatinti. Man sio traktoriaus pagrinde reiktu arti,germinuoti,seti,na zodziu viska. Turim dar zetora 8441 nauja,na jau 4 metai jam, bet pas ji nera krautuvo tai ir iskyla bedos,nei trasu pasikraut nei nieko.. Baigsis kita rudeni zetoro issimokejimas tai galvoju pirkti gera traktoriu, kad paskui nesigaileti..

Prabusk, pasiskaityk mainu turgeli keliom eilutem žemiau, yra tema, mainome pluga, tai suprasi ka jis gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai john deere 5100r traktoriukas patrauktu 4 korpusu vartoma? Arba 4 korpusu nevratoma bet visa isplatinta,na zinot kaip ten buna , kad galima isplatinti. Man sio traktoriaus pagrinde reiktu arti,germinuoti,seti,na zodziu viska. Turim dar zetora 8441 nauja,na jau 4 metai jam, bet pas ji nera krautuvo tai ir iskyla bedos,nei trasu pasikraut nei nieko.. Baigsis kita rudeni zetoro issimokejimas tai galvoju pirkti gera traktoriu, kad paskui nesigaileti..

Prabusk, pasiskaityk mainu turgeli keliom eilutem žemiau, yra tema, mainome pluga, tai suprasi ka jis gali.

Ten gi JD 5100M o as sakau apie R ir jie tikrai skiriasi :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindiniai parametrai svoris, ratu bazė tai nesiskiria berods o visa kita tik smulkmė neturinti itakos didelės.

Užtat skiriasi užpakalinės pakabos kėlimo galingumas. M kelia 3600t. , o R 4200t. tai nemažas skirtumas.

Daugiau nei pusė tonos.

Kai padirbėsi tai sužinosi ar nemažas skirtumas ir dar sužinosi kiek jis kainuoja tas skirtumas, o tavo zetorio koks svoris ir kokia kėlimo galia, ar tu tikiesi kažkokio stebuklo iš to jd, man rodos, kad tai panašios klases traktoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6230-6330 stipriai per kišenę kirstų? Parašyčiau,ką 6230 pakelia,tai dauguma,čia,mane nevispročiu palaikytų.

atsakysiu as klausima ar stipriai kirstu.. nes pats neperseniausiai kainomis domejausi.. kirstu 15-20tukst daugiau nej R serijos. :) o kad patiketumet kokius stebuklus isdarineja tavo JD, prasom filmuota medziaga pagristi viska. :icon-wink:

as beje taip pat nusivyles kilnojimu JD, bet ne tik tuo nusivyles. Apskritai visa hidraulika.

dar kazka sake kad JD spu kilnoja nesunkiai. Manasis JD kilnoja 3m sejamaja su freza, kuri sveria kur kas daugiau nej vien spu sejamoji, ir trbt 3 kartus maziau nej plugas. o ir sia kad nori, nekelia plugo. Taigi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6230-6330 stipriai per kišenę kirstų? Parašyčiau,ką 6230 pakelia,tai dauguma,čia,mane nevispročiu palaikytų.

atsakysiu as klausima ar stipriai kirstu.. nes pats neperseniausiai kainomis domejausi.. kirstu 15-20tukst daugiau nej R serijos. :) o kad patiketumet kokius stebuklus isdarineja tavo JD, prasom filmuota medziaga pagristi viska. :icon-wink:

as beje taip pat nusivyles kilnojimu JD, bet ne tik tuo nusivyles. Apskritai visa hidraulika.

dar kazka sake kad JD spu kilnoja nesunkiai. Manasis JD kilnoja 3m sejamaja su freza, kuri sveria kur kas daugiau nej vien spu sejamoji, ir trbt 3 kartus maziau nej plugas. o ir sia kad nori, nekelia plugo. Taigi....

Ponuli, 1 - nerasiau, kad kiloja nesunkiai, 2 - kelia tikrai be jokiu problemu ir ant tolimesnes skyles vertikalios traukes uzkaisciuotos iman nuo obuoliu.

Jei turi kazkokiu abejoniu - mielai prasom per pavasarine seja atvaziuot ir isitikint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is jusu komentaru susidare vaizdas, kad sis traktorius visai nieko vertas, vien del savo hidraulikos... Gal tada case geresnis? Kaip jo hidraulika? Kalba butu apie case jxu kad butu 100 ag. Gal kas turit? Kaip tas?

Gal jis ir vertas kažko bet turi but naudojamas pagal paskirti, bet yra nemažai atveju kai pervertinamas traktoriaus vardas ir sumokejus gerokai virš 100 tk. litu tikimasi,kad jis dyrbs kaip du belarusai nes už tiek pinigu kaip tik du išeina ir dar biski lituku lieka aplaistimui bet realybėi gaunasi kitaip tas jd 5m serija tai kėlimo galia labai panaši kaip 82.1 belaruso o tas 5R serijos tai kelimo galia kaip 952 belaruso, penktos M ir R serijos joniu svoris 3700kg belaruso 3900 arba 4200kg, turint galvoi, kad joniu arkliai šiais laikais liesoki tai rezultate jiem 4 korpusu plugo sunkesnėse žemėse per daug o triju vartomas per sunkus o kai per sunkus tai atsiranda ivairiu problemu. Zetor8441 jeigu reik galingesnio nei turi dabar tai turi žiuret jau JD 6130, 6230, 6330 arba koki CASE MAXXUM 100, 110 ar 115 ar koki kitoki tokios serijos traktora pvz VALTRA , DF, MF. CLAAS ir t.t. bet ju kaina jau didesnė žymiai, jeigu pinigu nėr per daug o reik pajėgaus traktoriaus tai iš pigesniu zetor forterra, ju kėlimo galia jau 5,8 tonos, masė be papyldomu svoriu 4,6 tonos su visais papyldomais svoriais 5,6 tonos, toks traktorius velka ir nesunkiai kiloja 4 korpusu vartoma pluga, be problemu dyrba su trašu barstytuvu užpylta 2 tonas trašu, lygumose netgi 2,5 tonos galima užpilinėt bet jau čia riba, tai turi pats sprest ar tau reik mažo(belaruso) klasės traktorėlio(man atrodo,kad ir tavo zetoriukas panašiu parametru) ar jau didesnės klasės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...