Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

kieno kombikormas ir kokia kaina jei nepaslaptis

litagros 21 baltymu kaina 585

Pasirodo ne aš vienas nesusipratelis kombikormą šeriu... :lol: Beja taippat litagrinį bet 20 baltymų ir kaina regis labai panaši..... bet imu su 60 dienų atidėjimu....

jie man patys pasiule 90 d tipo sako senas geras klientas :D:D,suseriu per men 10 tonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kieno kombikormas ir kokia kaina jei nepaslaptis

litagros 21 baltymu kaina 585

Pasirodo ne aš vienas nesusipratelis kombikormą šeriu... :lol: Beja taippat litagrinį bet 20 baltymų ir kaina regis labai panaši..... bet imu su 60 dienų atidėjimu....

jie man patys pasiule 90 d tipo sako senas geras klientas :D:D,suseriu per men 10 tonu

Ir aš tiek pat sušeriu.... kiek laikai karvių jei nepaslaptis...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nori pasakyti tau uztenka to kuro kuri gauni uz deklaruotas pievas? mum tikrai jo truktu jai butu tik pievos , juk ir pievas retkarciais reik isdirbti ir paseti reik ir i miska nuvaziuot su traktorium ir 3 masinom uzpilti . bet nukrypom nuo temos

Gal kas dar zinot priedu dedamu i miltus

Del priedu manau ,kad galetu pagelbeti Sanitaras is forumo, jis derina tuos priedus i miltus jo bendroveje. Kaip sako isleistas 1lt grista 3lt. Dar vienas dalykas, kad gyvuliai pasaru sues dvigubai negu be priedu

Dabar del kombikormo noreciau paklausti. Kodel renkates lytagros kombikorma? Del kainos ir kokybes santykio? Gal ka zinote apie mobilius malunus, kokie ju ikainiai? Tokia mintis kilo, kad vienu sykiu sumaltu grudus , ir ismaisytu priedus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
nori pasakyti tau uztenka to kuro kuri gauni uz deklaruotas pievas? mum tikrai jo truktu jai butu tik pievos , juk ir pievas retkarciais reik isdirbti ir paseti reik ir i miska nuvaziuot su traktorium ir 3 masinom uzpilti . bet nukrypom nuo temos

Gal kas dar zinot priedu dedamu i miltus

Del priedu manau ,kad galetu pagelbeti Sanitaras is forumo, jis derina tuos priedus i miltus jo bendroveje. Kaip sako isleistas 1lt grista 3lt. Dar vienas dalykas, kad gyvuliai pasaru sues dvigubai negu be priedu

Dabar del kombikormo noreciau paklausti. Kodel renkates lytagros kombikorma? Del kainos ir kokybes santykio? Gal ka zinote apie mobilius malunus, kokie ju ikainiai? Tokia mintis kilo, kad vienu sykiu sumaltu grudus , ir ismaisytu priedus

gal kas bandet sukti rulonus i juoda plevele :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

voiečiai pilnai naudoja juoda, ir nemanau, kad pas juos saules maziau.... manau, kad juoda zra aplinkosaugininku reikalavimu pagaminama, ir kitose salzse ukiai verčiami ja naudoti vardan mazesnes vizualines tarsos....

Kaip man aiskino vadybininkas juoda skirta paskutinei rudeninei zolei.Tada saules maziau ir juodame rulone geriau susyla,sukyla temperatura ir geriau isrugsta.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parametrai 3,535x2,450x2,100 mm

Masė 2090 kg

Greitis 20 km/val

Rulono parametrai 1200x1200 (mm)

Šiaudinio rulono svoris 100-170 kg

Šieno rulono svoris 150-270 kg

Šienainio svoris 300-570 kg

Našumas 20-35 rulonai per val.

Apsisukimų greitis 540 aps./min.

Traktoriaus galingumas 35 kw/ 47a.g

Atstumas tarp ratų 2100 mm

Ratai 11,5/80- 15,3 10 PR

Leidžiama pakabos apkrovimo jėga 380 kg

Surinkėjo plotis 1,9 m

va kiek istikro sveria 1,2m ant 1,2m rulonas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...