Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

is kur perkat plevele as pirkau 750mm tai is rulonelio iseina 16 -15rulonu suku 24 kartus rulono didis 1.25m

kiek pas jus is rulonelio iseina rulonu :lol:

jau cia kazkas su vyniotuvu negerai manau kad visiem vidutiniskai iseina 20-21 ,sukant 24 kartus

o gal letai sukat vyniotuva, man vienas pazystamas sake jog reikia greitai sukti, tada ir plevele gerai issitempia, ir rulonu daugiau iseina, susuku jei 6 sluoksnius suku 22,5 rul., o jei keturis 30rul.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl viskas galima: pastatai 750 mm žingsnį vyniotuvui o plėvelę naudoji 500 mm, kiek gausi iš vieno rulono ?

Pas mane gaunasi taip: keturi sluoksniai plėvelės, arba 15 stalo apsisukimų ir 30 rulonų kieme.

ir kaip su kokybe? Rulonus transportuoji vyniotus ar nebelieti suvyniotų iki šėrimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl viskas galima: pastatai 750 mm žingsnį vyniotuvui o plėvelę naudoji 500 mm, kiek gausi iš vieno rulono ?

Pas mane gaunasi taip: keturi sluoksniai plėvelės, arba 15 stalo apsisukimų ir 30 rulonų kieme.

ir kaip su kokybe? Rulonus transportuoji vyniotus ar nebelieti suvyniotų iki šėrimo?

Vynioju kieme, nuo vyniotuvo numetu ir daugiau nejudinu. Nuostoliai minimalūs. Tiesa vienas labai svarbus niuansas, visa technika nuosava niekur neskubu, per vakarą nedaugiau desėtko suku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas tave kur nors toli laukuose rulonai :icon-question: Ar ir prie fermų lapės ateina :icon-question:

turiu paliktų ir laukuose.... jei nesukrauti į kruvas, būna liudnas vaizdas.... nežinau kaip idėti nuotrauką, pamatytumėt, kas buna tame pat lauke, kai rulonai palikti nesukrauti, ir kai tiesiog sukrauni lauko pakrašty..

[/img]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau kaip ten jum bet man peles sugrauzia tik tuos kur esu sukes misini vikiai,mieziai, va tuos tai apacios buna kaip reikalas sugrauzta,o varnos ir gandrai tai priesas nr 1 per sukimus buna, nes reikia skubyt suvezti nes nelabai buna patenkinti kai suvezi sukapotus pinigai tai nemazi mokasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...