Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Nu kur beda matot? Zymetas kaip buvo taip bus tik 1tona kainuos 21eur brangiau, tai litras pabrangs 0.021euro cento, jei nesugalvos daugiau nuplest

na kaip kam ta beda. bet ir taip viska skaiciuoji , trasos bragsta, technika lusta, remontas brangus, nauja ir retas kuris ikanda nupirkt, o produkcija pinga....tai ir tas 21 euro centas uz tona jau sudaro nebloga suma nuo tokio kiekio kurio reikia zemes apdirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai del tu centu jau kelinta diena eina kalba Ir bus kaip bus,nenubiednesim del tu kapeiku. 

Pats sedejau su ausinemis prie kompo,kai zmona zinias ziurejo,ir pradejo saukti kad klausyk zinias-naikina zaliam akciza. Iskarto numojau,kad maziau gilinkis nieko nesuprasdama.  Pasirodo ne tik mano zmona issiziojusi....iskarto forume pasirode zinios kad naikina akciza. :D  Tai jeigu jus neskiriate 1lt./ltr. akcizo,nuo 0.07cnt/ltr sumazinimo akcizui.....nekeista kad jusu buhalterijoje vienas didelis minusas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai del tu centu jau kelinta diena eina kalba Ir bus kaip bus,nenubiednesim del tu kapeiku. 

Pats sedejau su ausinemis prie kompo,kai zmona zinias ziurejo,ir pradejo saukti kad klausyk zinias-naikina zaliam akciza. Iskarto numojau,kad maziau gilinkis nieko nesuprasdama.  Pasirodo ne tik mano zmona issiziojusi....iskarto forume pasirode zinios kad naikina akciza. :D  Tai jeigu jus neskiriate 1lt./ltr. akcizo,nuo 0.07cnt/ltr sumazinimo akcizui.....nekeista kad jusu buhalterijoje vienas didelis minusas. :D

Dabar pirmiausią esmė įvesti mokestį, nesvarbu kad jis yra "simbolinis". Pakelt tai vėliau pakels nepergyvenk. Tokio požiūrio , kaip pačio valdžia ir laukia "kas čia tie keli centai".

Ps. Skaičiuojami centai, vagiami milijonai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Opec sako kad kris dar kaina iki 30$ ir kad kaina palaiko tik žiema, tai įdomu ką čia dabar daryt.

kadangi esu orakulas pasakysiu: pirk pusia dabar pusia paskui. ;) nukris - vadinasi nusipirksi dar pigiau, pakils - pigiau jau busi nusipirkes. 

ir man atrodo ziema cia ne prieko, kaina kyla del agresoriu kaltes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...