Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

  • po 5 savaičių...

Sveiki. Vis galvoju del kombaino isigijimo. Ateinanciais kulsiu apie 12ha, dar kitais metais 18ha. Pasamdyti kazka kad nukultu sunku- visi savo o paskum tik kitiem. Tai vat masciau apie Niva bet kazkaip trauke link volvo. Siemet kule volvo 830 tai visai jis man patiko. Ekonomiskas, 4 ha sugebejo nulkult per diena tai galvoju man toks per akis. Aisku barstyt tai vasarinius kviecius pabarste- sudygo tikrai neblogai. Perskaiciau visa tema, - kazkokiu dideliu bedu ce nieks nepaminejo, viskas kaip ir daukmas issprendziama. Tai vat kas senai turit volvekus, gal galit naujausus savos ispudzius issakyti apie mazuosius Volvekus kuriu kederio plotis apie 2,5-3m?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Vis galvoju del kombaino isigijimo. Ateinanciais kulsiu apie 12ha, dar kitais metais 18ha. Pasamdyti kazka kad nukultu sunku- visi savo o paskum tik kitiem. Tai vat masciau apie Niva bet kazkaip trauke link volvo. Siemet kule volvo 830 tai visai jis man patiko. Ekonomiskas, 4 ha sugebejo nulkult per diena tai galvoju man toks per akis. Aisku barstyt tai vasarinius kviecius pabarste- sudygo tikrai neblogai. Perskaiciau visa tema, - kazkokiu dideliu bedu ce nieks nepaminejo, viskas kaip ir daukmas issprendziama. Tai vat kas senai turit volvekus, gal galit naujausus savos ispudzius issakyti apie mazuosius Volvekus kuriu kederio plotis apie 2,5-3m?

Tai jeigu jau volvo, tai ne 830 , o 1130. Kodėl ? Galingesnis variklis, daug geriau eina. 830 -am 56 arkliai, 1130 - 65. Tai jau nemažas skirtumas. Kūlimo cilindro (spragilų ) plotis ir pas 830 ir pas 1130 yra tas pats - 85 cm, o 1130-am jį suka galingesnis motoras, todėl eina daug smagiau. Dar nebuvau savojo užkimšęs :) 4.236 perkinsas jau su riebokšliais - neleis tepalo per galą. Per 2 sezonus gedimas buvo dalgio pavaros ekscentriko guolis (NSK, kainavo 140 Lt) ir nukirstas dalgio sprandas (armatūros pasirodo nepjauna). Tik nupirkus pakeisti keli diržai, dabar dar reikia sietus pereiti, nes yra laisvumas ir neina tiksliai nustatyti tarpelio. Visi barstymai didžia dalimi priklauso nuo kombaino nustatymų ir nuo kombainisto. Nuo šių dviejų faktorių barstymas nepriklauso tada, jei javai labai žolėti. Tada pabarsto, bet visumoje, tai labai švariai kuliantys kombainai. Garstyčias su juo kuliu, padygsta šiek tiek, negaliu sakyt . Palyginimui, kiek sudygo rapso, kai lauke kūlė koks tai apynaujis JD, tai tas volvo auksas :D Dar 830 mano požiūriu minusas, tai transporteris, kuris neša į perkūlimą. Jame yra toks langelis pasižiūrėjimui, ar daug ir ko eina į perkūlimą. Tai va 830 tas langelis yra kabinoje (kai patrauki, per jį byra visas perkūlimo turinys). Prisineša visa kabina. 1130-o visas transporteris kitam kombaino šone ir perkūlimo turinys pradarius byra beveik į kederį . Kabina švari. Šiaip, kol kas man iki pilnos laimės tame kombaine trūksta tik kondicionieriaus, visa kita pilnai tenkina. O perkant kaip visada, reikia rinktis kuo gersenį, net jeigu ir už didenę kainą. Tada mažiau baikų su juo bus ateityje. Skardos mėgsta kai kur įtrūkti, reikia šitą pasižiūrėti. Švediška skarda kietoka, matyt todėl labiau bijo vibracijos. Atkreipti dėmesį į transporterio būklę (šituose kombainuose nėra kratomos lentos, yra transporteris). Jo lystvų galai padangti guma, pagal galimybes reikia, kad būtų kuo mažiau nudėvėtas (mano visos lystvos buvo pakeistos naujomis). Aišku, variklis, pavarų dėžė, hidraulika... nors jos ten ir minimaliai, bet turi veikti lengvai. Sėkmės renkantis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AIsku, beje radau http://www.agrotaka.lt/lt-naudota_zemes ... cript=true

O Koks ce varijantas? nes per google tokio modelio kazkodel nerodo..

Čia yra Volvo BM 1000. 60 Ag variklis, 2,8 metro pjaunamoji, spragilų plotis 1,05 m, 4 kratiklių. Tik bėda, kad gaminami iki 1969 metų. Stovį reikia žiūrėti, bet jei jis visą laiką lauke praleidęs, tai bus papuvęs.

Labai naudingas puslapis kombainų ir traktorių duomenims http://www.konedata.net Informacijos rasi praktiškai apie bet kurį modelį.

http://www.konedata.net/volvo-aktiv1000.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sveiki,turiu klausima turintiems volvukus 830-1130, kaip galima butu atnaujint pagrindinio transportierio lištvu gumas(praktiškai pilnai nusidieviejo)bučiau dekingas už patarimus

Nebandei paieškoti naujų ? Pvz Grene arba agrotakoje ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

Nusipirkom volvo 830, be kabinos, pasisekė stovis kombainiuko tikrai geras. Iš pradžių pakeitėm transporterių gumas, smulkintuvo dirža, dar keleta dalgio dantu ir buvo paruoštas javapjūtiai. Nukulėm apie 50ha. Kulia švariai,kuro sanaudos svyruoja apie 10l/ha. Didžiausia problema kuri buvo nutikus tai dalgiai segmentus nulauže, bet čia problema kas sėdi tarp vairo ir sedines.. Šiaip kombainiukas tikrai geras.. Man asmeniškai geriau nei niva. Minusas tas, kad kederio plotis tikrai mažas. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkom volvo 830, be kabinos, pasisekė stovis kombainiuko tikrai geras. Iš pradžių pakeitėm transporterių gumas, smulkintuvo dirža, dar keleta dalgio dantu ir buvo paruoštas javapjūtiai. Nukulėm apie 50ha. Kulia švariai,kuro sanaudos svyruoja apie 10l/ha. Didžiausia problema kuri buvo nutikus tai dalgiai segmentus nulauže, bet čia problema kas sėdi tarp vairo ir sedines.. Šiaip kombainiukas tikrai geras.. Man asmeniškai geriau nei niva. Minusas tas, kad kederio plotis tikrai mažas. :eusa-dance:

Be kabinos ir 50 ha ? Neblogai padirbėjote :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkom volvo 830, be kabinos, pasisekė stovis kombainiuko tikrai geras. Iš pradžių pakeitėm transporterių gumas, smulkintuvo dirža, dar keleta dalgio dantu ir buvo paruoštas javapjūtiai. Nukulėm apie 50ha. Kulia švariai,kuro sanaudos svyruoja apie 10l/ha. Didžiausia problema kuri buvo nutikus tai dalgiai segmentus nulauže, bet čia problema kas sėdi tarp vairo ir sedines.. Šiaip kombainiukas tikrai geras.. Man asmeniškai geriau nei niva. Minusas tas, kad kederio plotis tikrai mažas. :eusa-dance:

Be kabinos ir 50 ha ? Neblogai padirbėjote :)

Ačiū, šiaip paplušėt reikėjo. Kiek jus kulet su savo volvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nusipirkom volvo 830, be kabinos, pasisekė stovis kombainiuko tikrai geras. Iš pradžių pakeitėm transporterių gumas, smulkintuvo dirža, dar keleta dalgio dantu ir buvo paruoštas javapjūtiai. Nukulėm apie 50ha. Kulia švariai,kuro sanaudos svyruoja apie 10l/ha. Didžiausia problema kuri buvo nutikus tai dalgiai segmentus nulauže, bet čia problema kas sėdi tarp vairo ir sedines.. Šiaip kombainiukas tikrai geras.. Man asmeniškai geriau nei niva. Minusas tas, kad kederio plotis tikrai mažas. :eusa-dance:

o koks derlingumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, šiaip paplušėt reikėjo. Kiek jus kulet su savo volvo?

Aš pirmus metus kūliau apie 30, antrą sezoną apie 35. Prie didesnio derliaus jau tikrai yra ką veikti, bet jeigu apie 4 t/ha tai nieko mandro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Gal kam teko keisti volvo1110 variklio tepalus. Jai taip kokius pylėte (kokios markes, firmos konkrečiai) kiek tilpo?

Koks tavo volvo variklis ? Mano Perkins 4.236, bet ir kitiems perkinsams manau bus toks pats. Pagal gamintojo nurodymą priklauso SAE 30. Aš nuo pirkimo naudoju Q8 T520 SAE30 tepalą. 20 Ltr talpos užtenka 2 pakeitimams ir lieka papildymui (nors dar neprireikė). Šitas tepalas skirtas specialiai sunkiomis sąlygomis dirbantiems dyz. varikliams.

Plačiau čia : http://pds.q8research.com/sheetcommerci ... 747&taal=E

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...