Jump to content

T-40 Hidraulika


Smertel

Recommended Posts

Žiurėkit tokia problema padirbęs kažkur nepilnai pusvalandi. Užkaista hidraulio siurblys kad priliest nebegal galvojau kad senas jau subirėjo pakeičiau į nauja bet irgi taspats ir vairas sunkus palieka ir nebenori nieko kelt tik kaip pagazuoji stipriai. Tepalas kur skirtas sunkvežimiams hidraulinis turėtu gi tikt ? Gal kas susidurėt su tokia problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet gerai jai butu uzstriges voztuvas tai isvis man nieko nekeltu jis o kad kurinors sekcija visalaika dirbtu tai neatrodo. O vairo kolonke gali prota knist ? nes nuo to siurblio ir ji dirba Ir jaigu voztuvas 40 kaip ir t25 tenpat jis ?

Tikriausia bus uzstriges dezutes voztuvas, dar gali buti voztuvas prie siurblio, bet manau tuo atveju veiktu, tik daug sunkiau, o vairas sunkiai sukasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet gerai jai butu uzstriges voztuvas tai isvis man nieko nekeltu jis o kad kurinors sekcija visalaika dirbtu tai neatrodo. O vairo kolonke gali prota knist ? nes nuo to siurblio ir ji dirba Ir jaigu voztuvas 40 kaip ir t25 tenpat jis ?

kolonke nepriciom, gali buti pastriges voztuvas ant siurblio arba paskirstytojo, arba kuri nors sekcija ijungta tik yra zagluzkes ir tepalas niekur nepatenkatad ir nematai,esme tame jog pas tave susidaro spaudimas nuo ko kaista tepalas o jis turi pro voztuva nedirbant hidrauliui prateketi laisvai, na dar toks stebuklas gali buti jog tepalo bakelyje uzsikises filtras ir voztuvas :) isitrauk voztuvus pajunginek paskirstytojo visas sekcijas ir pastatyk i neutrale padeti ir tepalo filtra isplauk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 10 mėnesių...

Prikelsiu vel tema taigi bedele tokia ziema i miska viskas ciki variau pastaciau prastovejo pora menesiuku ir dabar uzsikuriu o man isviso nekelia nei pricepo nei priekabos cilindro. Atrodo kad neisijunktu sekcijos isviso tepala varo ir viskas o spaudimo nerasta . Sako kad kazkoks voztuvas gali buti uzstriges galkasnors galetu papasakot kur jis randasi ar kokia kita beda cia man . Siurblys dirba , vairas lengvas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal vostuvas an siurblio ustriges nevaiksto nes ta vostuva jei yverzi dauk tai vairas geras buna o gale slaunu nekelnoje

Kad jis nejudintas su plombom kaip nupirkau nauja taip ir stovi . Dar toks pastebejimas kad jeigu pastatai i neautrale padeti paskirstytoja tai isviso kietai stovi gali sokinet ant galiniu slaunu nepraleidzia tepalo , jeigu nuspaudi tarkim kad keltu tai tik jeigu gazas ciut ne prie dugno tada ciut ciut kelia ir paemes su rankom gali nuspaust i zeme ar tai i virsu nu isviso tepalo spaudimo nera. Ir kaip cia dabr atrist kame beda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu vel tema taigi bedele tokia ziema i miska viskas ciki variau pastaciau prastovejo pora menesiuku ir dabar uzsikuriu o man isviso nekelia nei pricepo nei priekabos cilindro. Atrodo kad neisijunktu sekcijos isviso tepala varo ir viskas o spaudimo nerasta . Sako kad kazkoks voztuvas gali buti uzstriges galkasnors galetu papasakot kur jis randasi ar kokia kita beda cia man . Siurblys dirba , vairas lengvas .

Buna tokie požymiai kai pastringa paskyrstytojo vožtuvas, pas t-40 jis berods randasi viršutinem kampe nuo dešiniu dureliu pusės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...