Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Sėdynės daviklis atjungia tik kėderį, o prie ko kuliama?

Daviklį vis tiek reikėtų patikrinti.Pvz.: man buvo pastrigęs kederio nuleidimo mygtukas, tai neveikė pusė kombaino ir metė klaidas ne į temą, gerai,kad servisas tel. paaiškino kas kaip. Tiesa, mano kombainas Vector.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar padejo tos recomendetion? siaip reikia visada paziuret -ranka pridejus ir termometru.pas mane merse ir grybauja tas datcikas ,rodo iki galo ..kartais gerai

Laukiu kol nudžius piktžolės lubinuose... Ryt bandysiu imt, tai sujungsiu visas liktarnas :)

 

beje, karštis tai pučia nuo motoro stipriau, manau, jis tikrai kaista tuomet. Turėjau namie palikęs tą nuotolinį termometrą, būtų buvę galima patikrint, ar išties variklio temperatūra kyla, ar tik daviklis.. baisu su ta temperatūra, dabar varikliukas eina kaip laikrodukas, tepalo nedegina išvis, reikia saugot

 

PAPILDYTA: nieko nedaręs variau kulti lubino, kad būtų išlaikytos tos pačios sąlygos, kaip prieš kaitimą naktį, tai zaraza visgi po truputį pradėjo kaisti. Užlipęs ant motoro paveržiau įtempėją sparnuotės (nors atrodė ok) ir problema susitvarkė, temperatūra buvo ok. Šviesos tikriausia įtakoja tiek, kad apkrauna papildomai sparnuotę, gaunas minimalus lėtėjimas ir to pasėkoj nebeužtenka oro atvėsint radiatorių. Bet suma sumarum, kad šitas motoras aušinimo sistemos būklei yra super jautrus ir ji visa privalo būti nepriekaištingos būklės visose dalyse - radiatorius, įtempėjas, idealūs diržai. O šiaip motoras tai žvėris. Kūliau įsėlį su dobilais iki kelių, 6 m pjaunamoji, kriokia, bet eina vienodai.

 

Užbaigiau javapjūtę, be per pirmą valandą numirusio variklio ir trečią valandą pabirusio pagr guolio, tai daugiau iš gedimų buvo tik nuožulnios transporterio būgnas, kuris laiko atžvilgiu irgi daug nekainavo, todėl iš principo daug pykti ant kombaino negaliu. Kitąmet profilaktiškai rimčiau pereisim jau žinomas vietas, kurios gali pareikalauti dėmesio ir sezonas gali būti dar geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS tai nuo seno troso ta galiuka kur kvadratukas nusipjoviau ir prisivirinau prie naujo kur abu galai su sriegiu ir problema isspresta

ir kaip privirinai? taigi troselis nudegti gali ir betkada vel nutrukt. man kas pora dienu naudoti reikia tai nerizikavau. Bet gal senaji bandysiu sulipdyti nes jei nutruktu bent is bedos butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, nebent ten jau varo TIEK, kad kol šaltas viskas paskęsta ir tuo metu išardai išmetimo kolektorių.

patikrino forsunkes tai pasirodo varo TIEK , kad viskas paskesta , o i karstaja puse  privaro saltam , kad paskesta. Blin pasitikejau , kad purkstukai sutvarkyti , o se tau , kad nori , jei pats nepasitikrini tai ner ko ir pasitiket...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...