Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/jon-deere-2040-b-21582924.html

 

Gedimas toks nevaikiškas... Paskutinėje foto matosi kodėl. Perekūpus karti pakelėse už tokius dalykus :icon-evil:

Prie Panevėžio nnemažai daliu seniem traktoriam turi, dar Tauragėje turėdavo kažko, Žiema kai laiko būna tai lenku puslapyje www.allegro.pl esu mates skelbima kur senu JD ardimu užsiima ir dalis parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reiku patarimo del case 956 vairo koloneles. Leido siek tiek tepala, buvo isvezta tvarkyt, po viso tvarkymo vairas sukasi ratu ir nebesustoja, gali ratu sukt tiek nori aplink. Tvarkytojai kratosi bet kokios kaltes, sako kad gali but siurblys ar kazkas kita, bet ne kolonele, nes ji patikrinta ir pas juos viskas gerai. Ar gali but kazkas kito ar visdelto beda pacioj kolonelej, nes vaizdas toks kad neuzdaro kazkokio voztuvo ir vairas sukasi sau aplink ratu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tritaškė pakaba nuo apačios nebekyla. Cilindrų iki galo nenuleidus (palikus kokius 2 cm štoko išlindusio) viskas veikia gerai, jei nuleidi visai iki dugno - pakaba nebereaguoja į valdymą, bet užtenka su ranka vos truputį kilstelėti už traukės, tai pasikelia ir veikia normaliai, kol vėl iki pat dugno nenuleidi. Pavasarį per pirmą tręšimą porą kartų irgi buvo kažkas su valdymų pasidarę, nebeklausė, bet užgesinus ir užkurus pasitaisydavo ir daugiau visą laiką iki dabar veikė gerai. Šiandien tai viskas prasidėjo nuo to, kad atbulas stūmiausi prie padargo norėdamas jį prikabinti ir bevažiuojant pakaba pati savaime iki viršaus pasikėlė. Žemyn leidosi tik reguliuojant viršutinės padėties nustatymo rankenėlę, į nieką kitą nebereagavo. O kai su ja nuleidau iki dugno, tai kaip jau rašiau - nebepasikėlė, kol netyčia pastebėjom, kad su ranka kilstelėjus pradeda veikti.

Čia su elektra kažkas spėju, gal koks pakabos padėties daviklis? O gal reikia viršutinį ir apatinį „mirties taškus“ kažkaip sukalibruoti? Ar iškart skambint Dojui, kol visai nenustojo veikt? :D

Traktaris JD6630

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Traktorius Massey ferguson 3085 1995metu, traukias kelia be jokiu problemu, tačiau kai reikia nuleist, paleidžia laisva eiga, plz buvau prikabines pluga, tai ji tiesiog meta i žeme. Bandžiau reguliuot per ta valdymo pulta kuris ten turetu pagal viska sumažint nuleidimo greiti, tačiau niekas neveikia, kur reiketu pirma slieku ieškot? Koks kompas kaltas ar tai kazkokie elektro magnetai galetu but užsikirte ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Traktorius Massey ferguson 3085 1995metu, traukias kelia be jokiu problemu, tačiau kai reikia nuleist, paleidžia laisva eiga, plz buvau prikabines pluga, tai ji tiesiog meta i žeme. Bandžiau reguliuot per ta valdymo pulta kuris ten turetu pagal viska sumažint nuleidimo greiti, tačiau niekas neveikia, kur reiketu pirma slieku ieškot? Koks kompas kaltas ar tai kazkokie elektro magnetai galetu but užsikirte ?

Šlaunų valdymo skirstytuvas stovi kairėje pusėje prie galinio rato "rankovės". Valdymo modulis yra tame skydelyje, kur visos hidraulo valdymo rankenėlės. O čia tau dabar taip nutiko ar buvo nuo pirkimo ? Pas mane tai buvo stebuklų pridaryta su " Hitchtronicu" tai teko atstatyti viską į gamyklines schemas, dabar viskas veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šlaunų valdymo skirstytuvas stovi kairėje pusėje prie galinio rato "rankovės". Valdymo modulis yra tame skydelyje, kur visos hidraulo valdymo rankenėlės. O čia tau dabar taip nutiko ar buvo nuo pirkimo ? Pas mane tai buvo stebuklų pridaryta su " Hitchtronicu" tai teko atstatyti viską į gamyklines schemas, dabar viskas veikia.

Dekui, reikes pirma pažiuret skirstituva. Kai pirkau jau taip buvo, nebuvo jokio padargo prikabint perkant, kad įsitikint ar viskas ok, ir vat kaip gavos. Turbut pas mane taip pat bus kažkas pridaryta... Brangiai atsiejo viska atstatyt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, reikes pirma pažiuret skirstituva. Kai pirkau jau taip buvo, nebuvo jokio padargo prikabint perkant, kad įsitikint ar viskas ok, ir vat kaip gavos. Turbut pas mane taip pat bus kažkas pridaryta... Brangiai atsiejo viska atstatyt ?

Kadangi pats dariau, tai kainavo elektra lituokliui ir sugaištas laikas. Išsiimk tą hidraulo valdymo panelę, pažiūrėk ar prie jungiklių neprisnargliuota kokių negamyklinių laidų. Jeigu ne, tai ardyk "Hitchtronic" modulį ir žiūrėk ar ant plokštės nėra nudegusių takelių. Ten gana primityvi schema, kai ką pakeitus galima atgaivinti nesunkiai. Į skirstytuvą tau nėra ko lysti, nes jei šlaunis kelia \ leidžia tai jis veikia. Žiūrėk valdymo modulį ir ieškok perekūpo pridarytų burtų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nusiimk ir važiuok i parduotuve..žiuri sriegi,filtro didi ir viskas.. patarimas iš praktikos nepagailėk eur geriasniam filtrui.. :icon-wink:

vieną nupirkau ir sriegis su slankmačių rodos atitiko o žingsnis maniškiam pasirodo 26x1,75 ir atskirk iš akies nuo 1,5 žingsnio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...