Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

sveiki reikia pagalbos, mf 5465 dyna 4 deze 2004-2007metu meta kazkokia klaida, kur yra begiu skaiciukai 1.2.3.4 vienetas pirma sumirksi 2 kartus letai tada pauze tada dar 4 letai ir 4 tankiai, manau kad rodo klaidos koda, gal kas zino ka tai reiskia? aciu:)

Man tas PAT buvo tai atvaziave keskiniai pakeitė davikly antro begio ir baiges bėdos kainavo 500 lt,galima ir pačiam pasikeisti,daviklis 200 kainavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reikia pagalbos, mf 5465 dyna 4 deze 2004-2007metu meta kazkokia klaida, kur yra begiu skaiciukai 1.2.3.4 vienetas pirma sumirksi 2 kartus letai tada pauze tada dar 4 letai ir 4 tankiai, manau kad rodo klaidos koda, gal kas zino ka tai reiskia? aciu:)

Man tas PAT buvo tai atvaziave keskiniai pakeitė davikly antro begio ir baiges bėdos kainavo 500 lt,galima ir pačiam pasikeisti,daviklis 200 kainavo.

na nebutinai daviklis gali buti pirkt davikli neisitikinus ir neverta ,manau reikia junkti ant kompo,gali buti kad tik klaidas istrinti uzteks,bet kuriuo atveju reikia kviestis servisa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reikia pagalbos, mf 5465 dyna 4 deze 2004-2007metu meta kazkokia klaida, kur yra begiu skaiciukai 1.2.3.4 vienetas pirma sumirksi 2 kartus letai tada pauze tada dar 4 letai ir 4 tankiai, manau kad rodo klaidos koda, gal kas zino ka tai reiskia? aciu:)

Man tas PAT buvo tai atvaziave keskiniai pakeitė davikly antro begio ir baiges bėdos kainavo 500 lt,galima ir pačiam pasikeisti,daviklis 200 kainavo.

na nebutinai daviklis gali buti pirkt davikli neisitikinus ir neverta ,manau reikia junkti ant kompo,gali buti kad tik klaidas istrinti uzteks,bet kuriuo atveju reikia kviestis servisa :)

Teip.... :eusa-whistle::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reikia pagalbos, mf 5465 dyna 4 deze 2004-2007metu meta kazkokia klaida, kur yra begiu skaiciukai 1.2.3.4 vienetas pirma sumirksi 2 kartus letai tada pauze tada dar 4 letai ir 4 tankiai, manau kad rodo klaidos koda, gal kas zino ka tai reiskia? aciu:)

Man tas PAT buvo tai atvaziave keskiniai pakeitė davikly antro begio ir baiges bėdos kainavo 500 lt,galima ir pačiam pasikeisti,daviklis 200 kainavo.

o tau kuris begis budavo isijunges kai uzvesdavai pagedusi? pirmo begio lempute ir mirksedavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reikia pagalbos, mf 5465 dyna 4 deze 2004-2007metu meta kazkokia klaida, kur yra begiu skaiciukai 1.2.3.4 vienetas pirma sumirksi 2 kartus letai tada pauze tada dar 4 letai ir 4 tankiai, manau kad rodo klaidos koda, gal kas zino ka tai reiskia? aciu:)

Man tas PAT buvo tai atvaziave keskiniai pakeitė davikly antro begio ir baiges bėdos kainavo 500 lt,galima ir pačiam pasikeisti,daviklis 200 kainavo.

o tau kuris begis budavo isijunges kai uzvesdavai pagedusi? pirmo begio lempute ir mirksedavo?

ten mirksejimas rodo kompo klaida, be kompo prijungimo nieko nepasakysi, o kalibraves deze..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali ir kas kitas kas turi iranga bet geriau nepasitiketi,manau tik servisui galima patiketi nes jie vieninteliai kurie gauna reikiama info is gamyklos,nes po to gali brangei atsieiti ,dar pas tave turetu buti transportine ir darbine pavaros ,perspejimas niekados nedirbk ant transportines pavaros nes greiciu dezei bus ragas ne vienas jau paliko po 70000 lt uz remonta,cia jai automatine deze :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

73 stukas sumokejo kaimynas uz mf automatines greiciu dezes remonta tik db modelio nepamenu tikslaus traktoriui apie 5 metai remontavo mf centras kur nuo kauno link klaipedos vaziuojant ,tai mazai vadinas zinai dar apie kainas matomai nesusidures ,kai suges pas tave kas rimciau suzinosi kokiom kainom remuontuojasi toki dalykai,matai valtros cia kur forume zmogus rase uz 10 ant 10 centimetru dezute 5800 litu sumokejo ( kompo) , taip kad pamazi su kalibravimais ir cipinimais traktoriu jai ateity nenorit bedu turet :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

73 stukas sumokejo kaimynas uz mf automatines greiciu dezes remonta tik db modelio nepamenu tikslaus traktoriui apie 5 metai remontavo mf centras kur nuo kauno link klaipedos vaziuojant ,tai mazai vadinas zinai dar apie kainas matomai nesusidures ,kai suges pas tave kas rimciau suzinosi kokiom kainom remuontuojasi toki dalykai,matai valtros cia kur forume zmogus rase uz 10 ant 10 centimetru dezute 5800 litu sumokejo ( kompo) , taip kad pamazi su kalibravimais ir cipinimais traktoriu jai ateity nenorit bedu turet :D

tai dar papasakok kas su tuo kalibravimu negerai jei tiek daug zinai, o del daliu kainu tai perka kur brangiausios tingi pasiieskot pigiau, o tie servisai oi kaip gerai gyvuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na del kalibravimo galiu pirmadieni susiristi su centru ir paklausti kaip ten is tikru ira,o kas liecia centrus pritariu gyvuoje gerai bet be ju nelabai ka padarysi nes gamykla eiliniam mirtingajam info neteikia o nukreipia i aptarnaujanty centra ,kitas dalykas kaskada remontavau valtros kompa ,nors pries tai centras buvo usirekias 18000 litu ,na kagi pavyko sutvarkiau as jy bet liko perasyti duomenis tada bendrove isikviete vel centra nes neturiu irangos perasymui,na kagi centro vyrai pamate ir sako kas tvarke tas tegu ir peraso ,ir neapseme nes nera jiems biznio taip kad ir paklojo 18000 stuku centrui tai va tokios istorijos sitam reikalia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

73 stukas sumokejo kaimynas uz mf automatines greiciu dezes remonta tik db modelio nepamenu tikslaus traktoriui apie 5 metai remontavo mf centras kur nuo kauno link klaipedos vaziuojant ,tai mazai vadinas zinai dar apie kainas matomai nesusidures ,kai suges pas tave kas rimciau suzinosi kokiom kainom remuontuojasi toki dalykai,matai valtros cia kur forume zmogus rase uz 10 ant 10 centimetru dezute 5800 litu sumokejo ( kompo) , taip kad pamazi su kalibravimais ir cipinimais traktoriu jai ateity nenorit bedu turet :D

baik tu zmones siurpinti, o tai paskui i traktoriu bijos ilipti :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokius cirkus jus cia rasot su tom dėžėm :eusa-snooty: dabar nepamenu tiksliai kada, bet neperseniausia buvo diskututota apie fendt belaiptes dezes kurios manau turetu but brangiausiso ir kiek pamenu kaina buvo apie 50klt uz nauja dėze atidavus sena tai apsvieskit placiau kas cia per deze kad kainuoja vos nenauja traktoriu :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinok tikrai nepasakysiu tik zinau kad kaskokius siurblius dezeje keite as prastas deziu specelistas mane domina tik elektra ,o tas traktorius tai mf is galingesniu kaskuris modelis taise praejusia vasara ir tikrai tiek paliko litu,dar buvau pavasari bendrove tokioj tai jiems valtros taise greidziu dezia tai apie 60000 kaskur sumokejo sakiu centro valtros padaliniui,man ir paciam lasteles numire kai tokius skaicius pasake :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tokių ir panašių rašliavų ir kyla gandai.

Man anądien paskambino "TEO atstovas" ir pasiūlė pasispartinti interneto planą ir tuo pačių tapti Galos naudotoju.

Sakau, kad turiu kabelinę, nereikia man Galos, be to, keblu su ta Gala iš karto trims televizoriams.

Jis sako - po analoginės nutraukimo kabelinė TV irgi apmokestins visus kanalus.

Aš - tai ir dabar moku už tam tikrą paketą

Jis - apmokestins antrą ir sekančius televizorius vienam vartotojui (nuo čia jau supratau, su kokiu žmogum bendrauju)

Aš - aš tokių dalykų negirdėjau. Iš kur jūs tai žinote?

Jis - na, aš girdėjau, kad kabelinės TV tiekėjai taip kalba

Aš - o jūs norėdamas tuo pasinaudoti ir mane į TEO pervilioti pasirašyti sutartį, galėtumėte šiuo argumentus raštu pateikti?

Jis - na, aš tik girdėjau kad taip šneka, man taip sakė...

aš - dėkoju, viso gero.

Gal iš pirmo žvilgsnio ir ne į temą, tačiau iš tikro į temą - kažkas norėdamas sau kažkokio gero iš kito, leidžia sau skleisti kažkokias nuogirdas. Tas nuogirdas perlenkia kaip faktą naudingą sau ir dar, kaip matau, sugeba muštis į krūtinę, nors traktoriaus modelio ir savininko nežino (pirkit pas mane už kapeikas, nes pas kitus permokėsit xxx kartų).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...