Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

prieš valandą, ceck pranešimas:

o tai bent papasakojo kaip ta aikštele turi atrodyt ant popieriaus?

Labai panasu i auto plovykla .Maciau foto ,aplinkui pamatas,kad neitu i sonus kas nuplaunama nuo traktoriaus ir purkstuvo ,per viduri nuimama rampa ,kad prisipildzius purvo ,tepalu ,hemiju galima pasalint.Tures but vanduo atvestas ar grezinys isgreztas.Kazka minejo pakaks vienos aiksteles kazkokiai teritorijai.Kas ja irengenes ir kaip reiks dalintis .Bus eile ,kaip sovietais prie desros .Man asmeniskai tai visiskas apsurdas cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , ramas 1 pranešimas:

Labai panasu i auto plovykla .Maciau foto ,aplinkui pamatas,kad neitu i sonus kas nuplaunama nuo traktoriaus ir purkstuvo ,per viduri nuimama rampa ,kad prisipildzius purvo ,tepalu ,hemiju galima pasalint.Tures but vanduo atvestas ar grezinys isgreztas.Kazka minejo pakaks vienos aiksteles kazkokiai teritorijai.Kas ja irengenes ir kaip reiks dalintis .Bus eile ,kaip sovietais prie desros .Man asmeniskai tai visiskas apsurdas cia.

Tipo sakykim kaime viena tokia aikštele padarys ir visi turės ten važiuoti? O jei tarkim gyvenu vienkiemyje, tai pačiam namie tokia aikštele įsitengti gali tekti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad tokios aikštelės jau 2014 buvo reikalingos, tik neskyrė paramos niekas. Tai dabar jau skyrė paramą? :)

"Purkštuvus galima užpildyti lauke ir ūkyje; daugiau kaip 85 proc. žemdirbių purkštuvus užpildo ūkiuose. Tam būtinos aikštelės su kieta danga arba specialios bioaikštelės (kelios pavyzdinės tokios aikštelės kaip pilotiniai projektai prieš dešimtmetį buvo įrengtos ir Lietuvoje). Pasak LAAA direktorės, jei būtų numatyta parama tokios aikštelėms su biofiltrais įrengti, tai būtų realus žingsnis taršai mažinti."

Skaitykite daugiau: http://www.manoukis.lt/naujienos/aplinka-miskai/aplinkos-apsauga-prasideda-nuo-ukininko-kiemo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , benspa pranešimas:

Tai, kad tokios aikštelės jau 2014 buvo reikalingos, tik neskyrė paramos niekas. Tai dabar jau skyrė paramą? :)

"Purkštuvus galima užpildyti lauke ir ūkyje; daugiau kaip 85 proc. žemdirbių purkštuvus užpildo ūkiuose. Tam būtinos aikštelės su kieta danga arba specialios bioaikštelės (kelios pavyzdinės tokios aikštelės kaip pilotiniai projektai prieš dešimtmetį buvo įrengtos ir Lietuvoje). Pasak LAAA direktorės, jei būtų numatyta parama tokios aikštelėms su biofiltrais įrengti, tai būtų realus žingsnis taršai mažinti."

Skaitykite daugiau: http://www.manoukis.lt/naujienos/aplinka-miskai/aplinkos-apsauga-prasideda-nuo-ukininko-kiemo

Bet kad buvo draudžiama pilnu purkštuvu važiuot kad avarijos atveju nebūtų ekologinės katastrofos, kiekvienam laukui turėjo pildyti atskirai purkštuvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, hellboy197 pranešimas:

Noriu paklausti, kadangi šiemet pirma  auginsiu vasarinius kviečius  kokius produktus naudojate žoliu naikinimui iš javu ir neduok dieve jei kartais atsirastu tuščiuju avižu, kokį produkta naudojate joms naikinti?

Šiemet pabandyt gali Tombo, jei nebūsi patenkintas, kitais metais mišinį Axial su kokiu kur dviskiltes ima herbicidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Juodas pranešimas:

O ką purškti pavasarį, kad Smilguole paimti? 

Antri metai purskiu Avoxa,nes buna daug smilguoles ir pasiauselio,,isvalo puikiai,lieka tik kvieciai,purskes buvau ir Axiailu ir Tombo pries tai,Avoxai lygiu nera,palyginus situos tris produktus.Kaina ne maza,apie 35-40e kazkur ha,bet rezultas atperkantis viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , nike pranešimas:

Antri metai purskiu Avoxa,nes buna daug smilguoles ir pasiauselio,,isvalo puikiai,lieka tik kvieciai,purskes buvau ir Axiailu ir Tombo pries tai,Avoxai lygiu nera,palyginus situos tris produktus.Kaina ne maza,apie 35-40e kazkur ha,bet rezultas atperkantis viska.

O Avoxos užtenka, ar mišini reikia daryti. Aš javams tai biathlon + axial, tiek kviečiam tiek miežiam viskas tvarkoj, per viena kartą išsipurškia, o žirniam šiemet pirmą kartą bandžiau  basagran + butaxone pasaka, ankstesniais metais naudodavau basagran + stompas, tai esu balandų su pelėvirkščiu prisiauginęs vienais metais baisu buvo žiurėri kaip žirnius tempė žemyn 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , sigitass pranešimas:

O Avoxos užtenka, ar mišini reikia daryti. Aš javams tai biathlon + axial, tiek kviečiam tiek miežiam viskas tvarkoj, per viena kartą išsipurškia, o žirniam šiemet pirmą kartą bandžiau  basagran + butaxone pasaka, ankstesniais metais naudodavau basagran + stompas, tai esu balandų su pelėvirkščiu prisiauginęs vienais metais baisu buvo žiurėri kaip žirnius tempė žemyn 

purskiau viena,nieko nemaisiau,paeme viska,isskyrus rugiagele,teko pakartot su mustangu pora ha,o diaugiau tai viska paeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , sigitass pranešimas:

O Avoxos užtenka, ar mišini reikia daryti. Aš javams tai biathlon + axial, tiek kviečiam tiek miežiam viskas tvarkoj, per viena kartą išsipurškia, o žirniam šiemet pirmą kartą bandžiau  basagran + butaxone pasaka, ankstesniais metais naudodavau basagran + stompas, tai esu balandų su pelėvirkščiu prisiauginęs vienais metais baisu buvo žiurėri kaip žirnius tempė žemyn 

esu purškęs žieminiams avoxa  su arratu tai pukiai suveikė , vieno nedrįsau purkšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...