Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Nava išlindo saulė. Žiauriai reikia važiuoti į kvietrugius su CCC. Bet pažiūrėjau į prognozes, tai dar kelias dienas naktį apie 0. Nebežinau ką daryti. Kaip manot pūsti ar visgi nerizikuoti.

Ir dar vieną: ar teisybė , kad CCC max norma ne 1,2ltr (kaip kviečiuose), bet 1,5ltr.

Ačiū už ats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, bebras3 pranešimas:

Nava išlindo saulė. Žiauriai reikia važiuoti į kvietrugius su CCC. Bet pažiūrėjau į prognozes, tai dar kelias dienas naktį apie 0. Nebežinau ką daryti. Kaip manot pūsti ar visgi nerizikuoti.

Ir dar vieną: ar teisybė , kad CCC max norma ne 1,2ltr (kaip kviečiuose), bet 1,5ltr.

Ačiū už ats.

Jeigu jautresni isgulimui gali ir 2 l/ha deti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, tadasjo pranešimas:

O kiek gali kazi but varpute pakilus kad dar su 1l ccc galetu pust? 

Nezinau, Tadai,pas mane varpute vos matosi pakilimas ir vadybininkas daugiau kaip puse litro nepataria aceit nebus virsutiniu segmentu.Skandagros, jaunas vaikis, bet matosi graibosi agronomijoj.Tai gal sakau neverta rizikuiti,geriau moduso ar cuadro daugiau damesti,sitie varpos neitakoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

28 minutes ago, Išradėjas pranešimas:

Nezinau, Tadai,pas mane varpute vos matosi pakilimas ir vadybininkas daugiau kaip puse litro nepataria aceit nebus virsutiniu segmentu.Skandagros, jaunas vaikis, bet matosi graibosi agronomijoj.Tai gal sakau neverta rizikuiti,geriau moduso ar cuadro daugiau damesti,sitie varpos neitakoja.

O pas mane vis dar planuos 1 l ccc nes varpute isvis nepradejus kilt dar yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...