Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

On 2017-04-29 at 23:33, paulens pranešimas:

Pasak Linas agro vadybininko suregavo magnio sulfatas. pasak agrokoncerno vadybininko, perdidelis 10-53-10 (5kg) kiekis. Kuo tiket neaisku. Purskiau užvakar 10-53-10 (2kg) microfert 1l, boro 1l, fastac 0,2l, ir nanoplant 0,1l ir nieko viskas gerai issipurskė.

Reguoja Fosforas su šaltu ir kietu vandeniu, nes P2O5+Ca=CaPO2. Jei vanduo kietas Ca virš 300mg/l ir pH apie 8, tai gali ir chemija reaguoti, ypač jei ne orginalus gamintojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su tuo agroplius javams viskas normaliai? man jis gal toks papuole ar jis toks ir buna kad nors ir isplaki bet pilant pirmiausia is bakelio isbega tik skystis o ant dugno lieka lipni kose kuria labai jau nelengva isprasyt lauk ir paskui istirpint, uzsiknisau as su juo, daugiau turbut nebepirksiu, bet gal cia tik man toks papuole koks nors uzsistovejes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 minutes ago, axe pranešimas:

su tuo agroplius javams viskas normaliai? man jis gal toks papuole ar jis toks ir buna kad nors ir isplaki bet pilant pirmiausia is bakelio isbega tik skystis o ant dugno lieka lipni kose kuria labai jau nelengva isprasyt lauk ir paskui istirpint, uzsiknisau as su juo, daugiau turbut nebepirksiu, bet gal cia tik man toks papuole koks nors uzsistovejes?

Visada toks. Pas mane bakeliu plovimas yra tai su agroplius ilgiausiai užtrunki kol švariai išplauni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, axe pranešimas:

su tuo agroplius javams viskas normaliai? man jis gal toks papuole ar jis toks ir buna kad nors ir isplaki bet pilant pirmiausia is bakelio isbega tik skystis o ant dugno lieka lipni kose kuria labai jau nelengva isprasyt lauk ir paskui istirpint, uzsiknisau as su juo, daugiau turbut nebepirksiu, bet gal cia tik man toks papuole koks nors uzsistovejes?

Agropliusas visad toks, reikia gerai suplakti ir isplauti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, dariius 30 pranešimas:

jei tingi tai ne ta profesija pasirinkai, reikejo eit i politika ten tinginiu rojus :)

Apie politikus tu cia gerai suskelei.

O kas liecia tinginyste, tai nepazystu ne vieno zmogaus , kuris gulejima po palme , iskeitu i papildoma lauko purskima chemikalais, i koki arima gal... , taciau ne i , nors ir maza,taciau papildoma saves nuodijima.

P.S. Bajerius suprantu , tik siaip megstu pasigincyti )))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...