Jump to content

Veislynai, veislės, veisėjai ir jų kontaktai


Yzzy

Recommended Posts

Sveiki,

norėjau pasidomėti ar teko jums lankytis mėsinių triušių veislynuose lenkijoje?

Galbūt galėtumėte parekomenduoti kokį veislyną, gal turite nuorodą į jį?

Planuoju nusipirkti "vienos mėlynūjų" porelę ir norėčiau pabandyti iš lenkijos.

Teko lankytis veislynuose trikuose veislynuose prie Lodzes, Varsuvos ir Liublino. Pats asmeniskai ieskojau belgijos milzinu, tad sie veislynai nepravers. Ivesk lenkiskai triusiu veislynas i google, tai daug ismes. Problema - Lenkojoje veisliniams triusiams nekeliami dideli reikalavimai (na, pas mus tas pats), galima kartais nusipirkti net misruna :) Antra, sunku su jais sukontaktuoti, trecia - daugelis veislynu neisduoda dokumentu, tik tatuiruoja, tad perki brangiai, bet irodyti tai sudetinga.

Jei yra noras ir pinigu, siulyciau pavaziuoti iki Cekijos ar Vokietijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Veislinių triušių augintojai įregistravę bandas:

L3 - Artūras Stimbirys. Castor, Šinšila rex, Kalifornijos. Obelynės g. 59, Kaunas. 8 615 49093,

L4 - Aloyzas Mitrikevičius. Belgijos milžinai, Vienos mėlynieji, Vienos pilkieji. Aitvarų g. 66, Vilnius. 8 686 22628.

L5 - Gražvydas Cikana. Didieji šviesiai sidabriniai, Vokietijos dėmėtieji milžinai, Prancūzų avinai, Didžiosios šinšilos. Išlandžių k., Liudvinavo sen., Marijampolės r. 8 634 36786.

L6 - Jonas Jonaitis. Vienos mėlynieji, Vienos pilkieji. S. Neries g. 7-57, Vilnius. 8 611 55785.

L8 - Edmundas Reimerys. Belgijos milžinai, Prancūzų avinai, Kalifornijos, Vienos mėlynieji, Vienos pilkieji, Naujosios Zelandijos baltieji, Naujosios Zelandijos raudonieji, Didieji šviesiai sidabriniai, Burgundijos. Šilo g. 3, Lekėčiai, Šakių r. 8 686 30867.

L9 - Šarūnas Janavičius. Kalifornijos, Naujosios Zelandijos baltieji, Japonai, Kiškiniai. Alytus. 8 686 96527.

L12 - Saulius Vasiliauskas. Belgijos milžinai, Prancūzų avinai, Vienos mėlynieji, Didieji šviesiai sidabriniai, Vokietijos margieji milžinai. Gražiškiai, Vilkaviškio r. 8 610 49467.

Veislinių triušių augintojai neįregistravę bandos:

Juozas Balandis. Naujosios Zelandijos baltieji, Kalifornijos, Belgų milžinai, Vienos mėlynieji, Vienos pilkieji, Burgundijos, Avinai. Bijūnų g. 5, Naujųjų Kietaviškių k., Elektrėnų r. 8 698 82852.

Vaidas Purmalis. Kalifornijos, Naujosios Zelandijos baltieji. Tūbausių km., Kretingos r. 8 685 34335.

Dalinkitės informacija, tauta

super,va čia tai info,-teisybė-pas Šarūną pirkau kaliforną patiną dėl dok.jokių problemų-viskas parašyta,..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Pirkau šiandien iš Juozo Balandžio naujo kraujo - jauną gražų kalifornų patinuką. Kaip sakė - mažina kiekybę, gerina kokybę - planuoja atsivežti naujų kaliforniukų... Šiuo metu patelės pardavimui visos rezervuotos.

P.S. Veislinius pradėjau auginti prieš 3 metus, pirmi triušiukai buvo iš šito augintojo. Esu labai patenkintas :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Sveiki kolegos.Nelabai senai esu skaitęs labai daug neigiamos nuomonės apie veislyną iš Alytaus

L-9 Šarūną Janavičių.Tai norėčiau paprieštarauti išsakytai kai kurių mūsų kolegų nuomonei.Iš Šarūno jau esu pirkęs keletą kartų Kalifornijos veislės triušius.Patelė ir patinukai atidirbo vos ne po 3 metus-jokių nukrypimų.Nesenai vėl pirkau Kalifornijos patinuką,vėl dirba tvarkingai,palikuonys atitinka veislės požymius.

Todėl vis tik atsargiau reiškite savo nuomonę veislynų adresu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos.Nelabai senai esu skaitęs labai daug neigiamos nuomonės apie veislyną iš Alytaus

L-9 Šarūną Janavičių.Tai norėčiau paprieštarauti išsakytai kai kurių mūsų kolegų nuomonei.Iš Šarūno jau esu pirkęs keletą kartų Kalifornijos veislės triušius.Patelė ir patinukai atidirbo vos ne po 3 metus-jokių nukrypimų.Nesenai vėl pirkau Kalifornijos patinuką,vėl dirba tvarkingai,palikuonys atitinka veislės požymius.

Todėl vis tik atsargiau reiškite savo nuomonę veislynų adresu.

O kaip cia suprasti "atsargiau reiksti savo nuomone" ???

Jei zmogus pirko , ji apgavo (tycia , netycia ) , pakiso serganti (tycia , netycia) ....tai taip ir raso .

Gal paciam pakliuvo geras variantas o 10 kitu nusipirko nelabai kokius variantus ... tai ir raso .

Jei normalus veislynas bandytu konfliktines situacijas SPRESTI ...

As taip pat esu pirkes is skirtingu triusininku pora pateliu (ale skiepitu ) bet kaip bebutu gaila abidvi susirgo .

Tai as ir nusprendziau su siais triusininkais toliau reikalu JOKIU NEBETURETI .Nors gal ateitije buciau pirkes "naujo kraujo" .

O esu pirkes is keliu kitu triusininku taippat pateles jos nesusirgo , sekmingai veda ,dauginasi ir laimingai gyvena...

Tad cia tas prasymas "atsargiai" nelabai reikalingas .

Jei triusininkas RIMTAS jis priims kritika , bandys ispresti problema , patars klientui (gal beda del pirkejo kaltes) , bandys pakeisti "prekia" , kaskaip kompensuoti nuostolius (pasidalinti kartu ) ....

Na o jei triusininkas "seip sau" tai aisku jis patenkintas ,kad pardave , kad uzdirbo tuos kelis litukus ir nenori nieko girdeti ....

Tad cia viskas priklauso nuo triusininko SAZINES ,MORALES , JO POZIURIO ...

O ,kad yra paviesinami tokie atvejai tai yra LABAI GERAI . Nes pasiskaites kai pirksi ATKREIPSI DEMESI , pagalvosi "gal geriau pirkti is PATIKIMO ,GERANORISKO triusininko BRANGIAU , nei is tokio kuris jau yra 159 kartus ISPEIKTAS" .

Tai ir triusininkams STIMULAS nepakliuti i JUODUOSIUS SARASUS .

Tad reikskit savo pastebejimus ir nusiskundimus DRASIAI IR LAISVAI .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne is pikto rasau, bet, porodoi Alytuje japonu veisles triusiai nebuvo vertinti del to, kat neatitinka veisles standartams. Tokia veisle turi 1 lietuvos veislynas, galima atspet koksai.

Tai Alytuj esantis L9, daugiau LT nerandu kas augintų. Taip yra žmonių bet vos ne visi iš jo prisipirkę. Aš iš jo tikrai daugiau nepirksiu. Ačiū. Du pirkau abu iškeliavo letenėlėmis į priekį. Kodėl iš vieno pirkėjo visi krito o iš kito gyvena, dauginasi, sotūs ir laimingi.

Asmeniškai aš pergyvenu, stengiuos, kad triušio pirkėjas sugrįžtu ir nupirktu dar ne vieną. Pasiskambini pasišneki, palaikai kontaktus. Esu ir padovanojus ne vieną, negi gaila. Ne piniguose esme. (bent jau man) :eusa-whistle:

Ir dar labai pritariu alvydui paskutiniam pasisakyme ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Gal kas galite pasidalinti, kas is neoficialiu veislynu dar kokybiskais belgu milzinais uzsiima. Aktualu tie, kurie triusius veislei isiveza is uzsienio. Mitrikevicius kaip suprantu i pensija traukiasi, tai nors ir nebuvau didelis jo triusiu fanas, visgi vietoje nelabai yra is ko isigyti... Neblogi Utenos rajone, pas augintoja Šalčininkuose, kas dar?... Nes jei nori nevaziuoti i uzsieni, vietoje nalabai imanoma sviezio kraujo imaisyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite pasidalinti, kas is neoficialiu veislynu dar kokybiskais belgu milzinais uzsiima. Aktualu tie, kurie triusius veislei isiveza is uzsienio. Mitrikevicius kaip suprantu i pensija traukiasi, tai nors ir nebuvau didelis jo triusiu fanas, visgi vietoje nelabai yra is ko isigyti... Neblogi Utenos rajone, pas augintoja Šalčininkuose, kas dar?... Nes jei nori nevaziuoti i uzsieni, vietoje nalabai imanoma sviezio kraujo imaisyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite pasidalinti, kas is neoficialiu veislynu dar kokybiskais belgu milzinais uzsiima. Aktualu tie, kurie triusius veislei isiveza is uzsienio. Mitrikevicius kaip suprantu i pensija traukiasi, tai nors ir nebuvau didelis jo triusiu fanas, visgi vietoje nelabai yra is ko isigyti... Neblogi Utenos rajone, pas augintoja Šalčininkuose, kas dar?... Nes jei nori nevaziuoti i uzsieni, vietoje nalabai imanoma sviezio kraujo imaisyti...

Galiu rekomenduoti Vaidą Paspirgėlį iš Kauno, tel. 861809833. Gerus belgus augina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

post-14559-141521838083_thumb.jpg

Laba diena,

turiu be galo gražią dekoratyvinį, nulėpausią triušytę. Pirkau iš Kikos praeitą rudenį. Tačiau namuose ją laikyti nebeįmanoma, ji per daug aktyvi. Prieš tai turėjome labai mielą, inteligentišką triušelį, išgyveno 8-erius metus. Bet šitoji nevaldoma, viską išspardo, siaubingai trankosi, žodžiu, ji hyper aktyvi. Gal yra žinančių, kas galėtų ją paimti? Galvojame apie veislynus, nes ji ir graži, ir energinga :)

Pridedu jos mažos nuotrauką, dabar gerokai didesnė. Tikiuosi Jūsų pagalbos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Dabar bus paroda lenkijoje Wielun mieste, tai galiu paimt kontaktų jei kam reikia, ar kokį triušį parvešti :)

oho kelelis netrumpas,ar jus važiuojat specialiai kažko įsigyt ar šiaip kelione į lenkiją,šiaip jei del kelių triušių tai labai brangu gaunasi ane?įdomu kokios ten kainos domina vienos pilkieji,kiekimat už atvežimą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip realiai važiuojam dėl triušių. Susirinkau komandą :D ir minam. Šiaip kainos aš net nežinau žiūrint kas jus domina. Preitais metais irgi kaip buvau tai buvo nuo 60 iki 500zl. aišku pigesnės  yra visada smulkiosios veislės, ten vienos mėlyni pilki gali realiai iki 100-120lt už triušį sumokėt bet už gerą, su dokumentais tatuiruotą ir su ivertinimu kokiu 96-97 balų. (kai čia lt už vienos mėl. mes 170 sumokėjom, aišku aš nesigailiu jis labai nerealus.. bet ..pripažinkim Lietuvos veislynams dar tooli iki Lenkijos, kaip bebūtų... Belgai buvo brangiausi... 300-500zl. Vokietį buvo galima nusipirkt už 250-300zl. Prancūzų avinai po 190-250zl. ir t.t. aš nežinau kaip kainos dabar bet tada buvo tokios. Paroda buvo didelė virš 1000 triušių. Aš važiuoju nes noriu pašviežinti kraujo.. Reikia Havanų, Japonų, Vienos mėl.. Dar jei bus Marmurinių rexų..aišku labai norėčiau JUodų ūdrinių rexų,(black otter rex) bet kaži ar lenkijoj rasiu..

Šį kartą girdėjau bus virš 2000 triušių :)

o dėl tolumo tai taip... pirmyn atgal man iš Klp gausis koks +-1800km.. tai važiuojant ne vienam o pilnai mašinai gausis apie 35-40e. žmogui.. normaliai aš skaitau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip realiai važiuojam dėl triušių. Susirinkau komandą :D ir minam. Šiaip kainos aš net nežinau žiūrint kas jus domina. Preitais metais irgi kaip buvau tai buvo nuo 60 iki 500zl. aišku pigesnės  yra visada smulkiosios veislės, ten vienos mėlyni pilki gali realiai iki 100-120lt už triušį sumokėt bet už gerą, su dokumentais tatuiruotą ir su ivertinimu kokiu 96-97 balų. (kai čia lt už vienos mėl. mes 170 sumokėjom, aišku aš nesigailiu jis labai nerealus.. bet ..pripažinkim Lietuvos veislynams dar tooli iki Lenkijos, kaip bebūtų... Belgai buvo brangiausi... 300-500zl. Vokietį buvo galima nusipirkt už 250-300zl. Prancūzų avinai po 190-250zl. ir t.t. aš nežinau kaip kainos dabar bet tada buvo tokios. Paroda buvo didelė virš 1000 triušių. Aš važiuoju nes noriu pašviežinti kraujo.. Reikia Havanų, Japonų, Vienos mėl.. Dar jei bus Marmurinių rexų..aišku labai norėčiau JUodų ūdrinių rexų,(black otter rex) bet kaži ar lenkijoj rasiu..

Šį kartą girdėjau bus virš 2000 triušių :)

o dėl tolumo tai taip... pirmyn atgal man iš Klp gausis koks +-1800km.. tai važiuojant ne vienam o pilnai mašinai gausis apie 35-40e. žmogui.. normaliai aš skaitau..

na taip kai ne vienas važiuoji tai visai normaliai  ,smagu ,kadangi gyvenu elektrenų sav.vistiek jums nepakeliui butų užvežti tiek to gero kelio ir gerų triušių!sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...