Jump to content

Veislynai, veislės, veisėjai ir jų kontaktai


Yzzy

Recommended Posts

na taip kai ne vienas važiuoji tai visai normaliai  ,smagu ,kadangi gyvenu elektrenų sav.vistiek jums nepakeliui butų užvežti tiek to gero kelio ir gerų triušių!sėkmės

na čia jau nuo jūsų priklauso norit ar ne, nes galimybė pro elektrėnus triuši pravešt yra.. nes vienas iš keleivių yra iš vilniaus :)

ačiū už linkėjimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip realiai važiuojam dėl triušių. Susirinkau komandą :D ir minam. Šiaip kainos aš net nežinau žiūrint kas jus domina. Preitais metais irgi kaip buvau tai buvo nuo 60 iki 500zl. aišku pigesnės  yra visada smulkiosios veislės, ten vienos mėlyni pilki gali realiai iki 100-120lt už triušį sumokėt bet už gerą, su dokumentais tatuiruotą ir su ivertinimu kokiu 96-97 balų. (kai čia lt už vienos mėl. mes 170 sumokėjom, aišku aš nesigailiu jis labai nerealus.. bet ..pripažinkim Lietuvos veislynams dar tooli iki Lenkijos, kaip bebūtų... Belgai buvo brangiausi... 300-500zl. Vokietį buvo galima nusipirkt už 250-300zl. Prancūzų avinai po 190-250zl. ir t.t. aš nežinau kaip kainos dabar bet tada buvo tokios. Paroda buvo didelė virš 1000 triušių. Aš važiuoju nes noriu pašviežinti kraujo.. Reikia Havanų, Japonų, Vienos mėl.. Dar jei bus Marmurinių rexų..aišku labai norėčiau JUodų ūdrinių rexų,(black otter rex) bet kaži ar lenkijoj rasiu..

Šį kartą girdėjau bus virš 2000 triušių :)

o dėl tolumo tai taip... pirmyn atgal man iš Klp gausis koks +-1800km.. tai važiuojant ne vienam o pilnai mašinai gausis apie 35-40e. žmogui.. normaliai aš skaitau..

2000 triusiu??? Is kur tokia info? Paraiska dalyvauti iki 2015.02.08, o jau 2000 triusiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...

Sveiki. Kreipiuosi su tokiu klausimu, nes jus vistiek daugiau mate ir geriau zinot :D 

Noriu nusipirkti keleta triusiu auginimui. Gal galit parekomenduoti koki rimta augintoja arciau anyksciu, rokiskio ar kupiskio rajonu? 

Nes tos pasakos jau atsibode.kad pas mane triusiai skiepyti nors nesa nei karto ju skiepija. 

Veisles tai nesvarbu, tiktu ir zelandai ir avinai. 

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...