Jump to content

triušių mušimas


Jurkis

Recommended Posts

Visi čia turbūt nekoki lupėjai :icon-rolleyes: o aš visada mirkinu, bent per naktį išeina kraujas, o jei senesnis triušis tai ir acto įpilu truputį dingsta tada ir kvapas.

as taip pat mirkinu per nakti kai sau o parduodant tai tik nuplaunu truputi

As tai mirkinu ir kai sau musu ir kai parduodu.Po poros valandu mesa pabala ir man asmeniskai geriau atrodo ir pirkejui vaizdas geresnis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 117
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 mėnesių...
Nepykit bet as ten nematau jokios rizikos ar piedusio ar nea viskas ten paprasta reikia tik zinot ka daryt jai ten su peiliu pradesi pjaustyt belenkur belenkaip tai faktas kad pradursi ka nors...

Turiu nufilmaves kaip triusi uzmusu ,nuneriu kaili , isdarineju ...bet nelabai noriu deti i interneta ...nes tuoj atsiras tikru lIETUVIU kurie paskus kokiai gyvunu apsaugai ir kuri susidomes del ziauraus elgesio su gyvunais :(

Tad sio filmuko kolkas neplatinsiu manau :(

Nes cia labai jau apsidziaugtumete tokia ivykiu eiga :(

Nebent gal kada uzmaskuosiu veidus , iskarpysiu kaikuriuos kadrus ...gal tada idesiu didziajai visuomenei :( o kolkas tai tegul pasilieka mano archyve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit bet as ten nematau jokios rizikos ar piedusio ar nea viskas ten paprasta reikia tik zinot ka daryt jai ten su peiliu pradesi pjaustyt belenkur belenkaip tai faktas kad pradursi ka nors...

Turiu nufilmaves kaip triusi uzmusu ,nuneriu kaili , isdarineju ...bet nelabai noriu deti i interneta ...nes tuoj atsiras tikru lIETUVIU kurie paskus kokiai gyvunu apsaugai ir kuri susidomes del ziauraus elgesio su gyvunais :(

Tad sio filmuko kolkas neplatinsiu manau :(

Nes cia labai jau apsidziaugtumete tokia ivykiu eiga :(

Nebent gal kada uzmaskuosiu veidus , iskarpysiu kaikuriuos kadrus ...gal tada idesiu didziajai visuomenei :( o kolkas tai tegul pasilieka mano archyve.

Jei veide pasitenkinimas, tada veidus maskuoti būtina. Man tik smalsu, kam tai filmuoti? Sau žiūrėti? O tai jau kitų malonumų nėra? Nesuprantu tokio filmavimo paskirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit bet as ten nematau jokios rizikos ar piedusio ar nea viskas ten paprasta reikia tik zinot ka daryt jai ten su peiliu pradesi pjaustyt belenkur belenkaip tai faktas kad pradursi ka nors...

Turiu nufilmaves kaip triusi uzmusu ,nuneriu kaili , isdarineju ...bet nelabai noriu deti i interneta ...nes tuoj atsiras tikru lIETUVIU kurie paskus kokiai gyvunu apsaugai ir kuri susidomes del ziauraus elgesio su gyvunais :(

Tad sio filmuko kolkas neplatinsiu manau :(

Nes cia labai jau apsidziaugtumete tokia ivykiu eiga :(

Nebent gal kada uzmaskuosiu veidus , iskarpysiu kaikuriuos kadrus ...gal tada idesiu didziajai visuomenei :( o kolkas tai tegul pasilieka mano archyve.

Jei veide pasitenkinimas, tada veidus maskuoti būtina. Man tik smalsu, kam tai filmuoti? Sau žiūrėti? O tai jau kitų malonumų nėra? Nesuprantu tokio filmavimo paskirties.

buvo filmuota kad butu galima palikti su paaiskinimais kitoms kartoms ...nes kai reikejo pirma triusi musti taippat puoliau jieskoti internete . Prisiziurejau visokiausiu vaizdeliu ...Tad manau jei viskas butu vienoje vietoje su paaiskinimais kaip geriau nunerti kaili kaip ispjaustiti , kaip tvarkingai viska padaryti tai butu neblogai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jus kaip triusiu taikot nuleist krauja,pjaunat peiliu? Nes pvz as kai musu na tai musu per spranda prie ausu ir nevisada jiems tas kraujas prasimusa,o kada darineju tai kraujo kur jums jo buna kad sakot mesa baltesne pvz as galvos triusio nevagau ten nera ka valgyti nebent liezuvis...Tai jai nenubega kraujas susdaro kresulys ten kur musimo vieta ir visas kraujas buna tik sprando vietoi nes savaime aisku kad jis pakabintas buna kada darineju...Tai to kraujo ten nera daug ir jokia mesa neraudonuoja is karto dedi i vandeni salta nuplauni perlieji kelis kartus ir viskas,kaip kas markina laiko vandeni ar dar ten ka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie plovima, tai plaunu, arba dabar sniege isglazuruoju ir palieku istempta. sako krauja istraukia (nezinau kiek cia tiesos). Del musimo ar gaila, tai apie tai reikejo galvot pries pradedant augint triusius.

as tai palieku per nakti kibira su mesa uzpilta sulinio lediniu vandeniu(saltu, saltu), tada ryte visi kraujai buna is mesos iseje perplaunu po saltu vandeniu ir i puoda ar saldikli;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie filmavima, kazkada berods agne30 klausinejo kaip ten kas, tai irgi galvojau nufilmuot visa reikala. bet geriau pagalvojus, gi tuoj busiu apkaltintas gyvunu kankinimu. Bet dar pasirodo kaikurie gali apkaltinti atseit savo malonumui filmuoji, kad galetum ziuret ir kaifuot... Geda ir liudna del tokio poziurio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia neaisku kaip greitesne mirtis ar tas truktelejims peiliu ar musimas per spranda pvz as karta kaukstelnu ir viskas nereikia jokiu pakartojimu ar dar ten kankinimo,o tas su peiliu pjovimas man nezinau taip greit nenupjausi...Aisku jai ten didelis triusis o iegos zmogus neturi islaikyt ar dar ka tai tada nezinau ka patart...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...