Jump to content

triušių mušimas


Jurkis

Recommended Posts

  • Atsakymai 117
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Man tai patiko pasakojimas kaip nudobti triušį: Imi raudoną plytą, statai ją ant kelmo, pabarstai pipirais ir nueini. Ateina triušis, pauosto, tik aaaaaapppččččiiiii, ir trenkias galva į plytą ir... krenta negyvas.

Idomu ar tas, kuris pasakojo, pats nebandes uostyt tos plytos :lol: . Nes is pasakojimo tai panasu, kad atsitrenkes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
na mano vyras susirado gerą geležinį kokių 3cm skersmens strypa ir 3k deda į tarpuausį.na iš kaukolės ne kas turbūt lieka,bet nors"nebeprabunda".man tai labai žiauru tie visi mušimai,na bet toks gyvenimas.

Ziauru, bet pvz avis, kiaules, versius ir t.t. dar ziauriau sutvarko. Triusiu visi labai gaili tik del ju isvaizdos. O ju skerdimas tikrai neziauresnis nei kitu mesiniu gyvunu, dar sakyciau netgi ir humaniskiausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras susirado gerą geležinį kokių 3cm skersmens strypa ir 3k deda į tarpuausį.na iš kaukolės ne kas turbūt lieka,bet nors"nebeprabunda".man tai labai žiauru tie visi mušimai,na bet toks gyvenimas.

Na bet jūs komikai. Trankyt triuši lamu ir dar tris kartus. Ranka trenki už ausų, sutrenki trumpasias smegenis, triuši paraližuoja ir perpjauni gerklę. Ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras susirado gerą geležinį kokių 3cm skersmens strypa ir 3k deda į tarpuausį.na iš kaukolės ne kas turbūt lieka,bet nors"nebeprabunda".man tai labai žiauru tie visi mušimai,na bet toks gyvenimas.

Na bet jūs komikai. Trankyt triuši lamu ir dar tris kartus. Ranka trenki už ausų, sutrenki trumpasias smegenis, triuši paraližuoja ir perpjauni gerklę. Ir viskas.

Jauciu sunki ranka tavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras susirado gerą geležinį kokių 3cm skersmens strypa ir 3k deda į tarpuausį.na iš kaukolės ne kas turbūt lieka,bet nors"nebeprabunda".man tai labai žiauru tie visi mušimai,na bet toks gyvenimas.

Na bet jūs komikai. Trankyt triuši lamu ir dar tris kartus. Ranka trenki už ausų, sutrenki trumpasias smegenis, triuši paraližuoja ir perpjauni gerklę. Ir viskas.

nu galėtum trenkt,jei būtum tikras,kad neatsikels.bet geriau tikram būt.tad ir pasirinko vyras tokį būdą.na koks skirtumas ar vieną ar tris kartus dėsi,vis tiek jau hana.bet trys garantuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras susirado gerą geležinį kokių 3cm skersmens strypa ir 3k deda į tarpuausį.na iš kaukolės ne kas turbūt lieka,bet nors"nebeprabunda".man tai labai žiauru tie visi mušimai,na bet toks gyvenimas.

Na bet jūs komikai. Trankyt triuši lamu ir dar tris kartus. Ranka trenki už ausų, sutrenki trumpasias smegenis, triuši paraližuoja ir perpjauni gerklę. Ir viskas.

nu galėtum trenkt,jei būtum tikras,kad neatsikels.bet geriau tikram būt.tad ir pasirinko vyras tokį būdą.na koks skirtumas ar vieną ar tris kartus dėsi,vis tiek jau hana.bet trys garantuoja

trys negarantuoja, o parodo, kad musikas yra profanas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ne užmušt tikslas, o tik apsvaigint, kad pjaunant skausmo nejaustų. Jei užmušat - širdis sustoja ir blogai nukraujuoja. Privertė ir mus mixomatozė išmokt šito reikalo. Nebebuvo taip baisu, kaip manėm. Juolab, kad ir triušiai tie buvo skirti mėsai.

O mūsuose šeimoje pjovikų neatsirado, samdom pažįstamą medžiotoją tiems 10 pjaut, dar ne visus išpjovė, nežinau, kiek paprašys, bet vyras nepjauna, o aš tai jau tikrai neeeee... :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš žiūrėt irgi nenoriu. Prisakiau vyrui, kad būtinai apsvaigintų, kad negirdėčiau jokio cypimo, ir kad galvą nupjautų. Tada jau aš tvarkiausi.

na tai man pasisekė,pas mane vyras viską padaro nuo pradžios iki galo.aš net nematau tos mėsytės.na nebent jau tada,kai puodan reikia dėt,o kartais net kai jau valgyt reikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš žiūrėt irgi nenoriu. Prisakiau vyrui, kad būtinai apsvaigintų, kad negirdėčiau jokio cypimo, ir kad galvą nupjautų. Tada jau aš tvarkiausi.

Tai kailį pati lupat??? :icon-eek: Aš jau tik iš bliūdo su vandeniu mėsytę išsiimu, tasdas jasu gasliu ją tvasrkyti. Nor kai lupo kailį, mačiau, maniau negalėsiu valgyti... Valgau, mėsa skani, nebuvau anksčiau valgiusi, bet geriau būtų nematyti, o pagamintą jau tik valgyti. Deja, neturiu tokios prabangos... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lupau pati. Visai patiko :icon-redface: Kaip sakiau prie šitų nebuvom prisirišę, tai be emocijų susitvarkėm. O pernai kai numyluotus pjovė - nekas buvo, valgyt irgi nelabai norėjosi. Ir dabar stengiuosi gaminti viską be kauliukų, kad mažiau asociacijų būtų. Susimaliau vieną į faršą, lygiai 2 kg mėsos gavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

mano manymu taipat kaip zmogiu. kai gauni spragilu gerai atjunge tave tu apsvaiksti ir uzmiegi taipat ir triusiuj su lazda pasventini ir per gerkle. o tiesiogei sprando nutraukimas nu gal priklauso kur tas miego nervas randasi jei tas metalas ta nerva uzspaudze tai tada gerai triusiukas tuo paciu uzmiega ir nutraukema galva. ir beto su lazda reike praktikos tureti kad is vieno kircio kristu nes nemalonu is 3-5 kartu dauzyti ir laika sugaisti o laikas pinigai. nera ko ce maivytis kaip mazom mergaitem. galva y kilpa nukerpi galva rankas kojas ir lupi grobus ismeti ir grazi miesike nuplauni ir y saldikly. beto kas per humaniskumas kas per nesamone esam gyvunai kaip ir triusiai tik turime pavadinima zmogus taspats ir tas mazas ilgaausis turi pavadinima triusis. visi lygus. tik nepamirskite is po skerdimo atsigerkite salto alaus uz tuos zverelius kurie jums padeda pragyventi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu taipat kaip zmogiu. kai gauni spragilu gerai atjunge tave tu apsvaiksti ir uzmiegi taipat ir triusiuj su lazda pasventini ir per gerkle. o tiesiogei sprando nutraukimas nu gal priklauso kur tas miego nervas randasi jei tas metalas ta nerva uzspaudze tai tada gerai triusiukas tuo paciu uzmiega ir nutraukema galva. ir beto su lazda reike praktikos tureti kad is vieno kircio kristu nes nemalonu is 3-5 kartu dauzyti ir laika sugaisti o laikas pinigai. nera ko ce maivytis kaip mazom mergaitem. galva y kilpa nukerpi galva rankas kojas ir lupi grobus ismeti ir grazi miesike nuplauni ir y saldikly. beto kas per humaniskumas kas per nesamone esam gyvunai kaip ir triusiai tik turime pavadinima zmogus taspats ir tas mazas ilgaausis turi pavadinima triusis. visi lygus. tik nepamirskite is po skerdimo atsigerkite salto alaus uz tuos zverelius kurie jums padeda pragyventi :)

O Coca Cola nepadėtų? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
O ar kas nors bandet kokiu desreliu svieziu pasidaryt is triusienos? :)

bandem ir svieziu desreliu, ir rukytu, ir viso kito, neblogai gaunasi, tik rukyta siek tiek su kiauliena maisem, kad nebutu per sausos, ir beje visa triusi bandem rukyti, irgi skanu, tik sausoka, geriausia rukyti sonkaulius, ten skaniausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar kas nors bandet kokiu desreliu svieziu pasidaryt is triusienos? :)

bandem ir svieziu desreliu, ir rukytu, ir viso kito, neblogai gaunasi, tik rukyta siek tiek su kiauliena maisem, kad nebutu per sausos, ir beje visa triusi bandem rukyti, irgi skanu, tik sausoka, geriausia rukyti sonkaulius, ten skaniausia.

as manau jog ir nuo marinato priklauso sausumas miesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...