Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

O kam tas ismatas rinkt jei lauke augini? Na cia toks kaimiskas variantas butu.

Tai suprantu iš pirmo aukšto tegul byra ant žemės, bet iš antro aukšto byra ant pirmo aukšto, ir ne tik byra, bet ir bėga. Mes irgi taip įsirengę, bet neturim tinkamų padėklų ar kažko, vistiek prateka pro šonus.

Mes pirmo auksto lubas padareme is fanieros, taigi ismatos nubyra ant fanieros ir jas paprasciausiai istraukiama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei butumet atiodesni :eusa-naughty: praituose postuose rasiau kad bus daromos blekos i kurias wiskas ir kris :eusa-dance: , cia tik jie dbr sudeti wienas ant kito, nes bus weliau tranportuojami tai nera padarytos kojos jiems. o del grindu, tai lentas atmusi ir naujas prikalsi, jokios bedos, ir zymiai pigiau nei tinklas,kury anksciau ar weliau pragrauzia sysai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaičiau literatūroj apie triušius tai pagal viską tik kalifornus leistina ant gryno tinklo laikyti, nes jų pėdose yra ypatingos pagalvėlės ar dar kažkas tiksliai nepamenu. O iš savo praktikos žinau, jei laikai ant tinklo tai visada turi būti pakankamai šieno, nes be tinkamo kraiko triušis ne į gerą eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat kad vienas narvas su tinklu pas mane, tai triusiui jau keli menesiai kojos neuzgyna, manau taps vakariene jis

o tai kokia tinklo akis ?

pas mane 10x20 mm ir viskas gerai

tai ir pasmane panasiai,gal kiek didesne, storis vielos netoli 2mm, kazkoks baltas misrunas ir kojas nutryne o prancuzu avinas pokolkas geriausiai ant jo laikosi, bet plesiu lauk tinkla kalsiu lenteles vistiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei butumet atiodesni :eusa-naughty: praituose postuose rasiau kad bus daromos blekos i kurias wiskas ir kris :eusa-dance: , cia tik jie dbr sudeti wienas ant kito, nes bus weliau tranportuojami tai nera padarytos kojos jiems. o del grindu, tai lentas atmusi ir naujas prikalsi, jokios bedos, ir zymiai pigiau nei tinklas,kury anksciau ar weliau pragrauzia sysai :D

Apie bakterijų veisyklą kada pagalvojate ant medinių grindų? O paskui vajei vajei ,kas nutiko mano triušiui...........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant plastikinių. Puikiausia alternatyva tiek metalui, tiek medžiui.Gal nepigiausia, bet praktiškai amžina.

Ant plastikinių bakterijos nesiveis ar su jomis kovot lengviau?

Ir mažiau veisis ir kovot lengviau. Juk medyje ir tarpelių ir pan. pilna, kur joms puikios sąlygos veistis, o plastika nuvalei ir tiek bėdų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Apie bakterijų veisyklą kada pagalvojate ant medinių grindų? O paskui vajei vajei ,kas nutiko mano triušiui...........

O ant kokių grindų pirtini siūlytum laikyti flandrus?

Ant plastikinių. Puikiausia alternatyva tiek metalui, tiek medžiui.Gal nepigiausia, bet praktiškai amžina.

O kokiais išmatavimais ir kur galima įsigyti to plastiko grindims?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zelandu pateles narvo kokie ismatavimai geriau buti ir gimdyklos kokie?

As gaminausi pagal esamas patalpas, kad sudejus narvus liktu kuo maziau laisvos vietos.

Tai pas mane matmenys tokie:

Ilgis - 95cm

aukstis priekio - 50; nugaros - 35 (jeigu stogas neslaitinis, tai zelandam uztenka pilnai 40cm aukscio)

plotis - 65cm

Gimdykla idedama i narva:

Ilgis - 50cm

plotis - 30cm

aukstis - 35cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...