Jump to content

Tai įdomu


drapox

Recommended Posts

JUSU MOBILIOJO GALIMYBĖS, APIE KURIAS GALĖJOTE NEŽINOTI !!!

Yra kelios funkcijos, skirtos ekstra atvejams:

1. 112 yra visame pasaulyje veikiantis pagalbos numeris, kuriuo galite paskambinti iš savo mobiliojo telefono. Kai esate už savo operatoriaus ryšio zonos, atsitikus nelaimei, galite savo mobiliuoju surinkti Nr. 112 ir jūsų telefonas pradės paiešką tame regione pasiekiamu tinklu. Dar vienas įdomus dalykas yra tas, kad Nr. 112 galite surinkti net kai jūsų telefono klaviatūra yra užrakinta.

2. Jūsų rakteliai liko užrakintame automobilyje? Ar jūsų automobilis atrakinamas nuotoliniu pulteliu? Šis patarimas gali kada nors praversti. Jei jau taip atsitiko, o namuose turite atsarginius raktus (pultelį), paskambinkite mobiliuoju bet kam, esančiam jūsų namuose. Stovėkite maždaug 30 cm atstumu nuo savo automobilio durelių, o tas žmogus namuose tegul, pridėjęs pultelį prie savo mobiliojo, paspaudžia atrakinimo mygtuką. Jūsų automobilis atsirakins. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, nes tam žmogui nereikės jums vežti atsarginio rakto. Šis atrakinimo būdas veikia net jei jus nuo namų (nuo atsarginio rakto) esate už kelių šimtų kilometrų.

3. Slaptas mobliojo telefono baterijos rezervas. Įsivaizduokite, kad jūsų telefono baterija beveik išsikrovusi, jus laukiate svarbaus skambučio, o pakrauti telefoną galimybės neturite. Nokia mobiliuosiuose telefonuose yra rezervinis akumuliatorius. Norėdami pasinaudoti baterijos rezervu, turite surinkti *3370#, tuomet telefonas persikraus ir jūsų baterija bus 50 % pakrauta. Rezervinė baterija vel pasikraus, kai jus pajungsite savo mobilujį krautis.

4. Kaip užblokuoti PAVOGTĄ mobilųjį telefoną? Tam, kad sužinotume savo mobiliojo serijinį Nr, surinkite *#06# Ekrane pamatysite 15 skaitmenų numerį. Tai yra kiekvieno mobiliojo telefono unikalus numeris. Uzsirašykite šį numerį ir saugokite. Jei jūsų telefoną pavogtų, susisiekite su savo tinklo operatoriumi ir praneškite šį numerį. Jūsų operatorius galės užblokuoti jūsų mobilųjį net jei bus pakeista SIM kortelė. Jūsų mobiliuoju naudotis bus nebeįmanoma. Greičiausiai jus nebeatgausite savo mobiliojo telefono, bet bent jau žinosite, kad jį pavogęs žzmogus, nebegalės juo naudotis. Jei visi pradėtų naudotis šiuo patarimu, mobiliųjų telefonų vagystės tiesiog neduotų jokios naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neveikia pas mane kažko tas pakrovimas. Gal kodas netoks?

O tu tiki, kas parašyta...? :)

Šiaip su tuom atrakinimu tai gali ir suveikti, jei bangų ruožas tas pats, nors šioje vietoje gal daugiau išmanantys galėtų pakomentuoti.

jokiu teoriniu galimybių, GSM ryšiu garso signalas perduodamas "suspaustas" todėl dalis duomenų dingsta, jei tokiu būdu atsirakintu, tai butu galima ir su dudele atrakinti :D be to žmogui girdimas dažnių diapazonas iki iki 16-20Khz, o automobiliniu signalizacijų pulteliai dažniausiai veikia 433Mhz dažniu ruože, o toks dažniu ruožas nei priimamas mikrofonu nei transliuojamas garsiakalbiu (jau neskaitant informacijos "suspaudimo" GSM ryšyje).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau kaip su naujom nokiom, bet gal prieš 5m kaip bandėm ta dalyką tai veikė, dėl tu signalizaciju galimas ir daigtas kad teisybė, buvo čia pasklidus tokia žinia( gal 7-9m atgal) kad vagys kur netoli trinasi, ir kai tu atrakinėji su pulteliu, jie ta garsa isirašo, ir taip atrakina :lol: galimas daigtas, pas ka yra tokios signal. gali eksperimenta atlikt ir parašyt, nes pas mane be jokio garso atsirakina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...