Jump to content

oro kompresorius


voras

Recommended Posts

prieš 56 minutes , Renatas88 pranešimas:

Na zinok tikrai eina, aisku dar nemazai priklauso ir nuo smelesroves. Pas mane 2 tai per abu 700 paeminas, atidavimas apie 500 kazkur. Bet reik ora ausinti stipriai

Aš bandžiau su ta pigiausia kiniška smėliasrove. Tai jaučias oro trūkumas to mano 3 cilindrų 900 paemimo kompresoriaus. Kombainui kratoma lenta nusmeliavau, bet jeigu rimciau ka pasmeliuot, tai mažai oro, žaidimas ne darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Darius30 pranešimas:

man kai reikia pasmeliuoti uzsikuriu toki nuo mini traktoriaus. :D Kienietiskai smeliasrovei uztenka.   https://www.tractors-and-machinery.nl/item/316153/Boomgaard-compressor/Votex/GC-270

Tu čia jį reliai turi, ar tik nuorodą parodei?Jei turi, tai kur pirkai ir kiek mokėjai?

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , woldass pranešimas:

Gude  Padazymams, Pneumatiniams irankiams, plazmai uzteks. Kiniskai smeliasrovei per silpnas, nes nespeja palaikyti slegio. Nasumo truksta. Problemu del remonto dar neturejau. Turiu toki. Siaip zmogus dar brangokai praso. Automatikos dangtelis pakeltas.  Mano automatika veikia be priekaistu, tik pats oro slegio reguliatorius gavno. Neina suregulioti normaliai, teko pastatyti normalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, urbonas10 pranešimas:

Tai kad abejoju išvis ar eitų kažką pasmeliuot su stūmuokliniais. Smėliavimui reikia sraigtinio.

ten kiekio reikia,didelio resiverio,va kaip tokio.. pigus deguonies balionai ,tai du sudejus laabai gera talpa orui tureti,aisku bus sunkus

52502236_560e0bf41949b_popup.jpg

52136218_5642e66451f66_popup.jpg

su tokiu teko dirbti ,greitas,daug oro

Perku įvairius rusiškus oro kompresorius !!!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Augunstas pranešimas:

ten kiekio reikia,didelio resiverio,va kaip tokio.. pigus deguonies balionai ,tai du sudejus laabai gera talpa orui tureti,aisku bus sunkus.

 

Deguonies balionai tikrai ne iseitis, ju turis yra palyginus mazas, jie pritaikyti islaikyti dideli slegi (200bar), kas ukio salygom neaktualu, kai naudojama apie 8-12bar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Augunstas pranešimas:

ten kiekio reikia,didelio resiverio,va kaip tokio.. pigus deguonies balionai ,tai du sudejus laabai gera talpa orui tureti,aisku bus sunkus

52502236_560e0bf41949b_popup.jpg

52136218_5642e66451f66_popup.jpg

su tokiu teko dirbti ,greitas,daug oro

Perku įvairius rusiškus oro kompresorius !!!

 

Na  mes nesusišnekak kardinaliai. Aš manau, kad smėliasrovė išvis be resyverio gali veikt, jei reikia didelio našumo kompresoriaus, o ne resiverio didelio. Kad ir koks didelis bus resyveris, smėliasrovė jį greit išnaudos ir ką tada darysi kol kompresorius vėl pripumpuos resyverį? Eisi parūkyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , urbonas10 pranešimas:

  Na  mes nesusišnekak kardinaliai. Aš manau, kad smėliasrovė išvis be resyverio gali veikt, jei reikia didelio našumo kompresoriaus, o ne resiverio didelio. Kad ir koks didelis bus resyveris, smėliasrovė jį greit išnaudos ir ką tada darysi kol kompresorius vėl pripumpuos resyverį? Eisi parūkyt?

Smeliasrovei naudoti dideli resiveri su mazo nasumo kompresorium savotiskas marazmas.  Namu ukyje nedidele detale galima nusismeliuoti, jei is to duona nevalgoma. Nieko nenutiks.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Darius30 pranešimas:

Gude  Padazymams, Pneumatiniams irankiams, plazmai uzteks. Kiniskai smeliasrovei per silpnas, nes nespeja palaikyti slegio. Nasumo truksta. Problemu del remonto dar neturejau. Turiu toki. Siaip zmogus dar brangokai praso. Automatikos dangtelis pakeltas.  Mano automatika veikia be priekaistu, tik pats oro slegio reguliatorius gavno. Neina suregulioti normaliai, teko pastatyti normalu.

tai pagal parametrus kuris geriau butu?, nes ta nauja atmetus pvm uz panasia kaina gautus nupirkt, tik kad kinietis, bet darbo labai mazai pas mane jam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, urbonas10 pranešimas:

Eisi parūkyt?

Taip eisim rukyt . kiekvienam reikalinga kompensacine talpa ,kam pirkt galingiausia kompresoriu jei galima issiversti su didesniu resiveriu. aisku cia kiekvienam savo -vienam per mazas ta ka ikeliau kitam per didelis

 

Prieš 3 valandų, DeathCrew77 pranešimas:

Deguonies balionai tikrai ne iseitis, ju turis yra palyginus mazas, jie pritaikyti islaikyti dideli slegi (200bar), kas ukio salygom neaktualu, kai naudojama apie 8-12bar

ekonomiskas variantas cia buvo,aisku neatsizvelgiant i darbo sauguma -galima naudot aliumini bidona ,dar galima koki kibira su dangciu  .

na jei nera minciu ir nieko nera po ranka ,vaziuojam i parduotuve .ten net garantija paraso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Renatas88 pranešimas:

Normaliai smelesroviai reiki bent 400-500lmin (itakoja ir antgalis smelesroves) atidavimo ir kokiu 6-7bar

gal norejai pasakyti 4000-5000l/min normaliai smeliasrovei, nes pas mane 1200 ir tai kinietiskai smeliasrovei jei ant ilgesnio darbo pritruksta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...