Jump to content

Grandinės traktoriaus (ir ne tik) ratams


Zvanas

Recommended Posts

Lai nesupyksta dievai už naują temą, bet tokios neradau.

Gal kas naudojate grandines traktoriaus ratams, kaip efektas? Man jau senai knieti uždėti, bet kad labai brangios, radau Utenoj gamina, tai galiniams traktoriaus ratams 3000+PVM (3328+PVM pagal mano ratus) :eusa-doh: gal kas žinot ką pigesnio? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Lai nesupyksta dievai už naują temą, bet tokios neradau.

Gal kas naudojate grandines traktoriaus ratams, kaip efektas? Man jau senai knieti uždėti, bet kad labai brangios, radau Utenoj gamina, tai galiniams traktoriaus ratams 3000+PVM (3328+PVM pagal mano ratus) :eusa-doh: gal kas žinot ką pigesnio? :eusa-think:

o eiliniu lenciugu neitu uzdet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriaus (ir ne tik) ratams ;) gal masinoms kas naudojat?

Turiu nusipirkęs ant BMW 318 :) Teko pamėginti - buldozeris pasidaro, ne mašina. Per kapotą sniegas verčiasi, o visitiek lipa. Bet kai ant pilvo pasikabina tai nepadeda jokios grandinės.

P1010370-vi.jpg

P1010371-vi.jpg

P1010369-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriaus (ir ne tik) ratams ;) gal masinoms kas naudojat?

Turiu nusipirkęs ant BMW 318 :) Teko pamėginti - buldozeris pasidaro, ne mašina. Per kapotą sniegas verčiasi, o visitiek lipa. Bet kai ant pilvo pasikabina tai nepadeda jokios grandinės.

O is kur pirkai ir kiek mokejai :) as ir noriu nusipirkti tik neapsisprendziu niekaip :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriaus (ir ne tik) ratams ;) gal masinoms kas naudojat?

slovakijoje grandines ziemos metu kaip vaistinėlės ir gesintuvai privaloma... teko su moskvic412 + lenciugai palakstyti tai ispudingai pusnis sturmavom.

pirkau mašiną iš italijos parvežtą, tai irgi įdėta buvo, bet tik viena... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O is kur pirkai ir kiek mokejai :) as ir noriu nusipirkti tik neapsisprendziu niekaip :D

Pirkau pernai Aleksoto turguje, kadangi buvo didelė paklausa, tai pas vieną žmogelį už 70 lt nupirkau. Kinietiškos jos, paprastos, bet efektą duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abejoju ar bendroj sumoj pigiausia gausis, nes tu furiniu gal koki 10 reikes traktoriaus ratui :lol: siandien matavau galinio rato ilgi apjuosus su virve tai 6,3m :eusa-doh:

Priekiniams is triju dvi padarem.

Galui spec. traktorines gavom tik prailginom (jas dedavom ant 80mtz)

Patikek- prieki tau uztektu.

Jei nori rimtu grandiniu, tai pasiieskok dirbanciu norvegijoj, svedijoj, tikrai galima rast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...