Jump to content

noriu paklaust apie ERDVES interneta gal kas turit, koki pla


Gunia

Recommended Posts

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sakyciau iki 5km bet ne nuo giminaicio lekstes o nuo paskirstymo antenos tik anksciau reikdavo tiesioginio matomumo kad nei sakele neuzstotu dabar lygtais nebereikia, uzeini i www.erdves.lt ir dauk ka suzinai :)
nuo antenos atstumas apie 5km,uzstoti negali medziai,darbuotojai atvaziuoja pamatuoja ir pasako.Paskaityk erdviu foruma tai nusiskundimai 80%teisingi.Dabar matavau greiti 104kbps :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane erdves sunkiau pasijunkt, nes atokiau gyvenu ir nera norinciu junktis.O gal zinot kiek km traukia erdves rysys?Pvyzdziui pas mano giminaiti yra ta lekste pastatyta, o 3km trauktu? :D:D

jeigu pakeliui niekas nesimaiso ir yra matyti ta antena,aisku,kad galima :D:D:D

jei paprasta antena tikrai ne :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane erdves sunkiau pasijunkt, nes atokiau gyvenu ir nera norinciu junktis.O gal zinot kiek km traukia erdves rysys?Pvyzdziui pas mano giminaiti yra ta lekste pastatyta, o 3km trauktu? :D:D

jeigu pakeliui niekas nesimaiso ir yra matyti ta antena,aisku,kad galima :D:D:D

jei paprasta antena tikrai ne :icon-confused:

jeigu yra tiesioginis matomumas be jokiu kliuciu,gali traukti iki 10 km drasiai, o statyt su stiprintuvu,manau jau brangoka siek tiek butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas tas, teo teikiamas dsl yra geriausias variantas. O jei susirenka zmoniu skaicius tai ir linija ivedA

Teisybė :icon-exclaim: Bent jau kol kas :icon-exclaim: Jie ir greitį neblogą duoda-priėmimo 256kbps,o siuntimo 128kbps,pas mus tai stotis paprasta,neskaitmeninė,tai mes patys ėmėmes iniciatyvos sudaryti sąrašą žmonių,kurie vestųsi internetą,tai iš pradžių nevedė,nes nesurinkome 10 abonentų... o po to ir 7-8 užteko :D po metų ir įvedė-pastatė prie stoties priedą,kuris iš miesto paduoda DSL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane rajone tą kabelį jau veda tai tiesia tiesiai per mano sklypą aš pasiteiravau ar galėsiu prisijungti prie jų tinklo tai pasakė jokių problemų tik gal po kokių metų kai visi darbai bus iki galo baigti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai įdomiai paskaitinėjau , nes gyvenam pačiam Lietuvos vidury, o kai reikėjo interneto , tai problema didžiulė buvo : ko tik neišbandėm , pradedant "mikrovisata " ir baigiant teo ... pavyko tik omni conekt !, bet kai greitis tik 230,4Kbps, tai menkas malonumas .Todėl vis skaitinėju ir iškau alternatyvos , domėjausi ir erdvėmis , bet jie irgi nieko gero nežada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...