Jump to content

noriu paklaust apie ERDVES interneta gal kas turit, koki pla


Gunia

Recommended Posts

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kaina didele,bet neatitinka kokybes teikiamos paslaugos...daznai trukineja,maza greitaveika,serveris irgi niekam tikes
vistik teks pabandyti nes kitos iseities neturiu dabar tik mob telefone naudoju :icon-redface:

as per erdves naudoju moku 47 lietuvisks i men. greitis diena vid; 80 nakti apie 200kbps, as juo visiskai patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek uz ji moki?Kyr gyveni?kaip pasijungei?Nes manaji tik pro langa mest galima

kokioje vietoje tu gyveni?? nes tas bites bevielis internetas dar nevisur taip stipriai padengtas. as naudoju ji kaune ir to vietomis nelabai kabina hsdpa. normalus variantas kainuoja apie 120 lt men, taciau sakau reikia pasiziureti padengima, kad netektu moket uz nieka. kaina ir nemaza jei galeciau rinktis optika tai taip ir padaryciau. tik aisku jokiu zebru. va meganetas liux variantas bet jo optika retai kur pratiesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn 200kbps kaip tu patenkintas. as turedamas vidurki 1 mb nalabai patenkintas. pas mane wmc placiau www.bite.lt

na bet kiek skaiciau kad su tuo bites netu parsisiuntus i diena 100 Mb tau automatiskai uzblokuos neta tai dienai. taigi filmu irgi neparsisiusi. tik spaudai paskaitinet :) siuo metu uz zebra geresnio neto dar nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi apie miestus ner kalbos, bet as gyvenu vienkiemi ir dar pas mane praktiskai joks gsm risys neveikia naudojuos omniconectu ir tai davolnas kad internetas veikia, nes erdviu vienkiemiu planas nesamoningai brangus ir beto jie nelabai jo nori statyt, dabar laukiu omnitelis 3G kai pajungs gal tada kas pageres, tik kolkas 3G modemas ne sunesiojama antena tai pas mane jauciu ir neveiktu, bet interneto paslaugos nestovi vietoj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi apie miestus ner kalbos, bet as gyvenu vienkiemi ir dar pas mane praktiskai joks gsm risys neveikia naudojuos omniconectu ir tai davolnas kad internetas veikia, nes erdviu vienkiemiu planas nesamoningai brangus ir beto jie nelabai jo nori statyt, tikrai vienkiemiu planas brangus bet pas mus kaime atsirado 4 norintis neto tad ir kreipemes i erdves o jei idiegs 3g tada reiks ta pabandyt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi apie miestus ner kalbos, bet as gyvenu vienkiemi ir dar pas mane praktiskai joks gsm risys neveikia naudojuos omniconectu ir tai davolnas kad internetas veikia, nes erdviu vienkiemiu planas nesamoningai brangus ir beto jie nelabai jo nori statyt, dabar laukiu omnitelis 3G kai pajungs gal tada kas pageres, tik kolkas 3G modemas ne sunesiojama antena tai pas mane jauciu ir neveiktu, bet interneto paslaugos nestovi vietoj :)

kaip tu naudojies tuo OmniConectu,jei pas tave praktiskai neveikia gsm rysys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va taip ir naudojuos modemas su kilnojama antenele, tai vis gaudai kur geriau, nera taip kad visai nesiekia kai kur telefone visos padalos buna, bet trukineja va pernai kai buvo -30 tai beveik ir visus 230 Kbps pasiekdavo

o tu antena normalia nusipirk kuri ant stogo pastatoma ir uzkelk ant kokiu 6-7m stulpo, pamatysi kaip geriau veiks ;) o jei nenori pirkt tai tos antenykes laida prasiilgink su normaliu kabeliu (1m kaina nuo 5lt.) mazo slopinimo ir ant stulpo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...