Jump to content

Avių liga


Danute1970

Recommended Posts

Biomectinas ir ivomecas turi tą pačią veikliąją medžiagą - ivermektiną (abu po 10 mg), tik skiriasi pagalbinės medžiagos.

Jeigu teisingai suprantu, šie vaistai kosinčiai aviai leidžiami, nes ji gali kosėti dėl parazitų plaučiuose? Tuomet suleidus vaistų avį reikėtų atskirti mažiausiai trim dienom, kad su spyrom išeitų parazitai ir tuos pakratus išmesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki. neturejau laiko ieskot info forumuos jei galit padekit 3 romanovo awim nuo nugaros pradejo slinkt vilna su kiekviena diena vis daugiau jokiu vabaliuku nesimato sasu zaizdeliu nera avis augint pradejau prs metus su tokia situacįja susiduriau pirma karta, turiu minciu gal jos pacios nusikaso nes esu pastebejes kad trinas i edzias ar net wilnoš kuokstelius kramto bet kdl awis eringos butu laikas kirpt bet bijau nes ant dienu turi eriuotis, jei susiduret padekit isanksto aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna, kad nugaroje vilna išsišeria, būna visai trumpa, nusikaso avis. Manau, ligą reiktų įžvelgt, jei visai plikai vilna nukrenta. O ėringas avis mes kerpam, galima sakyti, būdu, nesukeliančiu avims beveik jokio streso (arba tik iš pradžių). O kerpam jas stovinčias ir net ėdančias :D Jei reikia, truputį prilaikom ir kerpam. Aišku, laiko tai užima, toks žaidimas gaunasi, bet jei mažai avių ar daug laiko turima, tai papilves ir prieš ėriuojantis galima apkirpt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

musu avims irgi issisere nedideliais lopineliais vilna,bet patempus uz juodu plauku,kurie neissisere,laikosi tvirtai.avys neseniai apsieriavo.nemanau kad cia galetu buti liga,greiciau gal tam tikru vitaminu ar mineralu truksta.nei zaizdeliu ,nei spuogeliu siuo metu nera,musu avys kirptos rugpjucio menesi,suleista ivomec plus kuris veikia ir vilnagrauzius.turi atvaziuoti vetas,reiks pasiteirauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kas galite pasakyti , kokia cia liga pas avi? kiek klausineju is kitu , kurie avis laiko, tai iekas negali pasakyti, net veterinorius nezino..suleido aviai B grupes vitaminu ir vistiek nieko nepagerejo.O beda tame , kad avis kazkokia kreiva vaiksto, kaip koks rahitas butu: galva pakreipta ir kaip butu persukta.Ar yra buve kas ka nors tokia situacija.,Avis Romanovo.Atvede sveika baroniuka, kuriam dabar jau 2 men.maitnu siaudais,grudais, mineralia yra ir visa kita.patarkite kokia cia liga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

avis buvo sveika, as ja pirkau spalio pabaigoje is zmogaus , ji atsivede lapkricio 8 diena, taip atsitiko kai nebeisvesdavau i lauka.taip jau su ja yra gal nuo gruodzio menesio vidurio.Viena diena atejes pastebejau, kad ji nenori esti ir kita diena jau kazkaip keistai atrodo ir perkreipta vaiksto.po kurio laiko, gal po dienos kai tai pastebejau -tai pradejo esti , bet nuo to laiko ir vaiksto tokia perkreipta .tai tokia istorija ..kas tai galetu buti ? kokia tai liga? ka daryti ? gal kokia parazitine , kur paralyzuoja smegenis ? ar kazkas panasaus? esu naujokas , turiu 5 avis 3 diuser besiron, jos sveikos, ir vaikuciai sveiki.Romanovo 2 - viena atsivede veina , bet silpnas buvo ir nugaiso.O sita atvede taip pat 1 ir jam jau 2 men , gerai maitinu, imites baroniukas ..jau dabar sveria apie 20 kg.aciu uz pasiulymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki aviu augintojai,siame forume esu kaip ir naujokas.nors esu cia daug ka perskaites.Mano beda tokia-mano pusmecio avineliui isklypo kojos per sanarius y sonus ,gal kas zinot kas cia per beda ar tai kokiu vitaminu, ar ko truksta?aciu uz ats

Jei taip atsitiko pusmetiniam aviukui, reiškia prasidėjo rachitas - trūksta vitaminų B, D, galėtumėt suleisti 5ml Trivit. Jei tokiom iškrypusiom kojom gimsta, tai yra tokia genetinė liga, ji visiškai negydoma ir perduodama nuo motinų į vaikus. Pačios motinos neserga. Bet aš tokią vieną turėjau į faršą perdirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avinas buvo pirktas ne giminingas,o bandoj gime avinukai buvo kastroti ne bent koki praliaidom.galvojau ar negalejo buti nuo to kas prieš 15 dienu suliaidom vaistu nuo kirmeliu ir vitamino seleno?

vaisius jau buna susiformaves,ir,vaistai dideles itakos nedaro ,bet pries leidziant ar suduodant reikia skaityti informacini lapeli,blogiau suduoti po gimimo,nuodai persiduotu per piena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau buvo rasyta apie tai kada rekia nukirminti -tai priminsiu visiems, kad pries isvedant i lauka is tvarto nukirminama pavasari apie geguzes menesi ir baigaintis ganymo sezonui..tai patys ir nuspreskite kada jums geriau ir patogiau nukirminti.pvz jei atsivede lapkricio menesi ar gruodi tai pavasari geguzes men, pats tas nukirminti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra cia siame forume protingu zmoniu ir kas gali pasakyti apie mano viena avi..kuri vaiksto su perkreipta galva..eda grudus, eda siena, geria..bet kartais buna pasvirduliuoja ir nuvirsta ir vel atsikelia, atsivede lapkricio 8 , eriukui 2 men ir kelios dienos.Veterinorius suleido B grupes vitaminu ir nieko daugiau gero nepasake..keista man, negi tokie prasti tie musu gyvunu gydytojai? gal yra koks nors zmogus kuris yra susidures su tokia liga..avis Romanovo..keik klausinejau aplink niekas nezino tokio atvejo..gal sakau ja perpute ir susuko ta jos galva? ar gal koks cia rahitas ar dar kas nors? aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...