Jump to content

Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos


aivaras us

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Laikrasty buvo skelbimai, kad jau iki 6 lt uz gyva svori duoda.

 

Idomiai cia, o kaip tas veterinorius nutvers ta buliu? Ir kaip paskui ikelsi ji furgonan?

Jeigu labai didelis tvartas, daraisi jame mazesni aptvareli, kad isivaryt ir virve uzmest butu lengviau. Jei su ragais tai labai paprasta, jei ne, tada reiketu labai storos virves, kad neuzsiverztu ir nepasmaugt. Vienas veda su virve, kitas is galo pavaro.

Kitas variantas pasikvieti pagalbon daugiau zmoniu, kai zmoniu burys, tada lengviau pavaryt. Furgona stumi prie pat tvarto duru, kad neliktu jokiu tarpu ir varai vidun. jei furgono neina pristumt prie pat, kali kuolus zemen ir is rasteliu ar lentu darai koridoriu iki furgono. Gerai butu dar pora vartu pasidaryt, uzkeli, kad atgal i tvarta negrystu.

 

Vienam ukininkui pavasari isbego telyciu banda is ganyklos. Sulaukejo, niekaip parvaryt nei sugaudyt nejo. Tai samde zmogu su sautuvu uztaisytu migdomaisiais. Suvis jei neklystu apie 100 euru atsiejo, taip ,kad brangus malonumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

vakar pas kaimyne paeme po 1.60,mesinio  virs 600kg.Cevaita.

Utena buvau uzsirasius,atvaziavo jaunuolis nei virves neturejo, stovejo rankas  kisenej susikises,varem ramu gera jauti limuzino misruna 2 metu.iejo priekinem kojom ant svarsykliu o tas asilas elektro souku be reikalo pradejo badyti I snuki sonus...pasiuto mano jautukas,persoko ju borta,griuvo is aukstai ant zemes ir nutrauke nauja lenciuga.Dabar laksto nuo musu nezinau net kaip ji suvaldyti,negalim nieko priristi,vyru visai nepasitiki bega nuo jo ir stebi.Is mano ranku dar duona valge.Vairuotojai sako,kad bus problematiska nes jau zinos kas jo laukia masina pamates.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...