Jump to content

Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos


aivaras us

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 2 valandų, gbandinis pranešimas:

Gal kas pastaruoju metu Cevaitai pardavet bulius? Ar greit atvaziavo paimt?  Pas man pusantro menesio neatvaziuoja jau paimt. Skambinu, tai arba nekelia, o jei pakelia, tai sako sia savaite tikrai paimsim. Ir neatvaziuoja. Kas per velnias?

Tau gerai, kad bent prisiskambini,man tai net prisiskambinti nepavyksta :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, dzipas pranešimas:

Nepabaigei sakinio - kiek amzius, kiek svere, kiek mokejo

23 menesiu amziaus, 740 svere, po 1,60 euro. Jei 600 uzskaitomo buna, tai jie jau po 1,60 moka. Aukstesnes kainos jau nebuna. Nes kai tiek svere, sakiau reik damest, nes buvau del 600 teiravesis, o cia 740. Misrunas sarole buvo. Visiem skambinau, kiti po 1,45 siulo ir vsio.. Tad net nustembu, kai forume kas paraso, jog 600-700 sverianti buliu pardave agarui, utenos mesai ar dar kam ir gavo 1,6 ar net daugiau. Niekad man jie tiek nepasiulo. Bet gal del to, kad po viena, kita jauti tik parduodu, kiekio nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Perspektyva aiski"- idomiausia tai kad netgi tokie straipsniai http://www.manoukis.lt/naujienos/rinka/23890-jautiena-grudai-pienas   http://valstietis.tv3.lt/naujienos/ukininku-zinios/vieni-stambiausiu-lenkijos-mesininku-isikure-marijampoleje/  neprivercia susimastyti gerbemu supirkeju -ir tai apsoliučiai nedaro teigiamo poveikio músu kišenei p.s.-- U.M. sausio menesi  už mišrúnus sumokejo po 1.65€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, gbandinis pranešimas:

23 menesiu amziaus, 740 svere, po 1,60 euro. Jei 600 uzskaitomo buna, tai jie jau po 1,60 moka. Aukstesnes kainos jau nebuna. Nes kai tiek svere, sakiau reik damest, nes buvau del 600 teiravesis, o cia 740. Misrunas sarole buvo. Visiem skambinau, kiti po 1,45 siulo ir vsio.. Tad net nustembu, kai forume kas paraso, jog 600-700 sverianti buliu pardave agarui, utenos mesai ar dar kam ir gavo 1,6 ar net daugiau. Niekad man jie tiek nepasiulo. Bet gal del to, kad po viena, kita jauti tik parduodu, kiekio nera.

nu jo, du metai pisliavos už štuką eurų... Aš aišku specas čia, bet jaučiu tai ką gavai po 1,60 už kilą yra savikaina, o ta krūva, kurią padarė jautis per tuos 23 mėnesius, ir yra pelnas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, jevgenijus pranešimas:

nu jo, du metai pisliavos už štuką eurų... Aš aišku specas čia, bet jaučiu tai ką gavai po 1,60 už kilą yra savikaina, o ta krūva, kurią padarė jautis per tuos 23 mėnesius, ir yra pelnas. 

Tai juk taip ir yra, kai pagalvoji. Kai tokios tiek galviju supirkimo kainos, tiek pieno, panasiai visiem tas pats lieka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, gbandinis pranešimas:

Tai juk taip ir yra, kai pagalvoji. Kai tokios tiek galviju supirkimo kainos, tiek pieno, panasiai visiem tas pats lieka. 

Del galviju (turiu omeni ukius kurie užsima mesiniu auginimu) esi visiškai teisus  bet del pieno úkiu abejoju turiu priezasčiu abejoti vien dél to kad aplinkiniu žemiu supirkéjai (turiu omeni 2-3km spinduli  aplink mano uki)  yra pieno úkiai  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, nuo veislės ir įmitimo, eksterjero gyvulio, na ir žinoma masės. Limuzinas, šaralė, belgas bene brangiausios veislės. Mažiausiai mokama už pieninius buliukus.

Užskaitomas, kuomet nuo gyvulio masės (priklauso nuo lyties) išminusuojama 3-5% ir gaunama užskaitomas svoris, kurios yra dauginamas iš nutartos, pasiūlytos kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, Cavallus pranešimas:

Taip, nuo veislės ir įmitimo, eksterjero gyvulio, na ir žinoma masės. Limuzinas, šaralė, belgas bene brangiausios veislės. Mažiausiai mokama už pieninius buliukus.

Užskaitomas, kuomet nuo gyvulio masės (priklauso nuo lyties) išminusuojama 3-5% ir gaunama užskaitomas svoris, kurios yra dauginamas iš nutartos, pasiūlytos kainos.

O kaip skerdenos kainos? Ar jus tik gyvu perkat?  

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...